Липсва ли ми всъщност?
Здравейте, ще ви разкажа накратко, моята история и моля модераторите да я публикуват, защото ми е наистина важна. :)
Така.. лятото имах един приятел, който ме запозна с неговия най-добър приятел, в същия ден в който се и запознахме с него, аз му пратих покана за приятелство във фейсбук, а той ми и писа. Аз не го приемах насериозно, той често ми пишеше, но аз му отговарях само когат ми беше скучно. И така, от началото на септември месец започнахме да си пишем 247 за това какво правим, как сме, често си пращахме снимки и т. н. Проблема е, че той има приятелка... която е от Азия и си пишат и си говорят по фб.
Аз попринцип съм много повърхностен и комплексиран човек... много рядко ме впечатляват момчета по какъвто и да е било начин. Не се мисля за грозна, но не съм и кой знае каква. Попринцип така наречените "играчи" ми пишат постоянно и ние с него много се шегувахме с тях... дотук всичко окей.. докато аз не започнах малко по малко да се влюбвам в него... адски много неща ми допадаха в него.. той не е най-големия красавец, нито пък най-умния... но сякаш това няма значение за мен вече. Проблема е, че е ядски депресиранс. Непукист е, постоянно го упреквах за това. Наистина много ми тежи, че на него грам не му пука за мен.... знам го, дори и да отрича. Не бих искала и няма да му кажа, че го харесвам, защото ще си развалим и отношенията, които и приятелство не могат да се нарекат. Наистина по едно време си мислех, че ме харесва понеже ми пишеше сладки неща, 80% от времето в което си пишехме се карахме за нещо, казах му го, тй се съгласи и каза, че му харесва, защото тези които се карали най-много се обичали и липсвали. Постоянно си мисля за него, сякаш има едно място което никой не може да го запълни.
Не ме разбирайте погрешно, аз не вярвам в истинската любов или въобще в любовта... просто искам да ми обясните какво да правя, защото аз си нямам и на идея... за първи път пиша тук... никога не бих позволила други хора да ми казват какво да правя, но в случая наистина имам нужда... Благодаря на тези които са прочели историята ми.. моля без хейт... :)

Коментари

1.   Толкова е лесно да се освободиш от нечие присъствие,
но как да се освободиш от отсъствието на някой,
когото още обичаш? То е като болка с която толкова си свикнал,
че ужасно боли от това, че я няма. Любовта се страхува и ревнува от властта на миналото. Старите
истории така я преследват и измъчват, че могат да я убият. Всички
имаме своето любовно минало. Не можем да го изтрием, но можем да
тръгнем на чисто, изтърсвайки се от него като си признам “не си ми
първият, не съм ти първата сега се срещнахме така е трябвало!
Има една група адски свестни мъже. Тъжното е че тази група мъже е
вечно заета. Такъв мъж не се намира лесно и аз не се опитвам,
защото ще похарча толкова много време, ще направя толкова много
опити. А след тези много опити няма да го заслужавам. Такъв мъж не
се търси, той сам те намира.

2.   Дълбоко се съмнявам, че което и да е момче ще отдели толкова от времето си, ако няма някакъв интерес (дали е чисто физически или с по-романтичен характер е друг въпрос).
Това за приятелката от Азия ми се вижда несериозно. Виждат ли се въобще през някакъв период от време или само си пишат? Ако не са се виждали, това въобще не е връзка..
И как така не вярваш в любовта? Не обичаш ли родители си, например? :) Не си ли си влюбвала?
Иначе аз бих те посъветвала да пренесете отношенията си в реолно общуване. Проучи въпроса с приятелката и остави нещата да се развиват естествено (но в реалността, не през фейсбук.. )
Успех

3.   Съжалявам за правиписните грешки,но много бързах :)

4.   Ама вие защо не се виждате нали сте свободни хора,някакво разтояние ли ви дели,наистина не го разбирам това писане??Виртуално няма как да прецениш човека,че чак да се влюбиш,не знам вероятно при някой хора се случва но за мен това е недопустимо.Излезте на среща там,вижте се а у и тогава по ще се разбере колко си допадате.Едно време когато нямахме компютри играехме навън децата от сутрин до вечер а сега още от малки със таблети и др.,но няма как иначе(ж.27)

5.   Грешката е моя, че не ви казах... аз с това момче съм излизала... просто сме в различни училища и нямаме свободно време да се виждаме.... но попринцип няма причина да не излизаме, и сме го правили де
От авторката

6.   До номер 2:)
Ами не, до сега не съм се влюбвала... просто любовта ми изглежда вече толкова комична, че въобще не ми св търси така наречента 'истинска любов''. Родители си ги обичам разбира се. И да, не никога не са се виждали освен видео чат и просто си пишат. Но той мисля, че наистина си я обича въпреки разстоянието, но ти благодяря за подкрепата :)
От Авторката

7.   Щом питаш Начи ти липсва