Той е любовта на живота ми, но аз дали съм неговата..?!
Здравейте.
Аз съм момиче на 22 год. Имам приятел от 17годишна. Той е една година по-голям от мен. В началото всичко беше шега, но след като навърших 18 не исках да слушам никой и се преместих да живея при него. Там завърших 12 клас. Аз съм от семейство, което не ме е лишавало от нищо, защото са имали възможност. Не можах да сбъдна мечтите на мама и татко заради любов.. и станах продавачка в магазин. Сега живея със семейството му до ден днешен. Те са хора със стари разбирания.. колкото и да не ви се вярва. Искат сина им да се ожени за девствена. Аз не бях и за това не съм идеална за него според тях. От къде знам ли.. те не го крият. Сега искат да се изнесем. Понякога и аз искам, защото знаете как седят нещата между свекърва и снаха. Но ме е страх. Защото знам какво означава. Те ще го оженят за девствено момиче... за да не говорели хората.. за да не кажели това или онова.. трябвало.
А аз какво.. какво ще бъда първата му жена.. любовта на живота му с която не може да бъде или любовницата?
Мисля че той държи на мен и ме обича.. но се чудя може ли той да обърне гръб на мен заради родителите си..? !
Той е живота ми.. той е всичко което искам... може някой хора да намират историята ми за смешна, но аз го пиша със сълзи в очите.
Не съм сигурна в думите му че няма да го направи, защото не виждам искреността която ми е показвал до сега. Дали тези 5 години са биле лъжа.. дали аз съм любовта.. дали може и той да се обърне срещу семейството си както мен.. или просто аз сам една влюбена глупачка...
Моля ви са съвет. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Затова целите на първо място винаги, като ги следваш по друг начин ще гледаш на нещата и избора ти при все ще е по правилен.

2.   Охх, защо на 18 г. Доброволно си дала всичко на този мъж? Ти чистиш, переш, даваш му секс, за него вече не си интересна. Дори и да го навиеш да имате дете, рано или късно ще те остави. Дала си му се на тепсия, не си го оставила да те гони, да се бори за теб.
Това с девствеността е глупост, по-вероятно е неговите родители да не те харесват и така да се опитват да ви разделят.
Имаш време да поправиш голямата грешка, която си направила.
Върни се при родителите си, учи нещо, за да имаш професия, която ще работиш цял живот. Пък ако този момък толкова те иска, ще те изчака да учиш. Но, според мен, вече ти се е наситил и си му омръзнала. Мъжете са ловци, те 'ловуват' и гонят жената. А ти -какво- на 18 г си му станала домашна помощничка.... това е грешката ти. Ако си беше останала при родителите си сега щеше да си му много по-интересна.

3.   А, да, и да добавя-той не е животът ти. Ти си си животът ти. Ти си имаш своя път в живота и си го следвай. Ако пътищата ви са се пресекли, ОК. Но ако се разделят, пак ОК. Продължавай по своя път и не е задължително с него.

4.   Ами те като искат девствено момиче, той девствен ли е? !

5.   Ами за това преди да си отворите краката мислете...
И аз ако ще се женя ще е за девствена. Жената, която ще роди децата ми задължително трябва да бъде такава. Има едно откритие на учени (забравих наименованието му), че детето получава гените на всички мъже, с които жената е била до раждането му. Следователно аз искам детето ми да е чисто, а не с гените на още 10-20-30 мъже.

7.   Ами ако не те защити и не постъпи като мъж, значи не е такъв и нямаш работа с него!
Девствена? С помаци ли си се забъркала? Бягай с 200 от такива ретрогради, иначе цял живот ще живееш в средновековието...

8.   Щом искат да го оженят за девственица, следователно е турчин, така ли? Пък и какво означава, да не говорели хората, те пък откъде ще знаят дали си девствена или не? Този човек на село ли живее? Щом се обичате, недей мисли за другите, важното е ти да си щастливата! Аз действам на този принцип. Весели празници

9.   Номер 5, какво е това откритие, много удобно си му забравил наименованието?! Подобна глупост може да измисли или някой, дето си няма хабер от света, или някой, който му говорят от кораба-майка. Даже имам подозрение кой точно си- стилът ти на писане и смешните ти убеждения те издават. Към авторката- колкото по-бързо се махнеш от тези изкопаеми, толкова по-добре за теб.