Гаджето ми е 'психопат'
И двамата сме на 20 години, заедно сме от 2 години. Той е зодия близнаци, а съм зодия везни. Вярвам в астрологията и затова го споменавам. Според нея, аз съм тази, която държи равновесието във връзката. И така в продължение на 2 години, но нещата започнаха да стават по-сложни, странни, дори и луди.

Всичко започна преди 1 месец, когато консумирахме връзката си, a. k. a правихме секс. Той беше готов от първата среща, но аз реших да изчакам и то две години. Беше ми първи път. След секса всичко протече нормално, така няколко дни. След 3 дни пак го направихме и тогава нещата започнаха да стават малко по малко странни...
Съгласих се да ми върже очите с вратовръзка и да ме стегне за шията с колан - беше възбуждащо за мен - нещо ново в началото. Мислех, че ще е хубаво, но не... Започна да ми говори глупости, да ми удря шамари (и то не малко болезнени), да ме удря по задника, стискаше ми гърдите и какво ли още не... Накрая цялата бях червена.. Почувствах се ужасно... Не му позволих да ме докосне, не го гледах, не му говорих, а на него НЕ МУ пукаше. На утрето ми звъни да отидем навън, сякаш вечертаа не се беше случило нищо. Аз наивната се съгласих за 12 часа му бях простила всичко и пак бях с него. Отидохме на кафе и в рамките на 2 часа не си казахме нищо за снощи, говорихме си други неща. После той започна да се държи много унизително с мен, като го питах дали иска да отидем да хапнем нещо той ми каза "Спри се, малко. Що не станеш 90/60/90. Не искам да ти ч*кам мазнините. " беше много агресивен, аз дори леко се уплаших, но нещо ме накара да го чуя и си седнах. Усещах, че той не е за мен, но го обичам толкова много...

След като излязохме от кафето той стане друг човек "Бебче, обичам те! Ела в нас! Искаш ли да идем на кино? " и все такива хубави думи. Отидохме на кино, после у тях. Натискахме се, не исках да правим секс - той се съгласи. Вечерта мина много хубаво, откара си ме до вкъщи и се прибрах. Писахме си до 3 часа през нощта и заспах.

Сутринта ставам и виждам съобщение във Фейсбук от него, пратил ми снимка, как ме е вързал с колана и с вратовръзката и ми е написал отдолу "За долната мръснаца, ако е станала.... " Тук прекрачи границата... Това, че ме беше снимал ме ядоса, а текста беше черешката. Обадих му се и му казах много неща.. 'ти си болен, спри да се занимаваш с мен, остави ме.. ' той ме заплаши, че ще разпрати снимките на приятели и дори имал видео. Аз го заплаших с полиция, той ми каза 'кажи, ти си съгласна, не е било насила'. Побърках се тотално. изключих телефона си и се видях с приятелка, реших да й споделя всичко 'тя ме посъветва да го оставя, пък каквото стане, всичко било за 1, 2 седмици и после отшумяло'. Вечерта се прибирам в 6 часа и той пред нас с колата и един букет със 101 рози - просто огромен букет. Дойде при мен, прегърна ме и ми се извини. Аз се ушашавих и не знаех какво да направя.. приех извинението, като ми обеща, че повече няма да прави така. Каза ми, че е запазил стая в хотел, че ще си изкараме страхотно да измисля нещо пред нашите. Аз се съгласих и отидох в 8 с него в един хотел. Правихме романтичен, приятен, отпускащ секс. На сутринта се държеше нормално, романтично. Помислих си, че е само фаза.. Така е вече няколко дни....

Но някъде вътре имам страх, че скоро може пак да появи другото си лице... Просто не разбирам защо го прави? Защо две години се е прикривал, не ме е пришпорвал за секс, а бил мил, галантен и добър.. Къде е грешката? Помогнете ми моля...

Коментари

1.   Бягай от него само това ще ти кажа! Ако те тормози разпечатвай съобщения, подай жалба и вади ограничителна заповед нищо добро не те чака с такъв човек!

3.   Има голям шанс темата да е пързалка, но все пак ще се изкажа за приятеля ти.

Не е психопат, той много добре знае какво прави. И точно в това е проблемът. Той харесва БДСМ, а ти - не. Ако не знаеш какво е това, прочети в интернет. Чакал те е 2 г. и си е мислел, че понеже си много мило и добро момиче, ще си много послушна и има голям шанс да харесаш тези неща. Ти не ги харесваш (или поне така казваш), недей да ги правиш насила заради него. На него му е необходима партньорка, която си пада по такова поведение/отношение. И той самият едва ли иска постоянно БДСМ, но вероятно му е било фантазия от много дълго време и я е сбъднал с теб. Само на по 20 г. сте, не си длъжна да си с него цял живот. След като ти е първия сексуален партньор, прецени дали да се впускаш в БДСМ, ако не ти харесва, защото може да ти създаде травми и да имаш проблеми в секса в бъдеще. Между двама души не трябва да има насилие.

Най-добре разговаряй открито с него, обясни му как се чувстваш. Не вярвам, че ще се промени, но виждам, че го обичаш, така че, след като се изясните, можеш да му дадеш един шанс, но само един. Ако нещата продължават така, а ти не се чувстваш добре, по-добре се разделете.

4.   Не ти вярвам.

5.   Ако продължиш да се виждаш с него си не-по малко луда от него

6.   Има хора със садистични наклонности в секса, но ако е по взаимно съгласие, то нещата са ОК. Само че той наистина не е добре и то не заради шамарите и вратовръзката. Той някак си не разбира кога играта е свършила и кога трябва да спре. Не може да качва такива снимки във Фейсбук и да ти пише такива работи. Не разбирам как си се съгласила да продължиш с него. Убеди го някак си да изтрие снимките и след това бягай с пълна газ. Нищо хубаво не те чака с него.

