ТОЙ МИ ИЗНЕВЕРЯВА, А СЪЩЕВРЕМЕННО МИ СВАЛЯ ЗВЕЗДИ
ДОЙДЕ И МОЯТ РЕД ДА НАПИША МОЯТА ИСТОРИЯ!

С ПРИЯТЕЛЯ МИ СМЕ ВЕЧЕ 4 ГОДИНИ.
В ПОСЛЕДНО ВРЕМЕ ТОЙ ПОСТОЯННО МЕ ОСТАВЯ САМА, КАЗВА ЧЕ ИМА РАБОТА, ВИЖДАМЕ ВСЕ ПО РЯДКО И ТАКА ПОЗНАТО НА ВСИЧКИ, АЗ РЕШИХ ДА МУ ПРОВЕРЯ ТЕЛЕФОНА.

ПРОЧЕТОХ ВСИЧКИ СЪОБЩЕНИЯ И ВЪОБЩЕ НЕ СЕ ИЗНЕНАДАХ, С ЕДНА ЖЕНА СИ ОПРЕДЕЛЯ СРЕЩИ НА КАФЕ С ДРУГА НА ПИЦА, С ТРЕТА НА КИНО И ТАКА......С НАЙ РАЗЛИЧНИ НАВСЯКАДЕ.

РЕШИХ ДА ГО ЗАРЕЖА, 2 СЕДМИЦИ НЕ МУ СЕ ОБАЖДАХ. ТОЙ ЗВЪНЯ ДВА ТРИ ДЕНА И СПРЯ! АЗ НА ТРЕТАТА СЕДМИЦА СЕ ОБАДИХ ДА ВИДЯ КАКВО СТАВА И ЗАТОВА СЕГА ПАК СМЕ ЗАЕДНО!

СВИКНАЛА СЪМ С НЕГО И МИ Е МНОГО МЪЧНО ЧЕ ТРЯБВА ДА СЕ РАЗДЕЛИМ!
СПОРЕД МЕН ТОВА Е ПРАВИЛНОТО РЕШЕНИЕ.
НО НЕЩО МЕ ЧОВЪРКА И НЕЗНАМ НЕ СЪМ МНОГО СИГУРНА, ПЛАШИ МЕ САМОТАТА! ВЪПРЕКИ ЧЕ ИМАМ ТОЛКОВА МНОГО ПРИЯТЕЛИ.

ДАЙТЕ СЪВЕТ МИЛИ ХОРА, СИГУРНО МНОГО СТЕ В МОЯТА СИТУАЦИЯ!!!

Коментари

1.   Мдаа, права си! Много са тези в твоята ситуация..Трябва да бъдеш силна и да го зарежеш, щом е направил това той неструва, не му търси извинение! Извинявай че ти го казвам ама аман от мекушави жени като теб, които нямат смелост и кураж да вземат правилното решение и да кажат тежката си дума, а вместо това позволяват на мъжете да ги тъпчат и да ги правят на глупачки.Нямате ли достойнство?! Разликата между теб и него е че той знае какво иска-да ходи по курви и да те върти на пръста си с мили думички. Вместо да му се връзваш на глупостите му покажи че далеч не е единствения на света и че ако си мисли че може да си играе с теб е сбъркал човека. Може в началото да те е страх от самотата и да те боли, но сама ще се учудиш колко по-добре ще се чувстваш без него гаранция;)

2.   Здравей, съжалявам за положението, в което си. Аз го разбирам (момче съм на 26). Бил съм в неговата ситуация, т.е. имал съм си сериозно приятелка и в въщото време съм искал много други. В моя случай нямаше друг избор освен да се разделим. Просто нямаше нещо на света, което да ме спре да го правя, приятелката ми не ми беше достатъчна. Тя е красива и е страхотен човек, но .. природа какво да се прави исках други. Доста неща ми се насъбраха и в крайна сметка корено се промених. Сега не искам нищо друго освен едно момиче. Да мисля за момичета за едното чукане вече е нещо много далечно за мен (мн се радвам за това). Казах ти тези неща, за да ти покажа, че има начин той да се промени въпреки, че в момента е просто една курва (извинявам се ако те засягам с това) каквато бях и аз. Ако можеш напиши на колко години сте мисля, че това е от значение. Мога да ти помогна като ти покажа мойта гледна точка, но разбира се решението ти трябва да е на 100% твое. Можеш да ми пишеш на bezdaiskam@abv.bg. Минал съм по този болезнен път и в момента все едно пиша на приятелката, която зарязах тогава. Ще съм много радостен ако мога да ти помогна. Успех!

