Искам да е отново мил с мен
Здравейте. Жена съм на 20 години и съм отскоро женена. В началото когато със съпруга ми сме имали връзка, не ме е лъгал, обиждал или нещо подобно. Проблемът е, че му изневерих когато бяхме гаджета и от тогава много се промени и започна да ме лъже, обижда, да гледа други жени и да ми казва да си събирам багажа, което ме наранява отвътре. Дали още не ми е простил за изневярата? Знам, че това е много трудно за прощаване, но искам да сме щастливи. Днес ми каза, че не е щастлив с мен, защото постоянно съм била намръщена, а как да не съм като по цял ден го дебна да не огледа някоя жена(работим на едно и също място) и като го направи на мен ми става гадно. И като го питам защо ги гледа, той ми казва, че не е гледал, че си въобразявам и т. н. Искам да е отново мил с мен, да не ме лъже и обижда повече...
Ще съм много благодарна, ако ми дадете някакви съвети как да оправя тази каша.

Коментари

1.   Ами сама си си го направила с изневярата и знай че няма да я бъде вашата(никога няма да бъде същото както е било преди.. очаквай скоро да ти каже, че сте било до тук)... той още мисли за тази изневяра и няма да му даде покой...

2.   "Дали още не ми е простил за изневярата? " - никога няма да излезе от главата му. Ще я помни цял живот. В същото негово състояние се намирам, минаха много години, но на моменти(когато жената нещо ме ядоса), всичко изплува в съзнанието ми. Не зная причината за която сте се оженили, предполагам, че те обича, щом се е съгласил да живеете заедно, но за да сте щастливи, зависи само от твоето поведение. Болката за мъжа, от изневярата на жената, не е от това, че тя се е докосвала до друг мъж, а от това, че е смачкала и поругала чувствата на приятелят си. Его това боли, поне при мене е така. Ако мъж изневери, той не влага чувства, а само животински нагон, докато женската изневяра, мачка чувства, затова се смята за предателство. Ако с магаре се изчука, на мъжа няма да му пука, но ако отиде при друг мъж, даже и да не са се чукали, това за мъжкото съзнание е предателство завинаги. Сега, единствено в твоите ръце е съдбата на семейството ви, трябва да му показваш всячески, че мъжът ти е по по от онзи с когото си му изневерила, трябва от сърце да му се раздаваш, както в леглото, така и извън него. Трябва да ангажираш вниманието му с приятни за двама ви неща, трябва да се чувства значим и желан от тебе, с две думи-трябва да го обсебиш, иначе ще го загубиш завинаги. Ако не си готова на всеотдайност, по добре се разделете докато сте млади и още нямате деца, после ще стане много труден живота ви, а и децата ще страдат. Казвам го от дългогодишен опит.

3.   Съжалявам, но за мен отношенията ви са обречени. Той няма да ти прости. А ти изпадаш в дива ревност. Само на 20 си, защо ти беше изобщо да се жениш за него?

4.   Сама си си виновна. Изневерила си, доверие не се печели обратно, поне моето. Защо сте се оженили изобщо след това? !
Сегашните ти грешки са, че работите на едно и също място и, че постоянно си в сцена на ревност. Ти си се мушкала с някакъв пич, а на него му правиш скандали, че се заглежда само? ! Напусни работа, намери си друга! И спри с тези драми!

5.   Защо се оженихте, голяма грешка сте направили?!

6.   Той няма да ти прости. Не етрябвало да се жените. А и ти щом си изневерила, защо му вдигаш скандали само за заглеждане? Изобщо няма да я бъде вашата връзка. Само се мъчите взаимно.

7.   Наистина ли смяташ, че заслужаваш вярност, след като не си дала такава?

Анжелика

8.   Здравей! Аз ако съм на него изобщо нямаше да се оженя за теб!? Че ти си взела да му изневеряваш още като би трябвало да ви е хубаво, да се радвате един на друг, а какво ще стане след 10, 15, 20години ако изкарате до тогава? Ето тук има сума истории-мъжът ми не ми обръща внимание, мъжът ми непрекъснато е в чата, с мъжът ми не сме правили секс от 10год елате ме спасявайте и пр пр! Мъжете не прощаваме изневяра защото, мъжът изневярява в повечето случаи без емоция, докато жената в повечето случаи влага чувства! Ще гледа чужди жени, може и други неща да се случат, защото егото му е здраво засегнато! А ти не разбирам на какво се надяваш, че й го ревнуваш-на какво отгоре! Ако не си забременяла за да го вържеш просто не ми е ясно какво друго искаш да се случи! Няма да кажа, успех, защото не вярвам в него! Напусни ринга, с достойнството, което ти е останало и започни на чисто-и без принцове на бели коне!

