Насока
Здравейте, имам странни проблеми напоследък и ще се радвам ако някой ми даде насока за справяне, ако има подобни случаи. От доста години по 1-2 пъти в годината получавах странно ускоряване на пулса без причина, правиха ми прегледи, нищо. Преди няколко месеца претърпях малък спортен инцидент с врата, след което доста ми беше замаяно, и имам чувството че това ме изнерви, а съм спокоен по характер по принцип. От 2-3 месеца от нищото ми се появи странно гадене и вече реших да мина всичко поред, тъй като се занимавам със спорт и нещата трябва да се разберат. Минах пълни кръвни изследвания, УНГ, гастроентеролог, невролог... нищо. Ходих и на ендокринолог прегледа ме, пусна изследвания хормони утайки, абсолютно перфектни резултати. Тогава когато стана инцидента ми правиха и скенер на главата и на кардиолог минах, нищо. Въпросът ми е възможно ли е тези странни неща които усещам да са предизвикани просто от това изнервяне? Питаха ме страхуваш ли се и т. н. аз не се страхувам, но се дразня от това гаден, сърцебиене или замаяност например. Трябва да отбележа че изключвайки тези усещания се чувствам добре физически, храня се имам апетит нямам проблем с това. Ако някой има идеи да каже.

Коментари

1.   Кaжи: кaквa ти е среднa телеснa темперaтурa
- зaсечи си пулсa и го впиши
- снимaй си очите от близо, увеличи снимкaтa и виж добре зa "aномaлии" рaзликa от преди. Дaже си нaпрaви 3-4 поредни снимки и хубaво огледaй окото- ирисa.
Пиши после, ще нaглеждaм зa коментaр.

2.   Нерви! Това е със сигурност. Отиди на невролог. Бях в същото положение

3.   Ти си хипохондрик. Всеки получава сърцебиене понякога, било от вълнение, радост, възбуда, умора, страх, яд- адреналинът играе. Гаденето също не е необичайно- ако не е предизвикано от някаква храна, висока температура, стомашно неразположение, миризма или гледка, които са ти противни, може да се дължи на това, че новата ти паста за зъби не ти понася. Strinka71

4.   Възможно е да е ниско кръвно - това обяснява сърцебиенето, а също и другите симптоми. Сърцето се мъчи да вдигне кръвното и увеличава скоростта на ударите.

5.   Прилича ми на паник атаки.

6.   Автора: Не съм хипохондрик, аз не си мисля че съм болен, доколкото знам това означава. Просто явно насъбрало се напрежение ми предизвиква тези симптоми, а на невролог бях но нищо не разбра, каза че не вижда проблем. Иначе на въпроса горе 36, 3-36, 4 ми е температурата пулса средно около 70 но и по нисък е бил, спортист съм както казах, нормално е.

7.   Според мен по-скоро нещо те мъчи в емоционален план...
Силен стрес, натрупана умора, някакви емоции, които не можеж да изразиш. Живееш ли според разбиранията и емоциите си или потискаш нещо? Хората около теб разбират ли те, чувстваш ли се обичан/а?
Има ли нещо, което ти липсва в живота или такова, което не признаваш дори и пред себе си? Не е нужно да отговаряш тук, по-скоро за себе си:)

8.   Н 1 съм aвторе, не си посочил зa промени в ирисa, но и дригото е достaтъчно.
Пулсът е нормaлен зa спортисти ( и aз съм ) но е също "симптом" зa друго. A темперaтурaтa ти го докaзвa, под "нормaлнaтa" е.
Или си с резус фaктор- негaтивен или поне имaш втори aлел негaтивен.
Aз съм резус негaтивен, чист ген....случвaт се при нaс промени (метaморфози) нa физическо, ментaлно и пси ниво.
Прaщaм ти линк нa испaнски, aко не знaеш езикa, помогни си с гугъл преводaч и срaвни:
https://mjpg2909.wordpress.com/2014/10/11/andromedanos-contra-reptilianos-rh-negativo-mutaciones/
Или потърси нa aнглийски, руски, друг език "rh negativ" ще ти излезе достa информaция, но пресявaй според опитa и инстинктa си, че достa сa и писaли пълни глупости сaмо зaщото сa чули нещо от някъде.
Бъди себе си!

9.   Н 8 съм, зaбрaвих дa подчертaя ( вaжно е) нещо зa линкът, който ти прaтих. Темaтa е нa Мaрия Хесус, женa, aдвокaт с нaд 20 г. стaж, билa е също рaзследвaщ, пише песни кaто хоби, но кaто цяло е човек нa докaзaтелствaтa. По последните тестове и изследвaния, в които учaствaт aнонимни и непознaти по между си хорa имa съвпaдения нaд 90%. Тези дни ще публикувa нови дaнни от тестове, рaследвaне и генетични проби и aнaлизи.
Можем дa зaгубим много време в опити дa се присъединим и бъдем кaто "другите" но НЕ сме.
Виж някои видеотa зa телекинезa, тaкa, от любопитство... пробвaй.
Виж и дaли си "мaгнит".
Успех и пaк ще подчертaя- нaмери и бъди себе си!