Това любов ли е ?
Здравейте, имам нужда от съвет.. На 19 години съм имам приятел от 7 месеца.. "Той е добър човек раздава се дава последния си залаг и душата си дава". Но с приятелите си само е така. С мен се държи като с бебе или принцеса гали ме, завиза ме, целува ме по челото, обича ме безрезервно но това ме задушава! Иска да съм сама негова не говоря за изневери.. Не иска да имам приятелки особено приятели, не дава да се гримирам
-"Без грим си толкова красива и естествена"
ми казва той
"Ако ходиш на дискотека ще те намразя"
Изтри ми всички приятели във фейсбук :(
Постоянно ме натоварва като ми говори само едно и също
Плаче, оплаква се.. Нямам нищо против.

Никога не ме изслушва, постоянно ни крещи айл ислам да кажа нещо увеличава музиката. Ако говорим по телефона ме надвиква с цяло гърло и ми затваря без да ме изслуша.

Опитах се да го оставя.. напуснах го.. След като си тръгнах на минутата не заболя сърцето толкова силно не можех да си поема въздух, задушавах се не можах да заспя.. Така люжена не съм била НИКОГА до болка да обичам не ми се беше случвало...

Моя да не се подигравате с мен.. А да ми дадете съвет как да постъпя. Нямам сили да го оставя но не мога и да търпя да не ме изслушва и да ми се прави на Бог всякаш само той има проблеми...

Коментари

1.   Какви са тея простотии? Като не ти е приятно с някой не бъди с него. Защо си правиш живота труден?

2.   Какъв съвет очакваш да получиш тук ? Като искаш да си с него съобразяваш се с желанията му и няма да имаш приятелки и приятели, няма да излизаш никъде без него и така. Ако питаш как да го промениш - ами няма да стане, такива хора не се променят. Имаш два варианта - търпиш или го оставяш. Имай предвид, че с течение на времето тези проблеми се задълбочават и се стига до крайности - пълна изолация и пълна зависимост от него. Разрови се в сайта, има голям брой подобни истории и можеш да видиш до къде се стига така и ако ти харесва продължавай с тази връзка....

3.   Еволюция на човешкия вид

4.   Не, не е любов.

5.   Бягай оттам! Арабин ли е? Късметлийка си, че си е показал истинското лице в самото начало. Ти за едното обгрижване ли си? Толкова ли си го нямала у дома в детството? В никакъв случай не се връщай!
Силно влюбена си, но ще мине, няма как да не мине.
Наложи си да бъдеш силна. Мисли само за себе си.

6.   Като е сигурен че си, , негова, , ще те и пошляпва(е ако не ти харесва де). Хвани живота си в ръце, спасявай се иначе цял живот ще си, , люжена, , . Душевната болка, преминаваща във физическа минава, може и херпеси от стреса да ти излизат, но човек се справя с всичко, просто му е нужно време. Един ден ще разбереш, , любовта, , и ще си убедена че си направила правилната стъпка.

7.   Това е обсебване, не любов. Сърцето те боли заради навика и защото си мислиш, че те обича. Този човек е насилник. Спасявай се. Да не плачеш после от несбъднати мечти.

8.   Защо номер 5 предположи, че момчето е арабин. Авторке, много държа да разбера дали това е така. Защото и аз преживявам в момента нещо като авантюра с момче, което всъщност е пуло арабин. И четейки историята на авторката припознавам сходни черти в поведението на момчето - задушаване от любов. Разликата при мен е, че го отрязах, още много рано преди нещата да са се развивали по какъвто и да било начин. Защото при нас нещата се получиха прекалено бързо, запознахме се в универстита, излязохме на кафе. И някка си между нас започнаха да се развиват нещата, така както аз не съм си преставяла, получи се привличане говора чисто човешки, поне лично от моя страна. Продължихме връзаката си по фб, но той започна да споделя изключително лични неща за себе си, може би се дължи на факта, че му споделих че го харесвам като човек, абе направо си му казах, че го харесвам, което не съм аз, не мога да повярвам че съм действала така. Но това е човек, който ми влезе под кожата още от първи път, което е изключително рядко, но във всикото това има нещо не истинско, изкщуствено и се радвам, че се усетих на време. Излязох втори път с него, то буквално си беше среща след като сме си казали, че се харесваме. Уплаших се от себе си, как нещата се разивват толкова бързо, откривах в този човек все положителни неща, коите не можеха да ме разделят от него. И след втория път го разкарах по чата, като му заявих, че ен искам да го виждам, защото започна да ми се обясняват някакви неща от сорта на това колко съм перфектна, няма друга като мене, колко съм красива, идялна съм за него, не откривал друго момиче като мен, а еднворменно с това и да иска да изразявам някакви чувства към него, които не чувствам, с една дума някъв се опитва да ме омотае около негова примка, само заради моите личностни човешки симпатии към него и предполагама да ме използва както намери за добре. Но аз все още имам пристрастия към него, налага ми е да го виждам на една от лекциите в универстита и не съм безлична. За това искам да чуя и мнения, отностно това какво имаше пердвид номер 5 по това арабин ли е. Идеята да не би да е точно това, че те са такива, особено харизматични и омагьсващи, изключително трудно може да се отървеш от техните примки. Защото при мен ситуацията е нещо такова. Не искам да го виждам повече, защото ми действа, искам го като приятел около себе си, но знам че това не правилно, защото пак ще ме омагьоса, не мога да се откача от него. Не ми дава сърце да го болкирам в скайп, нямам силите, се едно губя частица от себе си, ако го напраа. Но това е точния начин, с който да го премахна от живота си иначе нещата няма да върват на добре за мен, сигурна съм, разума ми е 100 процента на това мнение, но вътрешното ми аз не иска да го приеме. За да го забравя, първо трябва да спра да обущувам с него, но ми е турдно, липсва ми чисточовешки. Затова ще се радвамм да споделите опита си хора, ако сте били в подобно положение.