3.   Здравей, ами незнам до колко ще ти помогне това, което ще ти напиша, дано се вслушаш в съвета ми... И така от това, което прочетох си мисля, че трябва да събереш смелост и да го оставиш, все пак трябва да уважаваш себе си пред всичко останало. Щом този човек търси компаниите на други жени, не една, а повече, и те те потърсил едва няколко дни, значи за него нещата не са много сериозни. Може и с теб, може и без теб... дано не ти стане гадно сега, но това е истината, знам го, защото ми се е случвало. По-добре си преживей раздялата, знам че е трудно, но минава, и отвори очите си за някой друг, който ще те уважава повече. Бади силна и не се оставяй на този човек. Незнам не си написала годините си, но за каква самота говориш.....
Искам само да ти кажа, че никой мъж не заслужава сълзите ти
Успех

4.   Какво те задържа при него? Вие нито имате деца нито живеете заедно. Зарежи го! Ще си починеш малко от мъжете и ще дойде друг не бой се. Ти навярно си красива щом той се е върнал при теб, затова не се притеснявай, че може да останеш сама. Живей си живота и бъди щастлива, защото ако останеш с него и му родиш дете тогава вече ще имаш сериозни проблеми. Той ще си ходи, а ти ще си блъскаш главата, защо не си го оставила, когато е трябвало. Стискам ти палци и не се отчайвай. Успех!

5.   ЗАРЕЖИ ГО!

6.   Не ти трябва да си с него. Махай се и не се връщай. Винаги ще те оставя.

7.   Моят коментар е номер 2. Хора тя много добре разбира, че трябва да се махне. Просто я е страх от самотата, за което я разбирам много добре. Знам какво е чуството. Погледнато от нейна гледна точка единственият изход е да го остави, но все пак преди такова голяма решение трябва да се разгледа и неговата гледна точка. Очевидно той не постъпва като човек, който си заслужава но все пак...

8.   БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА КОМЕНТАРИТЕ!!!

НАИСТИНА МИ Е МНОГО ТРУДНО, ПРЕДПОЛАГАМ ИМА ХОРА И КАТО МЕН, НА ВСИЧКИ ПОЖЕЛАВАМ МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ В ВСИЧКО НАЧИНАЕЩО И СЛУЧВОЩО ИМ СЕ ДАНО И АЗ НАМЕРЯ СРОДНА ДУША КАТО МЕН КОЯТО ДА МЕ ЗАСЛУЖАВА!!!

РЕШИХ ДА ОТИДА НА МОРЕ САМА С ПРИЯТЕЛИ И ПО НАТАТЪК ЩЕ ВИ НАПИША КАКВО СЕ Е СЛУЧИЛО!

9.   Аз съм момичето, което написа коментар номер 1. Браво на теб!! Да отидеш на море с приятели е идеалният начин да си дадеш една хубава почивка да преживееш по-лесно случващото се и може би..да срещнеш някой подходящ за теб знам ли.. Пожелавам ти приятно изкарване и пиши как е минало.

10.   Приятно прекарване. Пожелавам ти да срещнеш някой като теб. Хора, които са истински заслужават истински хора.

N2

11.   N2 съм. Как се развиха нещата, да не би да се събрахте?

12.   Изпитвам страх да започна да пиша тук, но никъде не намирам спасение...историята ми е почти същата. На 32г. съм и знам, че той е истинската ми любов. Как да намеря сили, толкова боли.

Ако някой иска да изгубя времето му, пишете ми- anna.pavlova@mail.bg

13.   С приятеля ми сме от 2 години заедно.. Миналото лято го изоставих, защото беше започнал да прекарва времето си само с момичета понеже бях далече от него.. Излизаше с тях, ходеше по клубове и т. н... Изоставих го и след 4 месеца той си хвана друга.. по точно тя беше к*рва, но както и да е.. звънеше ми, пишеше ми през тези четири месеца, но не му вдигах, нито отговарях... След като той тръгна с друга аз му писах, че се радвам за него.. и така в продължение на няколко дни той ме умоляваше да сме заедно и накрая пак сме заедно и сега.. какво да правя помогнете ми.. обичам го много, но не мога да му простя изневярата... моля за съвети какво да направя