Забранена любов
Здравеите! Моята история се разправя за забранена любов. С моя приятел сме заедно от 1 година, но учим в различни градове и това ни обива. Но наскоро започнаме с моята приятелка да се събираме с едни приятели, но тя харесва единия от тях. Но с това момче се спрелетих много. И един ден когато тя се прибра и той ме целуна. Не казах на приятеля ми просто това беше грешка. Но това нещо се повтори аз го обиквах, а приятелката ми не подозираше защото ако разбере това ще я заболи много. А той искаше да бъде с мен, все отваряше темата за нас. След няколко дена той беше на рожден ден на негова братовчедка. След това той ме отблъскваше, а попринцимп искаше да сме заедно. Но вечерта си пописахме и каза че незнае дали ме иска и че постоядно се кара с неговия приятел защото той ме харесвал. И така аз започнах да мисля за това момче защо така ме облъсна. Приятеля ми не разбра че съм му изневерила, но му споделих че ме боли заради разстоянието и се разделихме за около седмица. Моля ви кажете ми какво да правя имам нужда от помощ.

Коментари

1.   никой не може да ти каже какво да правиш, но защо е забранена любовтта ти - защото някаква приятелка харесвала само момчето, с което искаш да бъдеш? Ти явно много си объркана, но и объркваш.
1. Скъсай окончателно с приятеля си щом не го обичаш и бъди вече свободна на „пазара„.
2. Спри да даваш фалшиви сигнали - кажи на момчето, което те харесва, че няма шанс при теб
3. Грабни си момчето, КОЕТО ТИ харесваш и не се съобразявай с никого, защото и те не биха го направили! ВЯРВАЙ МИ!
Разбирам то да е гадже на приятелката ти, да е влюбен в нея или нещо такова, тогава е „забранена любов„.
Аз може да си харесвам 1100 човека, значи ли това, че те са за приятелката ми забранени.
Порастнете - не сте деца и в живота няма ПУЗА МЕНЕ, който си грабне пръв, негово е!
Хера