Секс с омъжена
Здравейте, хора. Работата е следната.
От известно време една омъжена жена иска да прави секс с мен. Казва, че със съпруга си е в отворена връзка и не си търсят сметка един на друг - кой къде ходи и какво прави, дори рядко излизат заедно. Според нея живота е за да се "живее пълноценно". Има си момче на 10. Мацката е млада и привлекателна. Но ме възпира това, че е омъжена и най -вече това, че си има малък син, едно прекрасно дете. Разговорите в чата помежду ни са често на сексуална тематика, правим си намеци за секс постоянно, най-вече тя. Като млад мъж естествено откачам при мисълта, че мога да я обладая... В свободното време играем в танцов клуб заедно.
Как да постъпя? Имам собствено мнение по въпроса, но ми е интересно и вашето мнение. Аз съм на 26, тя на 32.
Мерси

Коментари

1.   Според мен те лъже. Ако действително имат отворена връзка, защо не се видите с мъжа ѝ тримката ей така на кафе - да се запознаете демек. Така се прави при отворени връзки - няма скрито-покрито. Истината е обаче, че просто на въпросната дама я сърби и иска да те използва за чесало. Ти за нея си просто вид дишащ вибратор. Помисли малко и за това що за човек е тази госпожа при положение, че ТИ (неомъжен, без деца) имаш скрупули, а тя не.
За съжаление истината е много по-банална от отворена връзка - жената се е оженила млада, забременяла млада и сега си търси нещо младичко да я почеши, но не бъди глупак и не лъжи себе си поне и бъди на ясно къде се намираш.

2.   Здравей. Искам да ти кажа за благовестието и Иисус Христос! Бог толкова много ни обича, че е дал Единствения Си Син, за да не погине нито един, който вярва в него, но да има вечен живот! Иисус е жив и те обича! Кани те да се покаеш от греховоте ти и да те спаси. Той чука на вратата на сърцето ти и ако му отвориш, Той ще влезе и ще те очисти от всеки грях и нечистота! Бог има чудесен план за живота ти и те моли да го приемеш! Бог е дал на човека свободна вола, с която да взима решения! Той ни те кара на сила да го приемеш в живота си! Иисус скоро идва, за да съди неправидните и грешните и да вземе със себе Си всички вярващи!

4.   Жените които познавам и ходят на пачата, пачанга, хора и ръченици, ВСИЧКИТЕ до една изневеряват на мъжете си.

5.   До номер 2, единственото вярно е че човека има свободна воля с която да взима решения. Не си налагай мнението, което няма връзка с темата тук, иначе ще ти обясня кого Бог първи създаде с любов и после изгони и кой ще се върне преди Иисус да ни съди.

6.   Щом е омъжена и с дете, между вас няма какво да се случи освен секс. Ти казваш, че ти се чука - ами действай. Тя е решила за себе си, ако не си ти, ще е с някой друг. Тогава защо да не си ти? ! На твое място аз щях да я чукам.

7.   Според мен не трябва да се вреш там, където не ти е мястото, въпреки че ти е казала, че са в отворена връзка. Както са написали по-нагоре, защо не излезнете тримата? Жената й се иска нещо свежо. И ако се появят чувства - какво правиш? Това ще е постоянно криене и чудене къде да го правите и тн.
Намери си свободна. Ясно, че забраненото е най-сладко, но е и най-вредно. Каквото и да направиш трябва да си готов да си носиш последствията.

8.   Ти и сам знаеш със съвестта си, че не е редно. Сега пред теб са две възможности - да постъпиш правилно или грешно, да устоиш на изкушението или да се поддадеш, да вървиш по десния път или по левия, да послушаш малкия, тих глас на съвестта който говори в теб или да послушаш лукавия, ласкав и изкусителен глас на изкушението. Добро или зло кое ще бъде?

10.   Всички жени ли тръгват по танци за изневери... ебаси случката... докъде стигнахме... моята още не е тръгнала ама само ми прави намеци как сумати познати нейни са по танци и ходят нон стоп на кръчми, екскурзии и т. н. и всичкото това да си търсят секс навън ли е? Официално... на танци, неофициално да се ебват.

12.   Когато бях на 22 чуках жена на 48 с 27 годишен син... какво ти пречи

13.   Не му мисли, , вдичко под ножа, , ... веднъж се живее! Ще дойде време и ще искаш да ти се случи, ама няма.

14.   Ти сам знаеш! Голям си оправяй се!

16.   Ако търсиш нормална връзка, бягай далеч. Тази иска да те използва, ако хлътнеш ще станат едни многоъгълници... и драми! Мъжът й според мен дори не подозира, че са в отворена връзка. Ей, светът ще свърши, к. рвите - не!

20.   А има и друга версия. Мъжа й знае, търсят си развлечения. Току така семейна жена не скача смело да знаеш.. Тя ще те свали, после ще те поканят за тройка.

