Наистина ли съм го забравила?
Здравейте
Влюбих се в едно момче преди 3 години. Първата ни година беше като приказка разбирахме се перфектно и си мислех, че е момче мечта. Но втората година като се сближихме почнах да виждам какъв е всъщност. Почна да не ми обръща внимание пушише цигари трева и употребяваше алкохол всяка седмица на различни купони и най-гадното беше че мен ме лъжеше за всичко това. Случи се и най-лошото изневери ми с една моя приятелка. Когато научих за всичко това го оставих и бях в депресия цели 8 месеца. През цялото това време той продължаваше да прави всичко това но се опитваше да ни оправи отношенията. Бях много влюбена и реших да му дам още един шанс. Нищо не се промени даже стана по арогантен използваше ме само за секс. Преди 2 месеца ми писна от всичко и реших да се стегна. Изтърках и изхвърлих всичко свързано с него. Почуствах се много добре, даже имах чувството че съм спряла да го обичам отдавна, а моето е било просто навик. Сега наскоро се запознах с едно момче и си паснахме супер. Чувствам се много щастлива при него и ми е много забавно. Но той претърпя лош инцидент наскоро и всички приятели внимаваме как се държим с него и се опитваме да му помогнем. Приятелите му знаят(и той също) каква връзка съм имала и какво съм чувствала. Те постоянно ми намекват, че не искат да съм с него и че ще го нараня. Както преди съм правила ще се върна при бившия ми, защото той още продължава да ми звънни. Аз не чувствам така, но почнах да се замислям. Наистина ли съм го забравила и съм отворила нова страница или както преди просто е някакъв период от време? Как да го разбера?

Коментари

1.   Не си го забравила. Още искаш да му го смучеш.

2.   Да, наистина си го забравила и браво на теб за това. Не обръщай внимание на приятелите на гаджето ти. Важното е той какво мисли за теб.

3.   Е ние ли да знаем... най-добре ти можеш да почувстваш това!

4.   Превърнала си се в пачавра, още не забравила старият, залъгва вече новият, а обвинявате момчетата в непостоянство. Момчетата се държат така, според това какво е поведението на момичето. Лекомислена кифла, не трябва да очаква възвишени чувства, а само обикновен секс. За възвишени обноски се иска УМ!

5.   Защо хората се ограничаваш с две позиции? Остави ги и двамата. Дай си време, през което да провериш и останалите, тези момчета, които ще срещаш занапред. Вероятността двамата да се окажат идиоти е голяма. Но това ще разбереш, ако, както казах, се порастърсиш за други.

Ще те помоля следващата ти тема да бъде, да речем, "намерих любовта на живота си, просто искам да го споделя". Ще я прочета с удоволствие.

6.   Защо се ограничаваш с две позиции? Остави ги и двамата. Дай си време, през което да провериш и останалите, тези момчета, които ще срещаш занапред. Вероятността двамата да се окажат идиоти е голяма. Но това ще разбереш, ако, както казах, се порастърсиш за други.

Ще те помоля следващата ти тема да бъде, да речем, "намерих любовта на живота си, просто искам да го споделя". Ще я прочета с удоволствие.