Използвана,излъгана,изиграна
Здравейте, Искам да се обърна към всички жени, които са били нечии любовници и всички обвързани мъже, които си имат любовници. Защо мъжете са толкова жестоки, защо използвате и след това захвърляте с толкова лесна ръка? Защо след като получите, тъй желания секс, вече не сме ви интересни или чак тогава се сещате за жените ви и децата ви, защо сте толкова манипулативни, коварни и жалки? Моят случай е подобен, влюбих се в свободно момче, с течение на времето заживя с момиче отимаха и дете, той не спря да ме търси, въпреки всичко, аз не съм от момичетата, които си лягат с всеки, всъщност загубих девствеността си с него на 19, и въпреки всичките неща, които ми е говорил и годините, в които сме имали някакъв контакт, то той ме заряза на рожденият ми ден, по най-жалкия начин и след 6 месеца ми праща завоалирани съобщения в скайп от сортана "здравей", харесва ми снимки във FACEBOOK. Какво иска нали уж го натоварвах и имаше семейство? Секс може-би, а другият ми въпрос е как да го забравя, тъй като аз наистина обичамтози човек, но не смятам да имам каквито и да било отношения с него

Коментари

2.   " Защо мъжете са толкова жестоки"
Моме, прочети малко темите тук, виж какви мъже има. Подобни обобщения ги правят жени които са неспособни да видят собственият си избор на мъж. Ти си *избрала* да бъдеш в тая позиция, и идваш да ревеш тук, "защо? ". Ами погледни в огледалото...

3.   По-скоро въпросът би следвало да е - защо жените се занимават с мъже, които не са свободни? Защо за тях е ОК да са нечии любовници, защо не режат опитите на необвързаните мъже, защо за тях е ОК да са на второ място? Не е луд този, който яде баницата, а този, който му я дава, при толкова много леки жени (не казвам, че авторката е такава, говоря по принцип), няма как да съдим някой, че си пробва късмета

5.   Ами обичай себе си на първо място. На второ -имай достойнство. Какво е това-той ти свирне и ти търчиш... Уважавай себе си. Остави го-човекът има семейство, дете. Ти само си губиш времето и емоциите. Започни да учиш, или да правиш нещо, което ще поглъща времето и мислите ти. Времето лекува...

6.   мъжете не са жестоки, а и делението на мъже и жени е глупаво, както и обобщаването за "мъжете" от един-единствен мъж.
по принцип хората се държат с теб както им позволиш. щом си видяла, че е обвързан, има и дете, какво очакваш и на какво се надяваш от негова страна? мислиш ли, че човек, който с лека ръка поддържа паралелна връзка, има истински чувства към теб и заслужава доверие?
вземи си поука и гледай делата на хората, а не думите им. уважавай себе си, за да те уважават и другите.
Ж45

7.   Като нямаш намерение да си с него-яко игнор и това е. А като толкова много те е обичал и е бил свободен, попитай се защо е създал семейство и те е превърнал в своя любовница. Ами явно и жена си толкова цени. От такива мъже трябва да бягаш. А не като някаква луда да ходиш всеки път като се скара с жена си или му дотегне семейният уют. Утре ти ще си в ролята на майка и съпруга и пак ще се питаш защо и на тебе ти изневерява така мъжа ти. Спри да търсиш този модел, колкото и страстта да те кара да го правиш. Няма нищо привлекателно в мъж, който си играе с няколко жени наведнъж. А ако искаш да му го върнеш тъпкано и да си сигурна, че няма да те потърси повече, постарай се жена му да разбере, че мъжа и кръшка. Малко е гадно, но от женска солидарност можеш да я светнеш по въпроса, което няма да ти донесе удовлетворение, но онзи нейният ще те помни дълго.

8.   Аз съм мъж, доколкото съм чувал секс, който не е по взаимно съгласие се води за изнасилване. Ти не пишеш, че си била насилвана да правиш секс с този мъж, пълнолетна си, така че за твоите решения с кого да правиш секс, последствията си ги носиш само ти. Вместо да пишеш тук и да се жалваш, че мъжете, женени или свободни били жестоки, си дай сметка защо въобще си лягаш с този''гадняр'', отговора е ясен, защото ти е хубаво, защото оргазмите са хубаво нещо, но човека си има семейство и не може да ти е под ръка 24 часа в денонощието. Намираш си някой свободен и по цял ден ще си се гушкате на воля.

9.   Странно нещо наблюдавам, когато сте малки си лягате с който ви падне, женен, разведен, гадже на приятелка въртите си ги както ви хрумне, после след време намериш някой, завъртиш семейство с него и почваш да плюеш всички, жени, които имат твоето поведение в младежките ти години, после мъжете са много гадни... , защото видиш ли не отказвали секс на някоя като тебе. След време ще си спомниш тези думи, задавайки си въпроса, защо на мен се случва.

10.   Защо мъжете си мислете че като една жена прави секс със мъж, то било заради орагазмите, от самият секс било, ако беше това причината нямаше да й пука изобщо за този човек и още отдавна щяха приключат несериозните отношения само за секс не траят дълго, айде моля ви се, за какво ще се обременява със сигурност има други мъже който са свободни. Според мен недей да казваш на жена му, да си се оправят те сами, накрая те ще си останат заедно а ти ще излезеш виновната. (ж. 27)

11.   Принципно се определям като доста съпричастен, но с такива истории от твоя тип не мисля, че мога да бъда състрадателен. Твоите обобщения от сорта на "Мъжете искат секс" и "Всички мъже еди-какво си" просто показват, че ти такива си избираш. След като сама се занимаваш с такива хора нямаш НИКАКВО право да ревеш колко ти е тежко и кой какво животно е, едва лш не. Успех ти пожелавам.

12.   Принципно се определям като доста съпричастен, но с такива истории от твоя тип не мисля, че мога да бъда състрадателен. Твоите обобщения от сорта на "Мъжете искат секс" и "Всички мъже еди-какво си" просто показват, че ти такива си избираш. След като сама се занимаваш с такива хора нямаш НИКАКВО право да ревеш колко ти е тежко и кой какво животно е, едва лш не. Успех ти пожелавам.

13.   към номер 10
човека ясно и показва, че иска само секс, на нея като не и изнася, да си търси друг, а не да реве, че след секс, въпросния господин, си вдига ципчето и се връща при жена му. жените, все за чувства говорите, да ама истинските чувства биват споделени, другото е хленчене и капризи, ами си представи тебе те обичат двама или трима, дали ще ти пука за тези, които не са актуалния ти партньор?

14.   От авторката: Напълно забравихх за този човек, отдадох се на висшето ми образование и съм по-щастлива, той естествено ме потърси, за да ми каже колко много е загубил, колко важна съм за него. Не се трогнах, забравих го и се чувствам по-добре, не мисля, че искам да бъда нечия любовница цял живот, не е достойно и за мен самата. Той ще остане първата ми любов, но съм сигурна, че живота ще ме сблъска с много по-голями трудности, проблеми, хора и той ще ми се стори като нещо незначително. Въпреки всичко съм горда със себе си, че в такова време обичах несъмено грешния човек, но обичах без да се опитвам да изкарвам собствени облаги, нито да бъда с него заради пари, коли, имущества. Той е съвсем обикновен, гордея се, също и че мога да прощавам и му простих всички унижения заслужени или не. Страдах седем години, живеех в един омагьосан кръг и в центъра беше той. Пожелавам му всичко най- добро и дано някой ден намеря истинската си любов, а дотогава никога повече любовница!