Побъркала ли съм се ,какво да правя
Здравейте на на 21г съм. той на 24, той е първото момче с което правя секс, занимавахме се известно време 7 -8 месеца , без излизания по кафета, разходки, само и единствено телефонни разговори и чат... знаех че е само секс, и той ми го каза че не иска връзка, но въпреки това аз го направих с него, след това не ме потърси, аз го потърсих, исках да разбера защо се получиха така нещата (хора той не свърши, както го правехме и той се спря изведнъж, а си личеше че му харесва ), това исках да го попитам писа до някъде и спря, повече не го потърсих, казах си няма смисъл. Лятото дойде, знаех че ще работи на морето (Златните), а аз на Сл. бряг, съдба ли не знам какво но се срещнахме в Сл. бряг в една дискотека, мигновенно забравих, как е постъпил, аз го исках исках секс, и то с него не с друг, отидох при него и си полафихме, оказа се, че и той работи в курорта, казах му да пише някой ден да се видим, и той каза добре. Минаха се два дена и аз му писах, ще се видим ли и той да, къде живееш, увас да го правим и аз няма проблем, след което ми се обади да се доразберем и каза, че като се нагласи ще дойде, така и не звънна, яд ме хвана, защо ми се прави на интересен, писах му да не ме разиграва, даже не го и видя съобщението. Аз се побърках, досега не са се гаврили така с мен, кипна ми след няколко дена, отидох на работата му да ми го каже в очите, като не ме иска , отидох (той се стрестна не ме очакваше) и да каза ми, че не ме иска, дори и за секс. Край, това беше, повече не го видях, но не престанах да мисля за него, но бях си изиграла, всички козове не можех нищо да направя. Лятото свърши, прибрах се в града който уча, а той там живее и работи, знаех си че се видим, така и стана, е гледаше ме, след седмица и нещо ми писа, и аз му отговорих, и той нищо не ми писа, след това го хванах да се чука в тоалетната с момиче, хвана ме яд, направих го на гъз, и му показах що за парцал е, а той мълчеше докато аз го нареждах. След този случай той, отново ме гледа не спира, нямам го в приятели в фб, но новата опция снимка за деня, той ми гледа снимките. Знам че трябва да не мисла за него, но как да го забравя, защо пак ме гледа очиизвадно ме гледа така сякаш ме иска но не ме търси, Хора искам само секс с него, за връзка не мога и да мечтая, как да го забравя. Дали съм го притиснала, с нещо...

Коментари

1.   Няма по противно нещо, от лекомислена жена. Не мъжете ги правят такива, жените сами определят отношенията към тях, чрез поведението си и чрез показана интелигентност. Момиче, търси причините в себе си, явно мъжа е преценил правилно ситуацията, и аз не бих се занимавал с лекомислена!

4.   Ту самоуважение нямаш ли? ! Ако един мъж те иска, ще ибърне земята за теб! Той не те иска, казал ти го е директно. Дори за секс. Кой ноемален мъж отказва секс и кога? Когато не му е приятна жената. Какво остава за нещо друго.

5.   Абе момиче, той не те харесва и не те иска. Приеми факта, че може да има хора, които не техаресват. Както и ти не харесваш всички хора. Освен това ти се държиш много агресивно. Прието е мъжът да те ухажва инда иска секс. А не ти да му вдигаш скандал, че не иска да спи с теб. Ти го плашиш с поведението си, което не е съвсем нормално. Имай малко достойнство и спри да го преследваш. Далеч повече може да постигнеш ако ти му бягаш, а той те гони. А ако не те харесва, нищо и не можеш да направиш. Успокой се и си търси друг,

6.   Много по-голям успех ще имаш ако се опитваш да го съблазняваш със секси бельо и пр. Със скандали никого не може да накараш да спи с теб.

13.   Много добре си направила. Според мен най-добре е когато не искаш някого повече просто да му кажеш. В случая той си е играл с теб, разигравал те е и ти си направила много добре. Най-добре е да не правиш нищо. Направила си достатъчно. Сега е негов ред ако въобще има намерение да предприеме нещо - разговор или каквото и да е.

14.   Много си зле. За какво ти е? Това е животинско...

15.   Как да разбереш, че не те иска? ! Да подаде нотариално заверено уведомително писмо ли, какво? Показал ти го е, казал ти го е. Точка. Другото са си твои фантазии. Продължавай да търсиш принца на бял кон и не бъркай коня с принца.

16.   Очевидно е, че не те иска ( за нищо) и изглеждаш много жалка в опитите си да бъдеш с него.
Със следващия си мъж не се вманиачавай толкова.