Несподелена любов
Здравейте всички. на 20 години съм въпросното момиче също е на 20. Историята започва преди 2 години, влюбих се в 1 много красиво и добро момиче, тя ми се струваше перфектна. Беше ми първата истинска любов. В началото бяхме приятели после станахме доста близки и тогава чак започнах да я обичам. ноооо.... попаднах във френдзоната... 2 години всеки ден се опитвам да събудя някакви чувства към нея, но уви... когато се опитам да се отдръпна от нея въпреки силните ми чувства, тя може би нарочно отново ги разпалва-последния път дори искаше да правим секс докато си имаше приятел, но в последния момент се отказа защото друго момче с което е изневерила на приятеля я е унизил.. момичето е много красиво и е приятен събеседник, прави впечатление че е много добро момиче, всички я харесват и искат да бъдат с нея, но колкото повече я опознавам толкова повече разбирам какъв парцал е всъщност. нали разбирате, тя е от онзи тъп момичета които ще те харесат само ако имаш мерцедес, отношенията и с хората са изключително неискрени и тн и тн.... абе като цяло голям парцал е, радвам се че съм го осъзнал... но все още я обичам, не знам защо и както точно харесвам в нея, тя не ме обича но много харесва да гледа как някой я обича за това не ме пуска, когато се опитвам да се отдръпна от нея тя просто не ми дава, започва да се държи много мило да прави някакви неща да ми се подмазва... а се налага да я виждам всеки ден, веднъж не я бях виждал 6 месеца и успях да се отдръпна от нея и да не я обичам, но когато пак се видяхме постепенно нещата пак започнаха... чувствам се зле че харесвам такава мърша и че и позволявам да си играе така с мен, наистина. въпреки всичко напоследък успявам да я видя реално какъв човек е да действам адекватно с нея, игнорирайки чувствата си към нея. бих се радвал ако не я виждам повече, да продължа напред, защото изобщо не се чувствам щастлив, но няма как- налага се да я виждам всеки ден. дайте ми съвети как да продължа напред, защото наистина всеки път като я видя, въпреки че знам какъв парцал е ми иде да я гушна и да направя всичко за нея...

Коментари

1.   Преди всичко, помисли за правописа си. Има главна буква в началото на всяко изречение.

Второ, това момиче не те желае. Две години са много време, ако тя искаше досега щяхте да сте имали нещо повече от разговори. Тя те иска само за обожател, за да й поддържаш самочувствието. Затова и те залъгва с обещания за секс, когато усети, че охладняваш към нея. Ако искаш стой в това положение, но може да стоиш още няколко години, докато най-накрая й писнеш и на нея. По-удачният вариант е да я отрежеш окончателно и повече да нямаш контакти с това момиче.

2.   За съжаление позната ситуация. Трудно е, като я виждаш всеки ден Аз се отървах от тези чувства, като тя направи нещо, което много ме нарани. Ако имаш смелост, конфронтирай я, кажи и, че знаеш, че те използва да си вдига самочувствието, накарай я да ти каже нещо, от което ще те заболи.

3.   Човече на моя син една колежка, подобно на твоята изгора, като и казваха младежи, като тебе, че я обичат, тя им отговаряше- благодаря!
Крайно време е да спреш да се мъчиш да правиш щастлива мома, която не се интересува от тебе.

4.   от автора
знам кога се пише главна буква :D просто не ми се занимава да го редактирам 2 часа, не пиша нещо изискващо перфектна пунктуация

благодаря за съветите, знам какво да направя, знам кое е правилно, просто ми трудно като я виждам всеки ден.