Дали е влюбен или просто си игра с чувствата ми?
Здравейте. Аз съм момиче на 18 години и ще помоля историята ми да бъде одобрена, тъй като наистина съм много объркана и ми трябват други мнения относно ситуацията. Преди половин година се запознах с един мъж, който е 26 години по-голям от мен. Запознахме се докато бяхме на почивка чрез общи семейни приятели. Още от първия ден той ми каза, че съм много красива и се шегуваше с мен доста често. След тази почивка се видяхме Август месец на морето. Една вечер бяхме отишли на дискотека и той ми каза, че не спирал да мисли за мен от както сме се запознали. Каза ми, че съм много нежна и красива и дали може да се нареди на опашката с обожателите ми. Аз му казах, че не знам какво да кажа. Той въздъхна и каза, че имаме много голяма разлика. Каза ми, че бил влюбен в една туркиня и не могли да бъдат заедно, защото тя има друга религия. И понеже баща ми е арабин не можем да бъдем заедно. Аз наистина се впечатлих, че ми е споделил за тази негова любов. След това той се напи и каза, че отива да говори с баща ми, че е влюбен в мен. Аз не му позволих разбира се. На следващия ден и двамата се държахме странно. Бяхме на плажа и той ме гледаше наистина влюбено. Казваше ми арабска принцеса и ми правеше комплименти. След като излезнахме от морето, той каза на приятелката си, че няма хавлия и дойде при мен като поиска да си подсуши само ръцете. На вечерия той постоянно нещо се базикаше, че му трябва млада приятелка ( неговата е на 34) и разпитваше другите какво мислят за 26 години разлика. След това аз отидох с приятели в един бар. После той дойде там с приятелката си. Аз си говорих с други момчета и бях седнала леко разкрачено. Той като видя ме погледна злобно и каза да си събера краката иначе ще кажел на баща ми. Подразних се и реших да го изнервя наистина. После отидохме на дискотека и аз леко си подпийнах. Танцувах с едно момче нарочно, а той само седеше и пиеше. По едно време ме извика и ми каза да пазя приятелката му и аз го попитах мен кой ще ме пази и той отговори аз. Излезнахме от дискотеката и искаха да ходят някъде другаде компанията. Аз стоях до него и той ми хвана ръката и започна да си играе с пръстите ми. Почувствах се добре и защитена. След като се върнахме в хотела той ме попита дали съм пияна и аз му казах, че не съм. Той ми каза, че около мен всичко е божествено. След това страчето легна на една пейка и започна да заспива и аз го завих с покривката. И така беше до сутринта. На следващия ден след вечерия той и приятелката му трябваше да тръгват от хотела. Като разбрах много се натъжих, но не мислех, че съм влюбена в него. Той ме целуна по бузите и каза, че ще се видим в София. След 3 седмици той дойде с приятелката му у нас на гости. Аз наистина се зарадвах да го видия и той мен също. Почнахме да се шегуваме и той беше донесъл вино специално за мен. Аз се напих и той се напи... Постоянно повтаряше колко съм красива пред приятелката му и пред наще, че ми стана неудобно чак... Най-накрая той така се напи, че аз се притесних и му взех пиенето. Отидох в кухнята и той ме последва. Искаше си пиенето... Аз му казах че няма да му го дам и му дадох да пие вода от моите ръце. Той ми каза, че иска да пие от моите устни. После и двамата излезнахме. Преди да излезнем аз го гушках през кръста и той ме попита дали да говори с баща ми... аз не го взех ма сериозно и му казах да пита щом иска. След това пак останахме насаме и той ми каза, че съм егати п*тката и дали ще му пусна... Аз му казах че няма и го изгоних да излиза отдвън. Баща ми му викна такси и се прибраха с приятелката му. На следващия ден той дойде в нас да си вземе колата и каза, че ще се видим скоро, но така и не се видяхме. Следващата ни среща беле чак на Нова година. Аз не спирах да си мисля за него от последния път, в който го видях. Бях щастлива, че го виждам. Той пак почна да се шегува с тате, че иска да ме взима, но този път не пи изобщо. Аз го попитах дали си струвам и той ми каза разбира се, че да... Почувствах се желана и обичана. Разменихме си телефоните. Почнахме да си пишем. Говорихме си за рок групи и как ще ходим на концерти... Аз се пошегувах с него да избягаме на остров. Натъжих се обаче, че ме нарече детенце... Аз го попитах защо и той ми каза, че е много бил стар за мен... Аз му казах, че не е и търся силен човек понеже аз самата съм силна и съм преживяла много. Каза ми че нещата не са толкова прости и, че в живота винаги искаш това, което не можеш да имаш. Това ме натъжи, но не го показах. През цялото време ме обгрижваше, питаше дали съм добре идиоти ми взе пиенето за да не ми стане лошо, отиде и ми поръча кафе... Той през цялото време ме гледаше докато тамцувам и не само тогава. Накарах го да танцува с мен и той първоначално ми отказа но аз му казах заради мен да дойде и той го направи... а той никога не танцува. Мина малко време и седнахме докато не стана един скандал с баща ми... Аз се опитах да го успокоя, но той почна са си го изкарва на мен и да ми налита... Излензахме от ресторанта и аз писах на моя човек да дойде понеже баща ми иска да ме набие... Той веднага излезна, но вече беше късно... Тръгнахме ми баща ми каза, че повече няма да се събира с тази компания и почна да ме удря да се заяжда, че съм пила, че съм носила червило и за някакви абсурдни глупости. На мен ми стана много тъжно и написах на моя човек, че ще се самоубия, което беше много глупаво от моя страна, но наистина бях много ядосана... На следващия ден той изобщо не ми писа. Аз само му пратих наши снимки и това беше. Осъзнах, че наистина съм влюбена и ми липсва ужасно много. Исках да му пиша, но се страхувах да не би приятелката му да види... Но и той самия не ми пише и това ме кара да се замисля дали наистина е влюбен или само ме залъгва. Вчера реших да му пиша да му се извиня, че съм го занимавала със самоубийство и такива глупости. Той ми каза, че няма за какво да се извинявам и ми даде някакви съвети. Но дори веднъж не подхвана темата за нас двамата... Аз реших да го предразположа като му напиша нещо закачливо и после и той започна да флиртува. След като разговора приключи, малко по-късно влезнах да видя какво сме си писали и видях, че е изтрил флиртаджийдкото съобщение... Ядосах се и сега си мисля, че се страхува и си мисли, че съм му се лепнала и няма оттърване. Но все пак той ме накара да се влюбих в него и ме подведе... Дали да не му пиша отново и да му предложа среща? Наистина не знам какво да правя, искам да бъда с този мъж не ме интересува, че връзката ни ще е тайна!

