От една страна изгарям от желание да изляза с този мъж, а от друга знам че това е нередно и и обидно за половинките ни?! Какво да правя?
ЗДРАВЕЙТЕ МОЛЯ ВИ ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ. ЖИВЕЯ С ПРИЯТЕЛЯ СИ ОТ 5ГОД. ИМАМЕ ДЕТЕ НА 3ГОД., НО ВЪПРЕКИ ТОВА АЗ НЕ СЕ ЧУВСТВАМ НАПЪЛНО ЩАСТЛИВА С НЕГО И ТУК СЕ ПОЯВЯВА ЕДИН МЪЖ, КОЙТО СЪЩО Е СЕМЕЕН С 2 ДЕЧИЦА. ЯВНО ИМАМЕ ИНТЕРЕС ЕДИН КЪМ ДРУГ ЗАЩОТО ПОЛУЧИХ ПОКАНА ОТ НЕГОВА СТРАНА ЗА СРЕЩА, КОЯТО ОТХВЪРЛИХ ЗАЩОТО ДОСЕГА НЕ СЪМ ИЗНЕВЕРЯВАЛА НА ПРИЯТЕЛЯ СИ И СЕ ЧУВСТВАМ МНОГО ЗЛЕ.

ОТ ЕДНА СТРАНА ИЗГАРЯМ ОТ ЖЕЛАНИЕ ДА ИЗЛЯЗА С ТОЗИ МЪЖ, А ОТ ДРУГА ЗНАМ ЧЕ ТОВА Е НЕРЕДНО И ОБИДНО ЗА ПОЛОВИНКИТЕ НИ. ЗНАМ ЧЕ ИМА ХОРА КОЙТО ЩЕ КАЖАТ ЧЕ СЪМ ГЛУПАВА ДА ТЪРСЯ ДРУГИ ВРЪЗКИ НА СТРАНИ НО КАКВО ДА НАПРАВЯ КОГАТО СЪРЦЕТО МИ ГО ЖЕЛАЕ. МОЛЯ ДАЙТЕ МИ НЯКАКЪВ СЪВЕТ.

Коментари

1.   Излез с него.Опознайте се, иначе после може цял живот да се питаш "какво щеше да стане ако...". Аз съм твърдо против връзки и бракове без любов-цяло наказание са. Това с децата малко усложнява положението, но според мен ако раздялата няма да повлияе драстично на живота им, е напълно основателна. Както и да е, щом те привлича, поне опитай и ако нещата се задълбочат прекъсни връзката си по възможно най-деликатния начин. Животът е кратък, не си заслужава да си губим времето с връзки без бъдеще когато можем да срещнем щастието някъде другаде, бори се за него, детето ти не би трябвало да те обвинява един ден за това, особено ако въпреки раздялата си остане обичано и обгръщано с внимание и от двамата родители. Дори може би ще стане по-независимо. Да не мислиш, че ако те гледа нещастна и евентуално се карате с баща му, ще се чувства по-добре, от колкото ако сте разделени, но в добри отношения?? Слушай сърцето си!

2.   здравей ! Разликите между нас са няколо:
1. Заедно сме от 6 г.;
2. Нямаме дете;
3.Аз се реших, срещнах се с другия мъж и вече имаме 7 месечна връзка....Отначало се чувствах предателка, някаква такава...и аз незнам точно. Но вярвай ми, сега е съвсем различно (чувствам се жива, щастлива съм). Така че мила помисли и знай, че живота е един. Нали знаеш, че и колкото кораба да минат по реката, не остават диря.....УСПЕХ

3.   Ами ти си решаваш. Нали сърцето ти го желае???? Защо се чудиш? Че ще убидиш ли човека, с който живееш, ако пиеш кафе с този мъж. То не е казано, че ще правиш секс с него! А ако наистина нямаш спирачки проблемът си е твой - ЛИЧЕН!!! ТИ ИМАШ 1 ДЕТЕ, А ТОЙ 2 ДЕЦА. ЕЕЕЕХХХХХ МЕРАК, МЕРАК....

