Какво да му подаря за рождения ден
Помагайтееее!
Какво да му подаря за рождения ден? Искам нещо, с което да му покажа, че много го обичам, и че значи много за мен.
Той е на 21, зодия скорпион (ако това може да ви помогне с нещо :Д)
Искам да е нещо не толкова материално, нещо с което много да го зарадвам.
Помагайте с каквото можете, давайте идеи и съвети, ще са ми от полза :P

Коментари

1.   Не знам, дали ще ти хареса идеята, но може да му подариш кутийка със формата на сърце и в нея на 100 езика, , Обичам те''.

2.   Подари му фигурка на скорпион, носещ сърце.

3.   Щом трябва да е нематериално, от твоя пост забелязвам ентусиазираност. :Д
Пусни музика, препоръчвам по-лека, R&B или хаус!
Ако си по палавите изненади, облечи нощница! Черна или червена, няма значение. По този начин и двамата ще си прекарате хубаво, ти му даваш подарък, а той ти отвръща по същия начин, но ще трябва да се постараеш да е максимално тихо и приятно за двама ви.
Успех! :)

4.   Може би любовта ти към него е най-големият подарък. Но пък за да не се изложиш може да му купиш нещо малко, като портмоне, готин колан, маратонки, часовник или нещо друго дребно. Дано да съм бил полезен с коментара си и успех.

5.   Подари му едно лайно. Каза, че не искаш да е нещо много материално. Лайното е от евтин материал, така, че в този случай е много подходящо. Ще оцени жестта, а знаеш, че това е по-важно.

п. п. Поздрав към модераторите.
Здравейте, интелигенция, пак съм аз. Да сте ми живи и здрави!!!

6.   Не знам как ще си се стори това.... Но забележи какво му липсва, но същевременно много му трябва... Като при мен : приятелят ми наскоро се премести в нова квартира и смятам да му купя за рождения ден, нещо, което ще може да го ползва ( например : прахосмукачка, ютия ). Така, според мен, ще види, че ти забелязваш какво му липсва, стараеш се нищо да не му липсва и т. н. Но, ако прецениш, че бюджетът ти не може да покрие подобни неща, измисли нещо малко, но да е от сърце. Направи като коментар номер 3 ( много е добро според мен ). Може да му подариш и козметика. А, ако не ти харесва първоначалната ми идея, влез в podaraci. bg, там има всякакви неща и оригинални. Късмет!

7.   Фигурките и листчетата "Обичам те" на 100 езика според мен са безсмислени, защото какво ще ги прави? Аз лично сувенири, фигурки и такива безполезни неща ги прибирам в кутии и след време като разчиствам ги и изхвърлям. Освен ако не е нещо ръчно направено за мен или не е от някой много близък човек (ама те ме познават добре и влагат повече мисъл), не ги пазя. Просто човек няма за какво да ги ползва. Ако ще му подаряваш вещ, поне да е нещо което ще си ползва, ако искаш нещо сантиментално - направи го сама, най-готиния вариант според мен е да му подариш преживяване - екскурзия (ако можеш да си го позволиш), скок с бънджи, летене с делтапланер, татуировка. Подарявала съм такова неща, зависи от човека, но ти си го познаваш. Помисли за други подобни идеи свързани с преживявания, такива подаръци не се забравят.

8.   Номер 5 - Не знам, за по-силна дума от отвратително, но ако имаше такава, то тя щеше да пасва идеално на коментара ти.