„Може ли връзка за секс да доведе до нещо повече?“
„От няколко месеца се виждам с един човек само за секс. Прекарваме си повече от добре. Не само сексът, но и разговорите ни вървят, той наистина ме изслушва и запомня нещата, които му разказвам, а това, честно казано, ме изненада. Да не говорим, че имаме общи интереси, харесваме еднаква музика и т. н.

Лошото е, че аз съм влюбена, докато той - не. Той ме харесва, но точно колкото за приятната компания и хубавия секс. Споделете дали някога сте имали връзка „само за секс“ и как се развиха нещата? Има ли случаи, в които „само за секс“ води до влюбване и от двете страни?“

Коментари

1.   Да-при мен точно така се случи, колкото и да не ми се вярва и на мен-започнахме сексуална връзка просто за кеф, докато в един момент разбрах че тя е най-добрия ми приятел и гадже и всичко в този живот .И то просто от един секс започна всичко ако искате вярвайте

2.   да, възможно е, защо не

3.   Защо не!? Уш само за 1 път пък вече 2години сме заедно :D

4.   Чукането сближава! Независимо дали ви се ще, вярвяа или не...

5.   аз от месеци съм в подобна връзка и го желая много, но не знам дали наистина той би усетил някакви чувства към мен както аз съм влюбена в него.

6.   Миличка в същото положение съм, повярвай ми че е мн. гадно. Всеки път когато го изпращам и си тръгва ми се къса сърцето, измъчвам се, а на него не му дреме. Правим секс, пием и дотам. Повярвай ми че не съм щастлива, въпреки че се виждаме през няколко дена, по скоро се измъчвам и страдам че няма развитие.

7.   И аз съм в групата, с едно момиче уж само щяхме да се чукаме, пък 2-3 седмици по-късно решихме че искаме да сме заедно, и така вече 3 години. Така че всичко е възможно.

8.   При мен не се случи така поне за сега. Вече отказах връзката си секс и, мисля че съм по щастлива така :)

9.   при мен започна така само за секс, чукахме се редовно мин 3 пъти в седмицата и така няколко месеца, после започнахме да прекарваме повече време заедно и в един момент вече имахме връзка. Само че след няколко години (3) нещата започнаха да се връщат в начална фаза, виждах я само за да направим един секс, нито тя споделяше с мен нито аз с нея, само се клатехме, след което обуваш гащите и хайде чао. Така, че мисли с главата си дали това ще е човекът за теб за да не стане след време олеле

10.   И аз съм горе-долу със сходна история като на номер9 ,но в края се чувстваш, като марионетка и каквато и да е тръпката ми към него и хубавият секс, в един момент се запитваш "Защо да се хабя" .

11.   И ние с мойта почнахме само със секс. Сега сме заедно от 5-6 месеца и нещата вървят мн добре . Никога не вярвах ,че ще се влюбя в нея защото я мислех за материалистка , но всъщност съм бъркал ( аз не съм богаташ ) :))

12.   И аз имах подобно връзка, но не стана нищо. Въпреки, че сме се разделяли вече два пъти и сега ни е третия той се връща при мен, но не ме обича, а аз него страшно много го обичам вече ..... мина цяло година от първия "просто секс"

13.   Възможно е, но не е много вероятно.

Борония

14.   Може и да стане заварката, ама не разчитай много.

15.   И аз съм в това положение.. от времр на време с един мъж.. започна преди 3 години (първоия просто секс... почвахме и спирахме 2 пъти без да се влубим... миналата година обаче се вийдахме в продължение на 6 месеца... приятели сме, сподляме, смеем се, а секса е върховен, но когато започнах да се влщбвам се отдръпнах сама, защото в моя случей този мъж не може да е само с една, непостоянен е и знам, че ако се суберем ще ми изневери, а и той държи достатъчно на мен, за да се старае да не ми го причини, затова и не тръгнахме...
сега си имам сериозен приятел от 9 месеца и се чувствам много по-добре :)
успех на авторката, ако мислиш, че е свестен намекни му или ако сте приятели просто сподели, ако държи на теб няма да те излъже дори и дане те обича! :)

16.   Да. Съвсем нормално е едни такива отношения да завършат с връзка. Когато започвате чисто сексуални отношения, вие започвате на чисто. Всичко е ясно, няма задни мисли, няма преструванки, хората са себе си без да се притесняват от това. И именно тук идва влюбването. Осъзнаваш колко е прекрасна тази връзка, лека необременена и чиста. Поради тази причина хората накрая се влюбват. Има доста сполучливи връзки тръгнали точно по този начин и стигнали до брак. Човек никога не знае.

ЛАУРА