Не го разбирам.
Здравейте. Имам един "проблем".
Преди месец се запознах с един мъж. Запознахме се на работното си място, той беше новият в екипа. Всичко вървеше супер. Говорихме си, смяхме се и дори си споделихме по някоя друга история. Той ми каза, че има приятелка от 2 години и много я обича....
След известно време той си тръгна, защото смяната му свърши. Останах с негов приятел. Докато си говорих с приятеля му, въпросният мъж се обади и каза, че иска да говори с мен. Поиска ми телефона, но аз му отказах и не за друго, а просто ме подразни, че не го поиска сам, а като малко дете се обади и каза, че иска да му снимам графика и нямало кой друг да го направи, но както и да е. Минаха 2/3 дни и той ми се обади. Взел ми телефона от шефа. Уговорихме си среща за сутринта и отново поговорихме за общи неща. Когато дойде времето за среща всичко беше супер. Той пристигна с колата и ме взе. Чувствах се много комфортно през цялото време. Часовете на срещата минаваха, а аз го чувствах все по-близък. Всичко вървеше в приятелска насока докато той не ме целуна. Направихме го, да. Не съжалявам, че правих секс с него. След тази среща ние продължаваме да се виждаме когато можем, но до секс не се е стигало отново.
Проблемът е в това, че той изрично ме предупреди, че сме само приятели и да не се влюбвам, но всеки път когато му споделя за някой флирт той автоматично отговаря, че не харесва въпросния човек без дори да го познава. Каза ми, че не е правил секс с приятелката си, защото иска с мен. Било му добре с нея, но и с мен, а в същото време твърди, че я обича. Казва ми че иска да празниците да ги караме заедно, че иска за няколко дни да отидем някъде само двамата. Казва ми "ти си моя" и всякакви подобни. Абсолютно всяка вечер ми звъни, за да ме пита как съм и си говорим много време.
Започва все повече да ме обърква. Въпросът ми е по-скоро към мъжете:Този човек има ли нещо към мен? Възможно ли е да остави приятелката си заради мен?
Не ме разбирайте погрешно. Не искам да им развалям връзката и за това се отдалечавам от него. Но нещо ме гризе отвътре и иска да разбере той дали има чувства към мен.
МОЛЯ ИСТОРИЯТА МИ ДА БЪДЕ КАЧЕНА. ПИША Я ЗА 20 ПЪТ СИГУРНО.
И моля спестете си обидите. Знам, че историята е банална най-вероятно, но няма човек на който да кажа. Благодаря предварително!!!

Коментари

1.   "Казва ми че иска да празниците да ги караме заедно, че иска за няколко дни да отидем някъде само двамата. Казва ми "ти си моя" и всякакви подобни. " - мисля, че те блъфира, няма никаква приятелка, а теб използва само за секс. Затова не иска нищо друго. Като ти се насити, ще те разкара, ще останеш поредната бройка в списъка му.

2.   На жени като теб се казва курва, а на „мъже” курвари. Дано приятелката му научи и да ви го върне и на двамата. Как така спиш с него, но не искаш да разваляш връзка. И двамата сте боклуци

3.   Ако я остави, какво? Ще чакаш да остави и теб заради някоя с по-готини цици? За мен този човек е несериозник, пълен загубеняк. Мъж съм и поведението му е абсолютно анти-мъжко. Изглежда и лабилен, ревнив. Ще береш ядове с този себичен женчо.

4.   Ако я остави, какво? Ще чакаш да остави и теб заради някоя с по-готини цици? За мен този човек е несериозник, пълен загубеняк. Мъж съм и поведението му е абсолютно анти-мъжко. Изглежда и лабилен, ревнив. Ще береш ядове с този себичен женчо.

5.   Боже колко са ми омръзнали този тип истории.

подкрепям коментара на номер 2

6.   Я се постави на мястото на приятелката му. От 2г сте заедно обичаш го всичко е уж цветя и рози и един ден разбираш че той се е задявал с няква от офиса? ! Как ще се почувстваш ако беше на нейно място? И не храни големи надежди щом е изневерил на нея каква гаранция имаш че няма да сваля звези така на друга както на теб в момента.
За теб свършиха ли не обвързаните мъже, че обвързан да си хващаш. Тегли чертата щот в момента си любовница и курва- обществото че те гледа лошо пък и след време как ще докажеш на бъдещият си приятел че си сериозна?

7.   Има такива мъже, секс без ангажименти е най-сладкия секс, нали те искал само за него блъфирай го и му кажи че за нова година си резервирала за вас двамата някъде, ще разбереш от раз дали увърта или с радост ще приеме.

9.   Е, сега, ясно ти е казал, че си има приятелка и я обича. И, да, прави секс с нея. Той е видял, че го харесваш или пък се е хванал на бас с приятеля си, чеще те свали. Тъй или инак те ползва само за секс, а ти започваш да се влюбваш с него. Нужно ли е да казвам, че ти ще страдаш, нещастно влюбена, докато той ви изполва и двете с приятелката му? Той е непочтен човек. Дори и да остави приятелката си заради теб, то след това и на теб ще ти изневерява по същия начин. Изобщо си губиш времето и чувствата с него. Той е егоист и непочтен човек. Бягай от него и си търси мъж, който ще те уважава (защото този не те уважава) и ще си единствена за него.

10.   Общо-взето се присъединявам към горните коментари. За мен този човек е абсолютно несериозен, нито пък може да се разчита на него за връзка. Все едно жена да остави приятеля си заради мен само след 1-2 срещи. Ми, колкото и да я харесвам, веднага ще се отдръпна.