Млада колежка каза, че ме харесва
Здравейте гледам тука че имаше такива теми ама не очаквах да ми се случи на мен точно. За протокола- на 51г. съм разведен, живея сам. Работя в офис и едно от момичетата дойде преди 2 дни и ми се обясни в любов! Меко казано шокиран съм, защото девойката е около 20-те привлекателна е и осигурена а аз нямам нито визия нито особени възможности? Как така харесва мен? Каза че била привличането е нещо за което няма правила и така се е случило. Моля помогнете- как да постъпя? Момичето е хубаво но не знам дали е редно та тя е на възрастта на дъщеря ми... каза ми че иска да изживее тръпката и й харесвам и че знае че няма как да продължи дълго

Коментари

1.   Това, че някой те харесва не значи, че ти си на разположение и си за употреба.
Да, определено е ласкателство за теб, че млада жена те е харесала, но ти не си предмет, който човек може да употреби, защото има някаква фантазия да кажем.
Разбирам да си имал някакво по-дълбоко общуване с нея, да сте прекарвали много време заедно, но просто така? Внимавай. Има млади жени, които имат просто фетиш да бъдат с възрастен мъж заради проблеми от детството си да кажем. Възможно е, разбира се, да е привлечена от теб като мъж. Живеем във време, в което особено българската жена открива своята свобода и сексуалност - нещо, което се е случило на Запад предии 50 г. може би. Имаме да наваксваме. Днес жените просто си взимат това, което искат. От теб обаче в случая зависи дали и ти искаш. Не се притеснявай иначе за възрастта си ако и тя ти харесва, но ако не ти харесва, макар че е млада и хубава - просто не бъди с нея.
Не си за употреба все пак. Ти решаваш.
Но да, има жени, които харесват по-възрастни мъже и без да имат някакво отклонение или просто си привлекателен по свой си начин за жените, но не го осъзнаваш. Лошо няма - не си обвързан, не дължиш никому обяснение и най-вероятно имаш порастнали деца, студенти или работещи - какво толкова се спичаш какво ще си помислили хората ли?
Мъжете ще завиждат. Жените на твоята възраст ще ги е яд, че младо гадже им намаля шансовете и е конкуренция, а децата ти честно казано си имат свой живот и едва ли им пука ти какви ги вършиш - те скоро сами ще направят семейство и не са до теб в самотните ти нощи.
Затова те съветвам просто понякога да спреш да мислиш и да действаш импулсивно, но само ако и ти искаш и момичето ти харесва истински. А и може би не търсиш „тръпка“?

Успех

2.   Така за протокола сега съм на 30, когато бях на 20 и аз имах такова увлечение само, че той беше на 43. Изживяхме го и беше най-страстното ми съвпадение в живота. Моят съвет е да се отдадете един на друг. Аз и господина сме приятели и до днес. Успех

3.   Внимавай да не е луда и като я отрежеш да те обвини в изнасилване.

4.   Ако в бъдеще смяташ да създаваш сериозна връзка с жена, мимолетни забежки ще се отразят неблагоприятно.

5.   Веднъж се живее. Ако ти харесва, не го мисли много, че била на възрастта на дъщеря ти, че не знам си какво. След 20-30 години никой няма да те помни даже... Послушай собствените си желания.

6.   Какви неща стават по света, млади момичета се влюбват в мъже с 20-30 години разлика, те пък се дърпат и се чудят какво да правят. Ясно е, че няма как да продължи прекалено дълго, но пък защо да не се възползваш. Няма да ти е трудно да имате само секс. Впрочем как ти се обясни в любов? Мога почти да ти завидя, защото съм на тридесет и до момента как пък една не дойде да ми се обясни в любов, нито пък да ми иска секс.

7.   Ква употреба, кви пет лева бе... Харесваш момичето, тя харесва теб, правите секс и това е.

8.   Тук наскоро имаше една тема, в която млада жена се оплакваше, че се обяснила на възрастен мъж и той се колебаел. Пак ставаше дума за затворен, неугледен мъж. В тази тема, героите са същите, но е от другата гледна точка. Дали някой не ни гъбарка? !

9.   Номер 8, и аз си спомням тази история. Наистина голямо съвпадение. И аз това си помислих веднага:)

10.   До автора: Аз пък ще напиша следната история (с мен) - вървя си преди месец по един голям столичен булевард в центъра, близо до църквата св. Неделя, зяпам си наляво-надясно и в един момент до мен спира един черен ролс-ройс с тъмни стъкла. Отваря се задния десен прозорец и една финна дамска ръка ми маха да влезна вътре. Влизам вътре със свито сърце и гледам Парис Хилтън. Черпи ме с Дом Периньон и черен хайвер, гледа ме с влажен поглед. Заговорихме се и тя ми се обясни в любов от пръв поглед. Искала да се омъжи за мен, да ми препише цялото си имущтество, да ме гледа и обгрижва, да ми пере на ръка, да ме обезкосмява с епилатор Ремингтън, само и само да е с мен. Останах като треснат и я помолих да ми даде 3 седмици за размисъл. Слезнах от колата на Лъвов мост, за да си видя бежанците, които съм си ги писал в паспорта като доведени деца и от тогава не мога да спра да мисля за това. А ми остават само 2 дни за размисъл, защото след това ми каза, че ще изпрати частния си джет, за да ме вземе и да ме откара до Сан Диего, за да й дам отговора си. В момента си стягам багажа, пазарувам си чорапи, гащи и потници от магазини втора употреба, защото принципно съм на социални помощи, че там е доста жега, но не знам все още какво да й отговоря. И накрая, като се събудих - пръстите на краката - в контакта, а главата в дупката на комина....