4.   Можеш да се чувстваш щастлива само при факта, че има мъж, който ти се възхищава като жена. Не е нужно да консумираш тези чувства,защото рано или късно ще охладнеят.Ще остане единствено недоверието и обидата у вашите половинки. Не рискувай с изневярата. Предателството ще ти тежи. Платоничната любов е като детството . Послушай ме! В противен случай ще сбъркаш.

5.   След като знаеш, че не трябва не го прави. Мисля, че ти липсва нежност и топлина от страна на приятеля ти. Говори с него и му кажи, че имаш нужда от това. Успех.

6.   Лично според мен трябва да послушаш сърцето си. Живеем един живот все пак. А и ти сигурна ли си, че ако приятеля ти срещне някоя жена, ще й откаже. Аз не бих била. Но каквото и да решиш внимавай. Вие имате детенце, този другият мъж също. Така че ако ще се виждаш с него трябва да е много дискретно. И внимавай да не се влюбиш. На първо място трябва да си е твоят приятел. Винаги съм казвала едно нещо: "Не е важно дали ще кривнеш от правия път, важното е да се върнеш". А ако не пробваш може винаги да съжаляваш. Изживей мига и направи себе си щастлива. Бъди за малко егоист. Но пред твоя приятел никога нито дума. Каквото и да се случи. Успех, мило момиче!

7.   Номер 6, дори и да не е сигурна, че мъжа й в подобна ситуация няма да се подаде, като знае, че не трябва да го прави защо я навиваш? А откъде си сигурна пък, че мъжа й ще се подаде? Ти да не го познаваш? А в случай, че той научи...а като знае и детото? Тогава какво ще я съветваш?

8.   Явно е, че го харесваш, изчукай го за да не съжаляваш някога.

9.   Номер 6 стискам ти ръка точно така си е и аз се влюбих в семеен мъж с последици. Моят съвет е да е дискретна и най вече да разсаждава мъжете са еднакви сменяш мъж, сменяш недостатъци.

10.   Ей 6, пишеш да се върне в пътя. Може да се върне, но не може ли да закъснее с връщането?

11.   от авторката: След като прочетах мненията ви реших да изляза с него и сега ще ви разкажа какво се случи. Срещ-нахме се и преспахме. В този момент се чувствах като прин-цеса от приказките, беше вълнуващ момент. Повярвайте ми той найстина знае как да се държи с жена в леглото. Сега когато ви пиша се чувствам някак странно също като №2, но като се сетя какво преживях забравям всичко. Благодаря още веднъж за мненията ви

12.   Не излизай повярвай ми може да съсипеш живота си, аз от такава една безобидна задявка сега се съсипвам.

13.   Аз имам същия проблем, не знам как да постъпя. Не мога да спя, зле ми е, знам че каквото и да направя ще сгреша. Не мога да ти дам съвет но исках да знаеш ,че има още такива объркани.

14.   Видяла си се, преспала си, почувствала си се принцеса и после? Сега остава да вземе и да се влюбиш, ще се луташ между двамата, ще намираш кусури на мъжа до теб, и после?

15.   1,2 и 3 Що за хора сте вие! Тя дори не е влябена в новия. Докато вие я съветвате да излезе с него и да усложни живота си до край нейното детенце си играе с кукли и се надява да има нормален живот с майка и баща. Аз не съм някой стожер на морала. Личния ми живот е пример за разврат, Но що за човеци биха пожелали на една майка да излиза с чужд мъж при условие, че дори и дума не е стачвало за любов!

16.   Здравейте искам да ви помоля за съвет. От два дни искам да бъда с едно момче но незнам как да го направя защото незнам дали тои ще ми отвърне със същото. Той преди искаше много да бъде с мен, но аз го отблъснах. Моля даите ми съвет. Благодаря