Да правя ли нещо?
И в тази история като всяка друга има момиче. Всичко започна преди много време... на една екскурзия. Аз случайно разбрах, че тя ме харесва, а аз харесвах най-добрата й приятелка. И не знам как стана, ние се сближихме, а до преди това не я забелязвах изобщо. Но нещата много рязко се промениха. С нея станахме близки и аз неусетно се влюбих. Още не мога да си го обясня. Но независимо, че се сближихме, аз се държах като шибан егоист, исках тя да ми се обажда и да ме търси. И на нея й писна. Тя е много силен човек. Поне аз я виждам така. И ме заряза. Чисто и просто. Но аз тогава почнах да тъгувам за нея, не знам защо и я потърсих отново. И тя ми прости и ме прие отново до себе си. Но аз като един глупак, продължих да се държа по същия начин и тя отново ме заряза. Този път тя беше категорична, че е приключила с мен. Но след това с мен се случи нещо неочаквано. Аз ту тъгувах, ту не. Но малко по-късно аз направих опит да се самоубия(не заради нея). И почти успях. На една бройка. Но оцелях някак си. Направиха ми един милиард операции за много кратко време, за да ме възстановят и сега вече съм по-добре. Но не мога да ходя. Но съм с голяма надежда за прохождане отново. Както и да е, това няма значение. И сега мина толкова много време оттогава. И аз отново тъгувам за нея. Но сега нещо повече. Сънувам я много често и ми е тъжно. Тя се притесняваше за мен, когато ми се е случило това с опита(поне така разбрах). Аз в началото не исках да я виждам(а тя искаше да идва да ме види). И не я допуснах да се приближи. И сега при мен идваше един от нейните близки приятели(май и е най-добър, не знам) и той постоянно ми я припомняше и ми говореше за нея. И за това аз започнах да го отбягвам. Хора дайте съвет дали да се свържа с нея и да й кажа, че не съм я прежалил. Или да продължа напред. Кажете ми. Тя като бяхме заедно и й повтарях, че я обичам, не искаше да го чува или не ми вярваше. Пък и темата за любовта й беше трудна. Не си падаше романтичен човек. Но аз не мога да я прежаля. Имало е други, които лесно съм изпращал надолу по пистата, но тя ми взе ума и сърцето. Е поне така си мисля. И моля ви ако ще ми пишете коментари от типа на: сам си си виновен, държал си се гадно, заслужаваш го. Не дейте. Знам, че сам съм виновен, но не знам какво да направя. Дайте ми съвет!

Коментари

1.   Тя ти каза, че е приключила с тебе. Какво значение има ти дали си я прежалил или не?

2.   Здравей! А бе човек толкова ли са свестните и качествени хора около теб, че изоставяш един такъв!? Съветът ми е такъв-веднага се обади на момичето плюй на тази твоя неуместна гордост, извини й се и се моли да няма друг! Успех!

3.   Разбира се, че трябва да я потърсиш! Това е, което трябва да направиш ако наистина обичаш някой!

5.   Номер 1 май си прав. Щом тя е приключила с мен, дори и да не мога да я прежаля, нея това не я засяга. Това е абсолютно мой проблем, нали? Автора.

6.   Знаеш ли... Едно позвъняване и точните думи от човека, който ме е наранил биха ме върнали обратно при него, независимо от всичко. Въпреки болката го обичам толкова много.
Такива сме жените-шантави същества. Обади й се и моли за прошка, ако я обичаш наистина.

7.   Една жена и още две бири моля.

Ензо