7.   Гледал е много порно твоя човек, зарибил се е явно по фетишите. Кажи му, че порното си е порно, а истинският живот си е истински живот.

8.   Първо на първо, гаджето ти не е психопат - значението на тази дума е напълно различно. Нищо от описаното му поведение не говори за психопатия. Второ си мисля, че и двамата сте много зелени и неопитни, особено той. Най-вероятно е гледал твърде много порно филми и се вживява без да има никакъв опит. Прилага тактики например доброто лошо момче, без и грам понятие да си има и мисли, че това което е видял им се харесва на жените. Това е най-вероятния отговор за поведението му. Другото е, че наистина може да си пада садо-мазо, но това е по-малко вероятно. Поговорете си направо. Ами, питай го директно защо така се е държал. Недей да питаш приятелката си, тя понятие си няма така или иначе, питай него. Ако отговора му те задоволява карай нататък, ако ли не, разделяйте се.

И друго, ако играта загрубее, да знаеш, че той няма право да разпространява твои снимки без твое съгласие. Но общо взето, нещата между вас ми приличат на детско дразнене.

9.   Послушай богинята на разума и го остави.. този човек не е добре психически и ако искаш любов той със сигурност не е утехата..
Няма какво да го мислиш..

10.   Той е или психар, или се друса. Не оставай с него, не се знае какво може да ти причини. Намери си нормален мъж, иначе ще ти разбие психиката с тези изпълнения. И, да, през тези две години, едва ли ти е бил верен. Самият факт, че те е снимал без да те попита, говори, че е непочтен с теб. А за заплахите да пусне снимките в нета, това е чист тормоз. Разкарай го преди да ти причини нещо по-лошо.

11.   Аз допускам, че за тия две години, през които си го държала на сухо, много му се е насъбрало... и малко е превъртял... хахах)))))))))) Доста си го напрегнала де, искал е да си го върне по някакъв начин, защото явно доста си го поизмъчила... За мъжа е унизително при жива приятелка да прави любов само с Мара Ръкоделникова. Мисля, че можеш да му дадеш втори шанс, имайки пред вид точно това, но само до първото повторно изкукуригване. Ако прецедентът се повтори, късаш и бягаш! Но ако причината е това, за което писах, едва ли вече ще го прави.

12.   Каква грешка? Няма грешка. Той си е фетишист, а ти си просто. Като не ти е приятно му теглиш майната.

13.   Другото предположение, което ми идва на ум, е, че при така дългото му чакане за интимност, той е изгубил традиционната водеща роля във връзката ви, и е почнал да се усеща като ръководен, като мъж под чехъл. Естествено е мъжката му натура да се бунтува срещу това положение на подчинен, и по този чудноват и краен начин е искал някак да върне правилното съотношение във връзката ви - тоя да е доминиращ, което по принцип е правилно, разбира се, не и в тези крайни и извратени форми... Затова, съветът ми е, ако има нещо подобно и ти вече си свикнала да го командориш, да се откажеш, доброволно, защото връзка, която е доминирана от жена не е стабилна и не е трайна. Би трябвало дори да го стимулираш той да има инициативата във всичко, да е водещ във връзката ви. А жестът му със 101-те рози наистина е впечатляващ - доста се е изръсил завалията...)))

14.   Като прочетох"ушашавих"и се замислих дали авторката не е автор, имаше един такъв дето бил ошашавен в друга тема. Зодията и асцендента може да имат значение щом вярваш във зодиите но взависимост сигурно и от двете Везни като зодия и асцендент може да казват че са хармонични и правят компромиси но също така пише че имат развито чувство за справедливост и интуитивност.

15.   Като психопат ти казвам, гаджето ти не е такъв, просто е типичния балкански простак. Ние сме толкова сбъркани индивиди. Един психопат никога не би наранил някого на, когото държи, защото трудно изпитваме някакви емоции и привържем ли се (обикнем), този човек става нещо, като мост за нас между нормалното човешко съществуване и силно деструктивните желания и фантазии, които имаме. Годеницата ми ме заряза, защото съм психопат. Всъщност никой не е издържал дълго време с мен. Вероятно е трудно да гледаш, как някой мил и любвеобилен човек се държи, като изрод с всички останали, но на този въпрос може би щях да мога да отговоря, ако изпитвах съпричастност или угризения. Пак ти казвам- не е психопат! Но бягай от този човек! Ще ти съсипе живота, ако продължаваш да търпиш. В твоят случай чувствата трябва да оставиш на заден план, защото става дума за самоуважението ти.

16.   Ти да не си гледала 50 нюанса сиво. Тази история силно ми прилича на този филм :)

17.   Детска работа.

18.   ТОЙ е зодия близнаци и според НЕЯ ти си ТАЗИ, която държи равновесието във връзката. Доообре. :)
Ж28

19.   Имах връзка с мъж близнаци. Обожаваше извратения секс-също като твоя приятел. Шамари, душене. големи грубости и след години връзка искаше да правим секс само на порно. Много гадно и унизително. Напуснах го след време. С него само страдах.

20.   Струва ми се, че тази история е писана от 14-годишно хлапе с развинтено въображение.

21.   Ами, такива си ги избирате, авторке! Какво да направим ние, останалите хора, ако сте си харесали психопати? И както виждам въпреки това още си при него - да няма после нова тема "гаджето ми ме вкара в болница след груб секс"?

23.   Фалшиво ми изглежда, той ако беше такъв търпелив да те чака 2 години не би се държал така накрая, просто не се връзва, или е измислено или през цялото време е имал куп други момичета за които ти не знаеш. А тия изнудвачите вие момиченцата много ги харесвате налитате на тях като на локум, ама после...