21.   Помисли хубаво дали когато си женен би приел жена ти да ходи на танци? Да? Нормално нещо. А сега си помисли как я обарват други мъже и се чука с тях. Съгласен? Нееее, нали? Имай своя морал и бъди ДОСТОЕН мъж въпреки, че тя е някаква пача и курва. Женена с дете твърнала по танци и да се ебе като ученичка, ти изобщо защо разговаряш с този боклук? Аз лично такива съм ги рязъл неведнъж. Особено една, която ми разправяше, че жената решавала с кой да бъде. Беше една курва, наконтена, нагласена ама с такъв кеф й показах вратата, че направо й се дорева. Не можеше да преживее, че мъжът с достойнство решава с коя да е и никога няма да се слага в едно с курви и боклуци. А съвсем друго е да ти кажа и, че историята й може да е напълно фалшива. Не си търсели сметка... но за какво? Да, и аз не търся сметка къде излиза жена ми, но ако разбера, че се ебе с някой главата й ще счупя, а и твоята ако си ми под ръка, тъй, че мисли.

24.   Трябваше да бъда кум на най - добрия си приятел. Имах и сериозна приятелка, сега вече моя съпруга. Записах се на народни танци, за да не се излагам на сватбата. Бога ми, такова чудо не бях виждал - омъжени разгонени жени от всякакви възрасти, които директно търсят секс, без ангажименти. Не съм изневерил на любимата си, но просто се убедих и го видях с очите си. Не знам какво да кажа повече!

25.   24, то поне половината ходят по такива танци точно за това. Преди около година бяхме на едно събиране с колеги и на него имаше един външен човек, който танцуваше в такъв клуб. Та, той беше седнал до мен и директно ме разпита за почти всички колежки. Накрая съвсем спокойно ми заяви, че най-много обичал да спи с омъжени жени.

26.   Нещо ме съмнява, че 26 годишен употребява думата обладая. По-характерно е за някой чичак.

27.   Тук явно темата е нападната от "пострадали от народни танци". Курните са навсякъде както и нормалните представители на този полет доколкото ги има. По-добре да ходи да играе хоро, отколкото да лежи и да чака да и направят раздвижване то по другия начин. Акогато темата е истинска и авторът търси сериозно отноще ние с жена - ела, ние сме в отворена връзка би трябвало да го накара да бяга. Винаги е добре ти да направиш първата крачка. И нормална жена ще го оцени.

28.   На латино танците е същата работа. Ако си момък с приятна визия ще си отебеш на омъжени от всякакви възрасти.

29.   Като че ли самите танци много силно съкращават дистанцията между мъжете и жените. Така ли е ?

30.   Не се занимавай с омъжени, това ми е съвета.

32.   30-лесно е да се каже. Тя самата като му дава аванси и му се пуска, колко мъже биха издържали!

33.   Секс само веднъж и бягаш далече. Така или иначе тя ще изневери рано или късно с някой направи си това удоволствие. След това триеш контактите и го оставяш само спомен.

34.   Леле, леле... какви глупости прочетох:)
Играя в любителски клуб за хора от 5г. В клуба играят над 150 човека.
Само една двойка женени има, които изневеряват и те не се крият. И семействата им знаят.
През тези години няколко двойки се свормираха от млади и необвързани хора. От тях няколко и семейства създадоха.
Обикаляме из България, танцуваме и се забавляваме.. Не си губим времето с глупости.

Към автора. Не знам дали си заслужава щом практикувате заедно хобито си. Ако прекъснете после секса, ще успеете ли да запазите отношение. Или ще се сбогуваш с хобите си?

35.   Малко ще избягам от темата, защото не мога да дам съвет...
Но въпросът ми е към всички танцуващи, които са писали тук- не мислите ли, че с танците ще се разделим за много дълго време в условия на пандемия?! Аз също танцувам латино от три години и сега се отчайвам от прогнозите за бъдещите ни социални контакти, за дистанцията, която трябва да спазваме.... много ми липсват танците...
А на тези, които смятат че жените отиват да танцуват, за да си хванат любовник - това не е вярно!!!
Ж. 52

36.   Поредната съчинена идиотия, одобрена от администриращите некадърници. Да, младата мацка на 32, в отворената връзка с незнайния съпруг, дрън-дрън.

37.   Щом мъжът и я пуска да ходи на танци по двойки, значи допуска и друго. То е ясно, че такива занимания са средство и мост към интимна близост.

38.   Не всички жени, разбира се, които ходят на танци си търсят любовник, но за 70 % е факт. Видял съм го с очите си и съм го изпитал. Точка.

39.   Виж сега отдай се. Аз също съм на 32 също омъжена. Разбирам мацката разбирам и теб. Може би усещаме че животът минава и гледаме да наваксаме изпуснатото. Аз имам отношения с вомче на 25 в момента от почити две години. В такава връзка никой не иска нищо от другия просто малко време за мачкане на чаршафите и после всеки по пътя си.сазвам ти го от опит от другата страна.

40.   До 39. Така мислиш, докато не разбере мъжът ти. После като ти бие шута ще почнеш да ревеш. Олеле децата, олеле не ми стигат парите, къде отиде любовникът. А иначе нищо не искате от нас докато ви чаукаме. Цяла банда голи омъжени да ме преследват няма да ги погледна.
Пиша от страна на любовника.