Имал ли е чувства към мен?
Здравейте! От доста време се чудя дали бившото ми гадже наистина е имало чувства към мен или просто се е хванал с мен, колкото да не е сам. Нашата връзка беше от кратките. Ходихме 2 седмици. За тези две седмици сме се виждали два пъти за по 20-30 Мин. И накрая ме заряза. Дори не иска и да ми каже защо... След време обаче неговият брат ми каза, че най-добрият приятел на бившото ми гадже му е напълнил главата против мен.
Това е накратко. Не мога да си обясня как е възможно чувствата ти да изчезнат за 2 седмици. Моля изкажете си мнението

Коментари

1.   Как могат чувствата за две седмици.. хахаха ако питаш мен изобщо не са се появявали. Дете излез от филма и спрете да драматизирате излишно. Двуседмична връзка, то дори връзка не може да се нарече, видели се 2 пъти, какви ти чувства, какви глупости..

2.   Как могат чувствата за две седмици да изчезнат.. хахаха ако питаш мен изобщо не са се появявали. Дете излез от филма и спри да драматизират излишно. Двуседмична връзка, то дори връзка не може да се нарече, видели се 2 пъти, какви ти чувства, какви глупости..

3.   Връзка е силно казано. Ако не си била изрядна с предишното си гадже, то приятелят на новото ти е решил да го предпази от неприятности, и той те е отрязал още преди да е хлътнал, за да не страда после. Чудно ми е само, ти как се влюби само за две срещи. Тази тема май е някакъв майтап, а не истина.

4.   Какви чувства това са 2 седмици ;Д От разговорите ми с мъже знам, че поне до 2-3 месец те гледат просто като източник за безплатен секс :Д

5.   Чувствата може да изчезнат и за две секунди.