Не мога да го разбера какво има към мен?
Здравейте, искам да споделя с вас какво се опитвам да разбера напоследък. Ще се радвам ако споделите мнение, независимо дали сте добре или зле настроение към историята ми. Приемам и критики, защото знам, че ги заслужавам. Особено ми е любопитно да чуя мъжката гледна гледна точка, защото субекта, който се опитвам да разбера е от мъжки пол и ако някой поне бегло ми даде представа за поведението му и от какво е продиктувано то, ще смятам, че не напразно съм споделила историята си тук. Всичко започна месец юли, когато започнах работа. Ще дам първо уточнение, че съм студентка в София, а по принцип съм от Пловдив и започнах работа там само за лятото. Имаше един колега, две години по-голям от мен, добре изглеждащ, който започна да ми обръща внимание и аз естествено се поласках и започнах да отвръщам. Така започна всичко, закачахме се, флиртувахме, говорехме, споделяхме си. Аз го поканих да излезем една вечер, всичко мина страхотно, през цялото време се разхождахме и си говорехме. Но възникна проблем, оказа се, че шефа е строго против взаимоотношения между колеги.
И започна да отправя предупреждения на колегата ми, че ако това не спре ще си загуби работата. Но въпреки всичко ние не спирахме. Последва трето и последно предупреждение, при което явно шефа доста сплаши колегата ми и той реши да ме отблъсне. Интересното беше, че начина по който реши да го направи, беше да ми съобщи най-безцеремонно, че си има приятелка. Не мога да кажа, че това ме ядоса или отблъсна. Аз през цялото време мислих трезво и знаех, че връзка между нас би била невъзможна. Исках по-скоро нещо неангажиращо, включващо предимно секс. Така че това определено не успя да ме ядоса, а всъщност още повече засили интереса ми. Беше ми любопитно защо показваше такова отношение към мен, защото определено не му бях безразлична и то си личеше, а въпреки всичко имаше връзка. Същата вечер излязохме и поговорихме. Призна ми, че му е било приятно с мен и много пъти се канел да ми каже, но и същевременно не искал да ме отблъсне. Сподели ми, че приятелката му била много ревнива и много често му вдигала скандали без причина и може би това го е тласнало към мен. И тогава беше може би момента да спрем и да се отдръпнем един от друг, но като, че ли тогава нещата още повече се задълбочиха, защото си признахме всичко и вече нямаше премълчани неща между нас. И така започнахме да общуваме доста често вече, споделяхме си страшно много неща и все повече се привързвахме един към друг. Като темите по които говорехме включваха предимно секс. Като цяло това нещо между нас се основаваше предимно на секса. Досега с никой не бях имала такова нещо, просто общувахме и будехме желанието един в друг. Докато не стигнахме до степен при която само факта, че беше до мене ме възбуждаше до невъобразимо ниво, същото се отнасяше и за него. Аз го желаех, все още го желая страшно много и му го признавам. Той също ми казва колко много ме желае и аз го виждам то си личи, но така и не се стига до секс. От негова страна все изниква нещо, което ни пречи да го направим. Не знам вече какво да мисля, уж ме иска, а не му стиска да изневери и да го направи с мен ли или има друга причина. Проблема при мен е, че го искам ужасно много, и не друго, не бих казала, че съм влюбена или нещо подобно, искам само да правя секс с него, и то много. Той показва същото или ме кара аз да мисля така. От няколко дни не ме е търсил, аз също нямам намерение да го правя, ако той не ме потърси пръв. И сега не мога да разбера поведението му и какво всъщност има към мен. Някои ще кажат той си играе с теб, но не е така. Аз не съм настоятелна или нахална, напротив ако той не ме потърси, аз изобщо не го правя. И винаги той е този който ме търси. Не мога да кажа, че ме използва, няма за какво, та аз буквално му се предлагам, а той не се решава ли не знам. Не съм го и карала да се разделя с приятелка си или да му поставям някакви ултиматуми. Отправям молба към мъжката аудитория с надеждата да се намери поне един, който да ми обясни, макар и бегло поведението му и какво да очаквам занапред. Бих ли могла да се надявам, че все пак ще правя секс с него?

Коментари

1.   Ако е отпаднал проблема с работата му и това вече не го спира, според мен просто заложи на вариянта, че може да е мухльо. Има ги много такива.

Колкото и странно да ти звучи, може и да е някой девственик. Не че има нещо лошо в това, обаче ако е така сигурно го е срам да не се изложи и не иска да си признае. Затова примерно колкото и голямо желание да има, подтиска го и го отлага. Може и изобщо да няма приятелка, а просто да го е измислил за извинение.

Иначе ако го е страх за работното му място, нормално е да се отдръпне. Мъжете са по рационални и не биха си рискували доход, работа и т. н. заради някакви свалки.

Междудругото, радвай се че нещата са се отложили във времето. Ако все пак твоят човек се престраши, бъди сигурна, че ще ви бъде супер готино. То точно това очакване, нетърпение, фантазии и т. н. са най-готината част.
Тези дето смятат, че от раз трябва да скочат в леглото после не задържат интереса за дълго. Просто не остава какво повече да покажат.

Ако още работите заедно, напусни, за да няма тази пречка. Също така опитай се да го предразположиш и постарай се да проучиш дали наистина си има приятелка или не. Но щом все пак той те търси, мисля че има надежда ;)

3.   Ами спри с игричките и си намери реален партньор в секса и в живота. Момчето е свястно, верен е на прриятелката си, а ти се опитваш да го съблазниш и да разрушиш връзката му. Тъкмо затова, че той е свестен и не злоупотребява с теб, те амбицира да го съблазняваш-с думи или всякак. За да си докажеш ,е можеш, или по някаква друга причина.

4.   Потрай още малко и като се върнеш в столицата ще ти натъпчат вълната.

5.   " От негова страна все изниква нещо, което ни пречи да го направим. Не знам вече какво да мисля, уж ме иска, а не му стиска да изневери и да го направи с мен ли или има друга причина. Проблема при мен е, че го искам ужасно много, и не друго, не бих казала, че съм влюбена или нещо подобно, искам само да правя секс с него, и то много. Той показва същото или ме кара аз да мисля така. " -не горната глава го води, а е подвластен на долната, но е страхливец и затова шикалкави. Или самолета му не е в ред, или го е страх, че ще загуби приятелката си. Може би му се иска да те чукне, но не му стиска. Не се занимавай със страхливец, това не е мъж. Ако е, или ще го направи, или ще ти каже, че е обвързан и само флиртува, просто за запълване на времето.

6.   Много почнаха да се повтарят историите. В другата имаше намесени 4 момчета :D :D