Отново болка
Здравейте.. Искам да споделя че да ми олекне малко. Карам направо.. Като цяло до сега почти всичките ми връзки са свършвали лошо за мен и винаги съм се разочоровал тотално от жените. След всяка връзка страдам и търся вината в себе си, чудя се къде е проблема, къде греша.. Истината е че винаги се държа добре с момичетата и това май е грешката. Имам приятели които се държат с момичетата като парцали и не им пука.. А момичетата продължават да тичат след тях. Лошото е че вече се комплексирам и самочувствието ми пада и пада... Спортувам, не съм лош човек, животът ми не е в фейсбук нито пред компютъра. След толкова болка пак продължавам макар и отчаян. Преди няколко дни започнах да си пиша с едно момиче от моето училище, виждали сме се по коридорите (тя първа ми писа) в началото нищо не очаквах и я възприемах като фр само.. Още на следващият ден решихме да сме уж повече от приятели.. Разказвахме си за бивши гаджета и колко болка е минала през нас.. Ще кажете че още уча и не съм обичал истински? :) на 17 съм и може и така да е но съм забелязал че се привързвам адски бързо към хората а това е мн лошо.. В днешно време да ти пука за хората е лошо като цяло. Няма значение.. Тя е на 18 и ме беше яд колко са я предавали хора на който тя държи. Исках да и помогна и се привързах. Тя беше толкова мила пишеше какви ли не неща, постоянно повтаряше колко е щастлива че ме е срещнала, че няма да ме предаде и ще ме обича (забавно нали) :) бях изпълнен с надежда че най накрая намерих това което търся, но и се притеснявах. Опознахме се и вярвах че е различна. Уредихме си среща. Цяла вечер мислех за тази предстояща среща и каза че ако не дойда няма да ми проговори.. Отидох притеснен но в същото време и уверен. Видяхме се и я прегърнах защото и бях обещал. Започнахме да говорим някви глупости за квото ни падне и общо взето не мина както исках защото не си казахме нищо съществено личеше си че аз се притеснявах малко повече нз защо. Споделихме си разни неща и казах че ми е странно въпреки че не се случва за пръв път. Решихме да се прибираме прегърнахме се пак и тя ме целуна по врата. Нз защо реших че ще има за какво да си говорим. След това се прибрах леко разочарован. (Тези дни бях доста добър и весел точно защото отново усещах че се влюбвам. ) Тъкмо си влезнах в нас и чаках да пише бях и писал.. Тя стоя на линия дълго време после пак и пак.. Всичко ми беше ясно. Тя беше видяла съобщението ми но не отговаряше(сега ще кажете че може да е имало причина да не пише) минаха се няколко часа и бях сигурен че го е видяла, разочаровах се кво да правя и изведнъж просто ми стана мъчно по скоро за това че все така става, че дойде и си отиде мн по бързо от колкото очаквах. Странно как хората губят интерес изведнъж. Не издържах, ядосах се развиках се на наще без причина и си легнах. Естествено докато просто си лежах слушах тъжни песни. Исках да плача просто мн ми идваха всички мисли че аз бъркам и все страдам. Исках да плача но се боях че някой просто ще влезне в стаята и ще ме види.. Опитвах да задържа всичко но не успешно, въпреки усилията сълзите си потекоха и не можех да спра каквото и да правя. Извадих слушалките от ушите си и си поех въздух. Избърах сълзите и си лежах.. Беше още ден а единственото което исках бе да спя дълго. Благодаря че отделихте време, бих се радвал да оставите каквото и да е мнение и да споделите подобни случки ако разбира се желаете.

Коментари

1.   Ех, нормaлни тийн трепети и стрaдaния :)
В тaзи възрaст всичко се преживявa по- силно, по- концентрирaно.
A и ти си по- чувствителен по принцип. Но определено имa нещо, което трябвa дa рaботиш у себе си. Зa дa се откaзвaт тaкa лесно и бързо и дaже и дa не ти кaзвaт кaкъв е проблемa предполaгaм, че си склонен и нa aгресивни прояви ( нервничене, повишaвaне нa тон) и зa товa си го спестявaт нa себе си.
Aко можеш дa понесеш истинaтa без дa си озпускaш нервите, можеш дa помолиш някоя от тях дa ти кaже кaкъв е проблемa, тaкa ще знaеш върху кaкво дa нaблегнеш зa промянa към по- добро.
Но зaпомни, че никоя не е длъжнa дa губи време и нерви дa ти обяснявa, тaкa че, трябвa дa си блaгодaрен aко се нaвие нa тaкъв рaзговор някоя, a не дa влитaш в спорове.
Обикновено тaкивa ги зaрязвaме без обяснение.

2.   Коя зодия си чoвече, риби и рак?

3.   съжалявам зо разочарованиито ти.
и аз съм имала много и подобни дори.
но все някъде има и правилни момичета за теб.
не се тревожи ще дойде и техния ред.
и аз забелязвам че като тичам след някой ме мачка.
като се държа гребо те тичат след мен
а златна среда няма ли?

4.   Мацките са коварни. Използвала те е като отдушник,
като кошче за душевни отпадъци. Сгрешил си, като си споделял лични интимни неща. Никога не правИ това отново. Уж така се сближавате, а всъщност тя те прочита и губи интерес зящото те вижда един дечко и женчо, а това не е, което й трябва. Много си млад още, защо плачеш? Животът е пред теб, има много време да се поправиш, да им намериш цаката и повече да не им се връзваш на номерата а ти да ги работиш. - не те тебе. Щом ти плачеш, аз трябваше веднага да се хрърля от балкона, ама ще почакам още. Не си струва въобще заради едни пикли и кучки да страда човек, разбери го. И ми е ясно, че не толкова за нея те боли, колкото че отново са те прекарали, като глупак.

5.   Много тъжна история, наистина. :'( Ма ти си на 17 години и са ти манали много за няколко години. Ше ти минат още няколко и накрая ше намериш идеалната.

6.   Държиш се бетер от момиче, това ти е проблемът. Във взаомоотношенията само единият може да си позволи да е емоционалният, и това като цяло е жената. Мъжът колкото по-безразлично се държи, толкова е по-харесван. Не ти говоря кое е "правилното", а как стоят на практика нещата...

7.   Ами остани за известно време сам и не се занимавай с момичета. Учи, мисли за себе си и бъдещето си. Нещата ще се подредят. Това, което ти се случва, са уроците на живота, на които всички сме минали. Успех!

8.   благодаря на всички коментирали до момента.. оказа се също така и че се опитва да ме лъже за някви неща и дори в момента ми пише. не ме интересува човек който би ме лъгал