Защо ме крие от майка си?
Здравейте. С моя приятел сме от повече от 5г. Още в началото аз го запознах с мойте родители. И те го приеха много добре. Всичко между нас е добре. Той е на 42г. а аз на 36г. Събота и неделя е при мен, защото работи далеч от града. Аз съм разведена и имам син на 7г. Отнощението му към сина е идеално и се разбират чудесно. Дори сина ми вече му вика тате. Отскоро разбрах, че съм бременна и той е на седмото небе. Всичко просто е иделно но има едно но....... През тези години дето сме заедно той не ме е запознал с родителите му. При опит да започна тази тема той просто се прави че не ме чува. Защо постъпва така?

Коментари

1.   Има нещо съмнително...поразрови се.Само да не се окаже женен..!?

2.   Може да има проблемни родители. Може родителите му да харесват предишна негова жена. Може да не се разбира с тях. Може /не дай си Боже/ да са починали. Може да са още 100 неща.
В превод - щом като всичко е чудесно, разбира те се, децтето ти му се кефи и прочее - не търси под вола теле и си живейте живота.

bile

3.   Ти пък защо държиш да се запознаеш с майка му? Аз навремето не изгарях от такова желание и доста си ми личеше.

4.   Най-вероятно си имат някакви техни взаимоотношения. Някаква/и случка/и от миналото. Не търси причината в теб. Според мен си е нещо между тях си, вътре в семейството. В крайна сметка нали вие се разбирате добре?!

5.   Майка му е жива и здрава.Но проблема е защо все отлага този разговор,защо нито един път не ме е завел да видя къде живее.Не че ме вълнува много майка му просто незнам дали няма по някакъв начин да повлия е на нащите отношения .А след време нали детето ни ще иска да знае за своята баба.

6.   или се срамува от теб (което не вярвам), или от майка си. Ако е от малък град или село, може и да знае, че няма да разберат от тъпи и грозни балкански предрасъдаци, че е с разведена жена.
НЕ Е ЖЕНЕН, иначе щеше да ти казва да правиш аборт!!! Поговорете, но не настоявай, няма да раждаш от майка му, а от него.
И едно ГОЛЯМО честито за бебчето!!! Явно е добър човек,щом и синът ти го е приел. Децата си имат инстинкти за тези неща, довери им се. Не е и проблем, че той ще идва само събота и неделя, много семейства живеят в Европа така. И братовчед ми е така - работи в София, а семейството в Пловдив. Откакто са така, много повече се разбират, предприемат повече неща заедно и изобщо се наслаждават на времето си.
Радвай се и не се притеснявай за глупости! Сега хормоните ти играят, предупреди приятеля си за това!
И пак честито! Синът ти сигурно си умира от кеф, най-после да стане батко!
Съветвам те да се концентрираш върху бременността си сега, да избираш мнооого внимателно лекарите и при възможност да не ходиш на лекар в София, каквато и апаратура да ти рекламира, ако не го познаваш много добре.
Ако искаш повече инфо по последното, свържи се с мен на hera2011@gmx.com
Успех и много любов!

7.   може заради някакво минали, може и да не е сигурен

8.   Благодаря на всички вас. Просто исах да сподяла какво ме мъчи.