Има ли различни мъже някъде?
Здравейте, с безкрайна болка и обида си задавам един въпрос, на който отговора е много грозен.
Всички мъже ли са едни и същи.... Вкъщи повечето казват, че не харесват армията от подгласнички на Николета Лозанова, изкуствените силиконови парцали търсещи слава и пари, но навън всеки един от тях обръща погледа си по тях? В наше присъствие или отсъствие...
Имала съм доста връзки в живота си и в момента имам прекрасен човек до себе си, на когото много държа и който знам, че има някакво уважение към мен, но какво прави той когато мен ме няма? Когато стои и разглежда социялните си мрежи, когато е навън с приятели.... За мое огромно разочарование съм засичала бегли погледи към късата пола на сервитиорката или заглеждането на някое красиво момиче.. Някак невинно, някак неволно всеки мъж ли извръща погледа си към друга? Да, може би ще кажете в живота има много по-големи проблеми от това кой гледа, важното е да не ти изневерява и тем подобни неща или ти наясно ли си хората какви проблеми имат...
Може би не съм, но някак още съм невинна и наивна и когато се влюбя в някой - очите ми са право в него. Не ме блазни красивото тяло отсреща, не заглеждам стройните мъже по улиците и когато разбереш, че дори той да те обича винаги ще извърне погледа си по някоя друга, която мине покрай него - Мен ме боли. И притеснението, което изпитвам, че искам да запазя до себе си човека и да бъда интересна и привлекателна за него. Хилядите усилия, които полагам за външния си вид, но там някъде винаги ще има някоя по-красива, с по-голям бюст, по-оформен задник и когато тя мине - неговият поглед ще се отклони натам. Единствената причина да загледам друг мъж е от болката, която ми причиняват ситуациите, на които съм била свидетел за секунди и ситуациите, които не виждам и съм убедена колко по-зле изглеждат....

Има ли някъде там поне един мъж, който дори и след 10 години - ще гледа само мен и няма да се обърне по друга в мое присъствие или отсъствие?

Коментари

51-51 от 51

56.   Ми не е престъпление което описваш. Ако наистина ти е проблем иди на психолог.
Ти въобще какво искаш от човечеца?
Утре може и земята да спре да се върти да поискаш. Ама е също толкова невъзможно колкото и да не огледа човек нещо хубаво или интересно акп мине покрай него.
А ако самата ти не изглеждаш добре и оттам липсата на самочувствие да е- то направи нещо в тая насока. медицината е напреднала в наши дни.

51-51 от 51