Тя ме отхвърли, а сега ме иска
Историята е следната. Преди 2 години се влюбих много силно в едно момиче. Тогава бях на 29, а тя на 24. Тя имаше годеник, но аз реших да й разкрия моите чувства. Тя не беше заинтересувана и доста студена. Тук трябва да вметна - тя е чужденка и нещата стават в чужбина, където аз работех, а тя учеше - Англия. Работех престижна и добре платена работа, не съм бил кофражист или нещо такова. Но не се получи. На мен пък все такива жени ми влизат под кожата - неподходящи, много различни. Тя е бирманка. Казах си, че макар и влюбен такъв е живота - азиатка и европеец, наистина много различни култури, религии. Видях годеника й - ужас, някакъв раздърпан и грозен селянин, а тя - красавица та дрънка... Ожени се за него. Аз приключих с Англия защото фирмата има български офис и ми предложиха работа тука, същата позиция, че и същите пари, което беше супер. Няма и месец тях пък ги изхвърлиха от Англия обратно към Бирма - тя завърши, оня селяк пък изобщо не го траяха повече от турситическия му период. И така - 2 години в които не сме си продумали, но сме приятели във ФБ с нея. Напоследък спря да пуска общи с снимки с него, може би 3-4 месеца. Преди около 1 ми писа как съм, що съм. Бях ентусиазиран, но сдържан, дипломатичен. Почна да ми пише всеки ден и ми каза, че се е развела, че бил ужасен оня, че се взели защото нейните я накарали... Хмм, хайде де, нейните от някаква си Бирма от сламените колиби ще издават заповеди, а тя в Англия ще козирува? Не, че нещо, ама познавах и китайки, и виетнамки, и филипинки, които първата им работа беше да завъртят някой местен, а ако не стане, защото англичаните не ги дишат хващат първия европеец. И нещо ме послъгва. Че й имам мерак имам, но знаете как е, като мине влюбването как очите се отварят, то при мен май не е минало, но доста повече разсъждавам. Та тя си ги реди как сгрешила, как трябвало да опита с мен, дори каза, че си купува самолетен билет и идва тук. Обясних й, че ме е наранила тогава, но освен чувствата има и чест някаква. Не мога да си позволя да бъда така пренебрегван и то за сметка на някакъв наистина мега селяк, азиатски селяк! И идея си нямате какъв типичен азиатски грозник - нисък, с очива, криви зъби и се изтъпани в Англия по шорти и сандали, истинска карикатура! Такива образи ги слагат в английските таблоиди и им се подиграват, а тая да остави мене заради тоя смотльо. Излях си аз душата с малко гняв де и й казах да си стои там където е и да си хване някой друг берач на памук или ориз. Да де, ама ей сега ми прати снимка на самолетния си билет за след месец, идва :). Не знаех, че е и откачалка, шашардисан съм. Вика, че идвала да се женим и да имаме деца.

Коментари

1.   Тя оная си е откачалка както си я описал, ама и ти не си цвете за мирисане, доста пупия изля върху някакъв си човечец там, който бил с нея.... ти си много злобен човечец, дано да го осъзнаеш и да се промениш(ако е възможно изобщо).. та май сте си лика прилика с оная... тя сега изка да те излъже за да дойде в БГ, а ти дори й да й позволиш, ще й натякваш постоянно за ''бившия й грозник", както се изразяваш.... та както казах по-горе, доста злобен човек си!

3.   " Не знаех, че е и откачалка, шашардисан съм. " -не знаем тя каква е откачалка, но ти наистина си шашардисан, че дори и умопомрачен. Какво пък толкова, че един "смотльо" малко се е лигавил с мацката, изкъпва се и става като нова, стига оня да не е посадил нещо в нивата, и сега да ти сервират плода. Малко за шашардисване е работата ти, първо я накарай да се изследва и тогава общувай с нея. Не само венерическите болести са опасни!

4.   Тази яко иска да те върже. Изобщо не се замимавай с нея!!!

5.   Хе-хе, изхвърлили ги от Англия и тя се сетила за тебе. Колко удобно!
Я изобщо не се връзвай на подобни партенки!
Между двама души или има химия, или няма. Няма такива филми като "да е размислила" - опитва се да те използва по възможно най-долния начин.
И да си "влюбен", стисни зъби и изрежи до корен!
След което си намери някое свястно българско момиче.
Иначе ще се вкараш в такива филми, че ти е бедна фантастиката...
За което ще съжаляваш цял живот, разбира се.

6.   Бягай с 200 км/ч!!! Хубаво си и казал, но щом и след това ти се лепи, нищо добро не те чака с нея. Никакво колебание! Бягай!

7.   Правилно си постъпил. Удряй го на чест и бягай с 300, иначе само ядове.

8.   Спести си го. Не си й обещавал нищо, не рискувай да се подхлъзнеш и евентуално да започнете връзка и дори да й направиш деца - според мен просто иска да те върже с нещо. Посъветвай я да си анулира полета навреме, жени има достатъчно и според мен тази не е правилната за теб. Ама хич. И причината за това изобщо не е едната чест.

9.   Ами, честито! Нали я знаеш онази поговорка: Внимавай какво си пожелаваш, защото може да ти се случи. Анджак от нейния континент хора са я измислили.

10.   Ами супер, вие май сте си лика-прилика.. с тези повърхностни разсъждения.

11.   Ако имаш и капка мозък бягай!

12.   Не се занимавай с отрепки от Азия или Африка. И сред европейците има отрепки, но ония са още по-зле. А азиатките, конкретно, имат фетиш към бели мъже и като отидат в Европа, Америка или Австралия първата им работа е да си хванат бял мъж за гадже. Това поне си го забелязал.

13.   Не те иска теб, а твоят паспорт от ЕС. Понеже там е бедно, иска да живее в Европейския съюз. Ако го получи ще те зареже.

14.   Кажи й, че няма да я чакаш на летището. Да се оправя сама.

15.   Малкия, не се подиграва със недостатъците на хората, щото Бог дава и взема. Не се прави на интересен, щото си нищо и никой.

16.   Мъжете сте толкова лесно манипулируеми, че чак не е истина. Имам чувството, че колкото сте по- образовани и на висока позиция, толкова сте по-глупави в житейска ситуация. Почти винаги избирате жени, които ви въртят на пръста си, дори не си давате сметка, че не ви обичат, а само се възползват от вас. Ако можеш да преодолееш факта, че не те обича, земай я.

18.   Приятел, вземи се кротни малко, защото и ти за Дейвид Бекъм си смотан и беден. Първо правило уважавай хората независимо от раса, пол и религия.

20.   Ха, интересна история.! Рисковано е защото не я познаваш добре, но щом си търсиш приятелка изборът си е твой. (ж. 27)

21.   Тя е направила своят избор и това не си бил ТИ..!! Така, че ако един ден поиска да се върне, както и описваш.. и изборът е твой Ти пък направи своя избор да не е Тя.. Нека да се почувства по-същият начин, както и ти. Всичко се връща. Имай достойнство.

22.   Идва поради някаква друга причина. Ти си просто управдания. Иска твоето внимание. Но ще бъдеш просто поредната бройка.

23.   Идва поради някаква друга причина. Ти си просто управдания. Иска твоето внимание. Но ще бъдеш просто поредната бройка.

24.   Пич, ако тя ти е на сърце - взимай я.