Защо всички като ми звъннат питат - Защо си нещастна?
Ще бъда максимално кратка. На 25 съм.

Преди време ходих с едно момче. Връзката ни беше около година и нещо. В началото много си го бях харесала, че дори малко го идеализирах. По - късно във времето той ми показа, че не си струва да правя всичко, което правех за него. Няма да давам примери, защото са прекалено индивидуални и не искам да изгубя анонимността си, просто ще кажа, че беше груб с мен, разваляше най - важните ми дни и ме зарязваше сама по улицата... мисля, че е достатъчно.

Намерих сили да го оставя, беше ми трудно, но успях - сега съм щастлива. Открих мъжа си, който ме прави много щастлива, и чак се чудя колко съм била заблудена преди, че съм излизала с момчета, които са били толкова груби с мен.

Проблема е, ако може да се нарече такъв, че имаме общи познати, той се опитва да ги настрои против мен, което е крайно детско. От раздялата ни не съм ги виждала, освен един. Въпроса ми е, защо всички като ми звъннат питат " Защо си нещастна? ", при положение, че когато излизах с приятеля им постоянно плачех и не исках да излизам, а сега съм весела и непринудена с всички?

Опитват се да ми насадят някакво настроение.
Случвало ли Ви се е това?

Да сте много щастливи, да сте претърпяли положителен обрат в живота си и все пак да има някой, който не се радва за Вас и Ви подтиска с подобни въпроси, когато е очевидно, че сте си добре?

Коментари

1.   О, мила какво ти пука за останалите. Я им таковай една и си живей живота. Важното е ти как се чувстваш. Обяснения не дължиш никому. Аз на твое място нямаше и телефона да им вдигна на такива.

2.   Опитват се явно да ви съберат, защото бившият ти е нещастен... може да си направиш експеримент. Срещни се с такъв „приятел„ или „приятелка„ на кафе и разкажи за новата си връзка, те със 100% сигурност ще се опитват да те накараш да зарежеш новия, ще те настройват противнего и ще отричав всичко хубаво.
Истината е, че не са твои приятели, а на бившия ти и не им пука ти как си. Гледай си живота и се огледай за нова компания.
Мари