Много широки рамена за момиче!
Здравейте, на 19 съм и от три месеца съм на хранителен режим и тренирам по-малко защото нямам възможновт за фитнес и го правя у дома. За тези три месеца свалих 18 кг и всички ми казват че, изглеждам много добре така, което ме радва, но ме притеснява факта, че имам много широки рамена и ръцете ми са по едри като цяло от корема на горе съм по широка, а дупето и бедрата ми са оформени и се радвам, че с тях нямам проблем. Също така по корема ми се появиха и стрии които вече се побърках с какво да ги мажа, не се заличават и това е. Срам ме е от факта, че изглеждам като нацепена батка, гръдната ми обиколка е-108, талия-80, ханш-106, ръста ми е 173см, теглото, 72кг. Искам да ми кажете добре ли е това и имали начин някак си да коригирам това от което се комплексирам. Понякога започвам да плача и да ми тежи, защото много трудно започнах това и сега искам още и още, защото знам, че мога храня се с полезни неща, не мога да си позволявам много понеже съм с много ограничен бюджет, но все пак успях. Благодаря Ви!

Коментари

1.   За мен е добре, но аз самия съм по-атлетичен и харесвам и такива по-тежки жени.

2.   Такава ти е структурата, няма нищо странно и смущаващо в това. Мойте рамена не са много широки но може да се каже че са малко по нали, но пък аз съм и слаба така че трудно се забелязва, но може знам ли. След раждането съм чувала че малко се разширява ханша, не знам дали е така при всеки. Какво толкова, не може всички да бъдем със еднакъв външен вид и натура, не се тревожи, нали така се харесваш.

3.   108 гръдна обиколка си е доста сериозно. Особено, ако повечето е в гърди. :)

4.   Против стриите кма един гел jorjeia се казва, лично на мен много ми помогна :).

6.   Много лесно можеш да компенсирсш широките рамене с ...широко разтворени крака.Да цинично е,но когато се отървеш от предразсъдъци и ненужни тревоги,ще се поуспокоиш.За всеки влак си има пътници.Ще се появи твоят човек и всичко ще е наред.

7.   Стига сте си гледали телата. Виж какво имаш в главата.

8.   Няма идеални хора. Всичко е въпрос на подходящо обличане и дрехи. Например Шарлийн, тази, която се ожени за принца на Монако има мн широки рамене, зЩото е била плувкиня. И тя с дрехите оправя това. Виж как тя се облича, например. А за стриите пробвай лазер или мазила, не им се вживявай. Тъй или инак много хора ги имат, а и не се виждат. Изобщо си си много добре и браво за волята да отслабнеш и да спортуваш. Продължавай така.

9.   На мен не ми харесват широки рамене, стоят доста неженствено, но пък човек не може да избяга от фигурата си, а и сигурно има мъже, които ще те харесат.

10.   Това те прави жена. Какво искаш да си тип круша ли? Аз лично не харесвам круши с задник като паралия а отгоре тесни без рамене. Като един спортист ти го казвам. Широките рамене правят тялото по-стабилно и стегнато дори. Правят тялото хармонично с симетрия. Излишно се комплексираш. Може би се чувстваш така, защото и гръдната ти обиколка е доста голяма. За мен тя е без значение.
Но важното е да си добър човек да си мила и добра с добро сърце. Обвивката няма значение за истинският мъж. Важното е вътре в душата ти какво има.
Бих отхвърлил и отблъснал и най-голямата красавица ако вътрешно е грозна.
И бих приел по-скромно изглеждащо момиче. Което характерът и ще я прави по-красива.

11.   Добре де, само аз ли смятам, че при ръст 173 см, 72 кг са много? За жена не важи ли ръста в см минус 110? Като свали излишните кг и се стегне още, ще спаднат и см, вкл гръдната опбиколка, талията и ханша. Тренираното женско тяло не е задължително да е едро. Поне аз смятам така и имам достатъчно примери около себе си. Аз съм 175 см, 65 кг, мерките ми са 96, 68, 93 и наследствено плюс факта, че плувам от както се помня, раменете ми са по-шероки. В момента тренирам 5 пъти седмично, основно плуване плюс 1 или 2 наземни тренировки (силови, кондиционни и кардио).
Та според мен авторката просто има още да работи по себе си и ако продължава в същия дух, ще постигне това, което иска. Нека първо свали всички излишни кг и после ще стане ясно кое е широко, защото структурата е такава и не може да се промени. Но според мен, по това което е писала, тя е с подобна на моята структура и за това смятам, че не би имала проблеми после.
Поздрави и успех,
Лола

12.   Перфектна си.