Той е перфектен,а аз...
Преди да започна, да пиша същинската част, не пиша за съвети.

Чудя се от къде да започна...
Срещнах го преди 1 година и съм истински щастлива, с него. Обича ме адски, много гледаме, с онези блестящи очи на дете, което се радва на дългоочакваната си играчка, никога през връзката ни не ми е повишавал тон или да сме се карали.
Гушка и ме целува постоянно, както и много други неща.
Само че аз съм... момиче, което не го заслужава!
Защото му викам без причина, проявявам претенции.
Вместо аз да му се извинявам първа, винаги той го прави.
Обичам го много!
Живота ми няма смисъл без него!
Показа ми че мога и аз да обичам, и да бъда обичана!
Доказа ми че съм можела, да плача от радост, без да подозирам!
Ще се опитам да се променя, в името на любовта.
Някои хора ме промениха тотално от наивно, добро и уравновесено момиче се превърнах в недоверчива, нервна и не толкова добра! Съвета ми е към всички останали, Не допускайте, някой да развали доброто във вас, Винаги бъдете прями и внимателни и запомнете, някъде там има подходящ и перфектен човек и за вас!

Коментари

1.   А моят съвет към теб е да се ограмотиш. Граматически, емоционално, логически и прочее.
Ж28

2.   Браво! Дано и за напред да се чувстваш толкова щастлива, колкото и сега.

3.   Здравей. Аз също си имам едно перфектно момче, което понякога си мисля, че не заслужавам. Той е такъв, какъвто и ти си описала, а аз съм по-остра. Рядко показвам емоции, карам му се често, сърдя се, когато съм в кофти настроение си го изкарвам на него.
Естествено, имам си и плюсове, но се надявам с времето да премахна тези мои недостатъци. Не се обвинявай, просто опитай лека-полека да оправиш грешката си. Гледай да контролираш гнева си, защото той не го заслужава.
Ще става бавно, но го имай като цел. Не се обвинявай. Щом те обича и е с теб, значи за него не е такъв проблем и не го приема така, както ти. С моя приятел сме от 4 години заедно, досега само аз съм му пилела по-сериозно, но никога не сме се карали сериозно и не сме се разделяли. Той знае каква съм, донякъде може би го е приел. В крайна сметка не съм станала такава, винаги съм с била по-избухлива. Не се знае дали щеше да ме обича, ако бях мирна и покорна? !

Вярвам, че щом го обичаш, ще успееш да правиш компромиси и да промениш поведението си. Не ти казвам да ставаш постоянно съгласяващата се с него, защото той те обича такава, каквато си - със собствено мнение. Но просто бъди по-премерена и никога не преминавай някои граници.