10.   Приятелката ми изневери разделихме се и сега пак сме заедно, но не вярвам че имаме вече бъдеще, събрах се с нея понеже както ти каза докато сме били заедно се подкрепяхме взаимно и с нея мога да създам семейство и деца, вяра няма и няма да има никога, не и вярвам за нищо подлагам на съмнение всичко, другото което ми прави впечатление, е че тя полага усилия да сме заедно, аз много пъти съм избухвал и съм я наранявал с думи и тя въпреки всичко търпи. Смятам, че е с мен понеже изпитва вина от това, че е изневерила, това е най лошото, не смятам че ме обича или е привързана към мен, просто е с мен понеже съжалява, че е изневерила и се чувства гузна. С мъжът ти е същото той не вярва, че го обичаш или държиш на него, смята, че си с него от съжаление. Няма да си го върнеш никога и не го ревнувай , ако иска да ти изневери е щял и е нямало да ти дава втори шанс. Обидите винаги ще ги има да знаеш, ако искаш да сте заедно трябва да се примириш, другото което е нямаш право въобще да му правиш забележки, че гледа други момичета, всеки път като му направиш забележка ще последва обида и той ще ти припомни за това как си му изневерила. Другото което трябва да правиш е да му пускаш всеки ден. Така поне като правите секс всеки ден, ще мисли по малко, че му изневеряваш. И не трябва да му даваш никакви съмнения , не трябва да излизаш никъде сама и без него никакви кафета с приятелки и такива неща всичко трябва да правите заедно. Както виждаш трябва да се лишиш от много неща заради него.
Трябва да търпиш мълчаливо всеки път като избухне и да преглъщаш мълчаливо обидите му и напомнянето за това, как си му изневерила. Да правите секс постоянно и да не се оплакваш дори и да не ти се прави. Да не му натякваш никога за нищо и само да мълчиш, а това няма как да го направиш понеже си жена. И да нямаш личен живот никакви приятелки и такива, всеки път като му кажеш, че излизаш с приятелка или нещо подобно той ще мисли, че му изневеряваш. Както виждаш трябва да се откажеш от много неща. Хората ти го казаха нямате бъдеще. По добре се разведете да не се мъчите.

11.   Извинявай скъпа, но ти наистина ли си на 20 год или напр на 12!? Ще ти прости ли някога- ами според мен твоята простотия не е за прошка, дори моята теория е, че се е оженил за да ти отмъсти за стореното! Както писа номер 8 мъжете и жените изневеряват по доста различен начин! Как ти 20 годишна зряла жена, не можа да прецениш, че глупавата ти изневяра, веднаж завинаги съсипа доверието помежду ви, а ако при една двойка няма доверие това обикновенно е и краят на връзката! Не ми се мисли, какво трябва да изтърпиш, както пише номер 10! Ти своя съпруг обичаш ли го изобщо, след като тръгна да му изневеряваш, още докато му беше приятелка!?

12.   Женена на 20? ! ... в 21ви век сме, а българките си остават все така примитивни и заблудени овчици... Жена на 20!

13.   Това, че заглежда други жени, е в реда на нещата. Очите са за това - за да гледат, и ако жената е красива, нея я фотографират, за да я гледат много хора, или става актриса, пак за да я гледат мнозина, или й рисуват портрет, пак с тая цел - колкото се може повече хора да се наслаждават на хубостта й. Защо тогава мъжът ти да не се заглежда по хубави жени? Как да не се радваш на нещо красиво?

И винаги трябва да имаш едно на ум, че ако не се държиш както трябва с него, той може да отиде при друга и ти не можеш да го спреш. Нещо повече - твоята ревност и караници могат само да ускорят този процес. Не правиш впечатление на много умна жена. Основната глупост е, че си му изневерила, сега пак се държиш глупаво, като го тормозиш за глупости. Ако продължаваш така, връзката ви отива към края си.

14.   Подкрепям номер 12 - женена на 20? !
От какъв зор се жените на по 20 години не мога да разбера? Съгласна съм - щастливи се, влюбени сте, но ти бъдещето ли предсказваш, та знаеш, че след 1 година още ще искаш да градиш семейство, а не примерно да се отдадеш на някоя професия по-сериозно. Примерно.
Другото, което е, ти му изневеряваш и същевременно искаш да си прекараш живота с него след изневярата? ! Хората правят грешки ама след като са се оженили преди това или изобщо не се женят за този, на който са изневерили. Аз не знам що си мислиш, че като сте се оженили и край - простил е и е забравил изневярата. Поработи над изглаждането покрай изневярата и после вече над проблема, че не е мил както преди.

Ж21