Малко се комплексирам от него!
Привет, скъпи читатели на сайта Сподели. Започвам направо без да увъртам, за да натоварвам и вас.
Та... от 2 месеца някъде имам връзка с момче на 24 години, аз съм на 20. Проблема между нас, който от самото начало като го видях ме гложди е че той е страшно слаб за мъж. Говоря физически. На височина сме горе-долу еднакви, може би той леко по-висок. Докато аз не съм толкова слаба колкото него. Структурата на моето тяло е като тази на американската актриса Кайли Дженър. Смисъл, имам бюст, дупе. И досега никога съм нямала такива проблеми, партньорите до мен винаги са го считали като плюс дори. Не ми липсва мъжко внимание. Не го казвам в никакъв случай за да се изтъкна, просто този който чете тази история да придобие по-обективна представа.
Мислих си че и на него му харесва, докато на няколко пъти не го усетих как прави намеци. Предишните му приятелки винаги са били много слаби, без никакъв бюст и форми. Като дъски-това са думите на негова близка приятелка.
Все прави намеци за отслабване, усещам че се интересува от това кога и как ям. От цялото това, което той казва под формата на намеци, започнах да се комплексирам. Когато сме в компания или навън постоянно имам чувството че изглеждам нелепо до него. Когато седим заедно, започнах и да се замислям в коя поза да сядам. Едни такива тъпотии започнаха да ми се набиват в главата. Истината е че той е много слаб, аз ако трябва да съм колкото него, ще трябва да имам вид на анорексичка буквално. Не знам какво да правя и как да действам?

Коментари

1.   Дa го смениш и то веднaгa!
Той е с женскa фигурa, дори не женскa, a нa момиченце. И зaтовa ти нaбивa ти дa променяш женските си форми, че женчо си мисли, че тaкa ще прикрие липсaтa нa мъжкaрство... във всеки смисъл.
И му кaжи дa вземе той дa кaчи килцa и дa зaприличa мaлко нa мъж. Aмa кaк може дa си толковa глупaвa и дa не виждaш очевидното? Комплексaр, който те рaзсейвa и комплексирa ТЕБ зa дa скрие собственaтa си момичaшкa фигуркa и комплекси. Извинявaй зa тaфтологиятa, но е комплексaр жaлък.
Дa го мaхaш и нaпрaви услугa нa следвaщи момичетa, кaжи му директно, че ТОЙ. е кaто момиченце, a ти си ЖЕНA, не си лъжицa зa неговaтa устa.

2.   Има и дебели момчета, какъв ти е проблема? Намираш си един шишко и комплексите ти ще изчезнат. Тук никой не може да свали килограмите ти, щом ти не желаеш.

3.   Ако ТИ се чувстваш добре с него, а ТОЙ не се чувства добре с теб, проблемът е НЕГОВ, а не- ТВОЙ. За комплексите става дума. Няма какво да питаш по сайтове и да се променяш според неговите нужди. Още с избора, който е направил, за да е с теб, той би трябвало да те е харесал такава, каквато си. Не си позволявай да се променяш заради мъж, това е опит за манипулация. Поддадеш ли се, винаги ще изпадаш в зависимости.

4.   Тогава му кажи, че е прекалено слаб и започни да следиш кога и какво яде. Хах! Като не те харесва физически след 2 месеца връзка, както би станало в бъдеще? Явно и на теб не ти харесва изцяло начинът, по който изглежда, така че...

5.   Кайли Дженър има много яки форми, а повечето хора не харесват дъски! Когато тръгнеш с някой, си с него защото го харесваш такъв какъвто е, а не да започнеш да го променяш, затова не се променяй. Като не му изнася да си търси анорексичка!

6.   Ако те комплексира, зарязвай го! Човек, който те обича истински ще те прима каквато си, а няма да те потиска. Не се променяй заради никого освен себе си! Да си ходи при дъските, истинските мъже харесваме жени с форми!

7.   Би трябвало да се чувстваш комплексирана, че имаш връзка с подобно безмозъчно същество, а не от визията си. Един мъж на място (а и не само мъж) знае, че хората са различни, не са като излезли от калъп, и всеки е красив, когато се чувства добре в кожата си. Кой с по-малко извивки, кой с повече - няма значение. Красотата има различни форми. А и като му се искат "дъски", какво прави с тебе тогава? Винаги са ми били странни такива хора, които искат да променят партньора си, независимо за какво се отнася. Като не ти изнася, търси си друг/а, защо трябва да правиш намеци и да вкарваш филми в главите на хората?
Ще използвам случая да призова всички да ОБИЧАТ и ХАРЕСВАТ себе си, независимо какво казва този или онзи. А ти, авторке, на този хубостник му бий шута (приятелски съвет!)

8.   Кажи му да ходи... хм да извърши сексуален акт със себе си и да не те занимава с глупостите си! Като не му харесваш, какво прави с теб? Сигурна ли си, че искаш да ис с мъж който ти срива самочувствието по този начин? По мое мнение толкова слаб мъж не е никак красиво! По скоро той трябва да има комплекси, а не ти! Не му се връзвай и го научи да те уважава! Научи се и да уважаваш себе си! Не мисля, че имаш причина да се срамуваш от тялото си особено след като много жени-дават пари, за да изглеждат така!

9.   Не е толкова важно, как изглеждаш, а как се чувстваш. Има доста примери от Холивуд и от музикалния Олимп: например, Адел, Ники Минаж, Ким Кардашиян, и проч и проч. - много са. Щом приятелят ти почва да ти прави такива намеци, че едва ли не не си достатъчно готина за него, не е изключено да е манипулатор и умишлено да ти срива самочувствието, като вид контрол над тебе. Помисли си, дали точно такъв ти трябва. А пък ако това за предишните му приятелки е вярно и не си пада по форми, като твоите, ами харесва супер слаби мацки, , тогава защо въобще се е загаджил с тебе и защо ти губи времето?

11.   Направи му намек... Не! Директно му кажи, че всъщност не твоето телесложение е кофти, а неговото и го отсвири!
Ж28

12.   И не ти - той изглежда нелепо.
Ж28

13.   Смени го. Ти си сихубава така, щом той има забележки, да си търси слаба като него. Жената е добре да е по-женствена.

14.   Честно казано той е комплексирания и си го избива на теб. Той знае, че с някой с хубаво телосложение ще стоиш много по- добре отколкото до него, но понеже него не му се занимава с физически упражнения и хранителен режим, му е по- лесно да тормози теб. В момента в който му покажеш, че си засегната, той ще се възполва от слабоста ти, знаеш всяка жена си мисли, че никога не е достатъчно слаба или пък, че е прекалено слаба или не достатъчно хубава. Не се поддавай. Моя съвет е да действаш с неговите камъни по неговата глава.

17.   Не мога да го разбера това. Като харесва супер слаби момичета, да се хваща с такива, а не да те кара да се променяш...
Най-важното е ТИ да се харесваш, а мъже ще се намерят.
Не се променяй... и си намери по-свестно момче.
Ж28

20.   Твоя приятел не е мъж, а келеш. Сигурно е Моника Белучи да застане пред него ще иска да я променя. Нямаш нужда от такъв комплексар в живота си.