12.   N5 съм. Предположих по " Непрекъснато ми крещи " айл ислам". И подозирам, че не е момче, а доста по-възрастен от авторката мъж, но това може да отговори тя. На никого не препоръчвам да започва подобна връзка. Не съм попадала на история тук и по принцип такава да е приключвала с щастлив край.

13.   Номер 8 съм. Ясно, разбрах на къде биеш в такъв смисъл. При мен нещата са много обръкани с това момче и просто явно търся нещо отрицателно, за което да се закъча и да го забрява. Но официално го разкарах, още поддържам връзка евентуално, ако той ми пише. От това, което прочетхо в историята на авторката, извода ми беше, че момчето я прави на маймуна, не и позволяна нищо, да диша да има лично пространство, обсебвне, това не е любов за мене, това не е отношение, това не е уважение спрямо момиче, каквото и да изпитваш към момичето, не може да действаш по такъв задушаваш начин. А от друга гледна точка, какво изпитва авторката към момчето, до някъде я разбирам, силно е привързана вероятно към него и тя като мен не може да се спре да мсили трезво. Да преглътнеш чувствата и просто да мисли рационално в някой ситуации, да постави човешкото си достойнство пред чувствата, защото по някога трябва да си го позволяваш, иначе ще те опустоши тоя бе. В моя случай случай пощи е сходен, въпреки че моето момче още с нищо не ме е наранил, а аз се опитвам да го изреже от живота си, което е направо мазохистично. Нямам сили, но не съм се виждала от две седмици с него и го преживявам стоически, на като видя снимката в фб, не мога да се издръжа да не се усмихвам душевно, направо въздуха в статята спира и забравям, какво съм правила преди това. По същия начин се чувствах и се него още първия ни път, времето спираше, изключвам втория път, когато се видяхме, бях под сяккава емоция, отвърщавах се от него и не миселх трезво, защото ми беше споделил неща за себе си, който ме уплашиха, които ме карат да прекратя сяккава връзка с него. И пак се опитвам да го изрежа от себе си, но не мога. Само от ума си за кратко, сърцето ми го иска, душата ми го иска. Не издържам, ама пак няма да му дам шанс, защото нашите са против, защото ще ме направи на маймуна, и съм обедена 50 процента в това, истината е че само заради произхода се отказах от него, не са се свършили момчета, че до такава степен да ми влезне под кожата толкова, до сега не ми се беше случвало с никой друг. И това е точно типично качество, което свързвам с произхода му, да влизат под кожата на хората, с убиийствената си харизма и усмивка. Не мога да му дам шанс след това, което научих за него и по начина който ми го съобщи. И въпреки висичкот това, аз пак, само на косъмче да изтичам при него. Ето тва се нарич женска найвност и пълна задръщенина моето. Жените сме побъркани, харесваме се не подходящите, има толкова обикновени и нормални момчета.

14.   Номер 5 се е заблудил, както и аз в началото, защото авторката пише толкова небрежно, че на моменти е трудничко да схване човек мисълта ѝ. Според мен тя казва "аз искам", но както и да е. Съветът ми към нея е, а също и към 8/13, когато искате хората да ви разберат и да ви помогнат, постарайте се да пишете по-стегнато и прецизно, моля! Нека да се уважаваме взаимно! А по проблема- махай го този деспот, момиче, не си усложнявай живота, не е любов това. Strinka71