Да му вярвам ли ?
Здравейте, не искам да правя историята отегчителна за четене, затова давам направо С ОГРОМНАТА МОЛБА ДА БЪДЕ ПУБЛИКУВАНА.
Така, преди месеци приключих дълга връзка, не много след това по стечение на обстоятелствата, а не целенасочено започнах нова връзка. Привързах се, той също, показва ми го, но ето тук има едно голямо НО..
Той е бройнал доста жени.. твърди, че може да държи на жената до себе си и ще ми е верен и какво ли не, но някак си не мога да му се доверя и все се съмнявам н него.. Осигурил ми е достъп до профилите си и именно там аз видях как той е "пуснал мухата " на друга, направих скандал, обидих го, казах му какво ли не, а той отвърна, че ако му дам втори шанс няма да го пропилее.. Е, дадох му го, но Бога ми съмнявам се в него.. Искам го, обичам го, макар да сме заедно от малко време. За сега се държи на положение, но хора, последната ми връзка толкова ме разочарова, че все стоя на тръни и чакам идилията да приключи.. Не мога истински да се зарадвам, страхувам се да не си върне стария начин на живот.. Карали сме се, обиждала съм го жестоко / гневът е лош съветник /, но го искам този мъж. Та въпросът е, Вие мислите ли, че този тип мъже "бройкаджии" са способни на промяна, когато обичат и са обичани?
Много Ви моля, публикувайте я!
Весели празници на всички от мен.

Коментари

1.   Здравей! Кога е пуснал мухата на друга- преди теб или сега когато сте заедно? Ако си е женкар просто с един скандал нищо не можеш да оправиш! Един женкар до като не бъде наритан, низвергнат, изоставен, никога няма да си вземе бележка! Прости веднъж дваж и твоята прошка изобщо няма да бъде ценена, а очаквана! Дано се справиш!

4.   Не, не се променят, сaмо се нaучaвaт дa лъжaт и крият по- добре. A ние не сме църкви, че дa прощaвaме, нaли? !
Имaх опит в минaлото с тaкъв вечно обещaвaщ бройкaджия. След първото "още един шaнс" не му кaзaх зa вторaтa му издънкa, aми се позaбaвлявaх и aз нa 100% и то очеизвaдно. Никогa не рaзбрa зaщо, до ден днешен го остaвих дa си мисли, че той не стaвa зa секс и зa товa съм си потърсилa нa друго място.
Не съм мaйкa му, нито пък църквa кaкто кaзaх вече, кaквото почукaло- тaковa се обaдило.
Не се прaви нa толковa влюбенa от нaчaлото още, aми мисли трезво и приключвaй преди дa си зaпочнaлa сaмa дa предлaгaш десетки лъжи нa мозъкa си... тaкивa "мъже" не зaслужaвaт нищо извън което предлaгaт- еднодневки.