Коментари

1.   Не се занимавай с този! Няма ли момчета на твоята възраст - мъже, които се държат адекватно и не са обвързани? Остави го този лицемерен и двуличен простак, защото той играе не само с теб, но и с приятелката си. Разбирам да е някое объркано младо момче, което все още не може да се ориентира или се е влюбило и не знае как да скъса с гаджето си...но това е мъж на възраст. Много добре знае какво прави този човек и ти веднага си решила, че го харесваш! Той си търси любовница или еднодневка... не вярвам да мечтаеш да си втора цигулка. Разгонен пръч!

4.   По-добре не се занимавай. Рано или късно ще страдаш.
На съвсем различни етапи от живота си сте.
Много лошо впечатление ми направи поведението му пред приятелката му (да говори пред нея колко си красива и т. н. ). Това ме навежда на мисълта, че може би е от този тип мъже, на които очите им много шарят.. Щом се отнася така с нея, защо си мислиш, че ще е различно ако заемеш мястото и?
Ж 28

7.   Здравей, мацка! :) Била съм в подобна ситуация преди, но по-различна.. както и да е. Аз мисля, че такова държание за 40 и кусур годишен мъж е доста лигаво донякъде.. това с постоянното повтаряне, че си красива и така ти се е лепнал, че.. Не мога да отговоря дали наистина е имал чувства, все пак всеки различно изразява чувствата си. По-скоро си мисля, че те е харесал и те е помислил за по-зряла. Предполагам си го отблъснала с тези си писания за самоубийството и другите.. От друга страна е бил честен и окровен, когато ти е казал, че не може да имаме всичко, което искаме и, че е възрастен за теб. Подло и незряло от негова страна ще бъде, ако те е накарал да се влюбиш и накрая те е оставил. Това ме навежда на мисълта, че не му пука, а просто е пробвал дали с младо момиче ще му се отвори парашутът. Просто някои негови действия противоречат на другите. В крайна сметка, каквато и да е истината не е редно така да остави нещата, без да ти обясни. Ако толкова е искал да има нещо с теб, е щял да има. Другата причина е, че се притеснява от баща ти след онази случка.. не знам. Ние читателите можем само да гадаем. :) Моят съвет към теб е да попиташ за последен път.. От себе си знам, че това мълчание убива, когато не знаеш защо е станало така.. Щом толкова държиш.. пиши му и му обясни като хората, че не искаш да досаждаш, а просто да разбереш кое как е. Кажи, че няма да го потърсиш повече, ако той не иска. Просто обясни нещата и се изяснете. Има риск да си помисли, че му досаждаш, но пък по-добре ли е да го мислиш? Ако е някой съвестен батко, ще ти обясни. Иначе за връзката ви нищо не мога да кажа.. освен, че наистина ще бъде скрита. Не си малка, решавай. По-принцип мъжете се възползват от такива връзки и омагьосват, докато получат съответното, но всеки си е индивидуален. Не искам да обобщавам.. сама си реши какво искаш. Успех! :)
- М. 18

9.   Благодаря ви за съветите и затова, че не започнахте да ме плюете, че се занимавам с по-голям мъж. Аз му писах и се извиних за държанието си и той ми каза, че всичко е наред. Даде ми няколко съвета относно баща ми и после аз му казах, че се радвам, че сме се видяли и се надявам да не е за последно. Той ми каза да не го изкушавам, но със закачливост. После започна да ми пише неща от сорта на " Живота ще покаже" и това беше. Не сме си писали от тогава, но почвам вече да осъзнавам, че той ако иска все пак ще ме потърси. Влюбих се в него, а дори нямах такова намерение...Накара ме да се влюбя и ме остави.

10.   Общо общо взето, не изглежда да е влюбен, но ще те изчука няколко пъти, ако му се отдаде възможност. Ти пък съвсем ще хлътнеш и после като те остави, ще го жалиш много време и ще страдаш. Моят съвет е да не се занимаваш, особено щом имаш чувства. Той те е усетил, че си влюбена (беля на главата) и още от сега ти е показал какви са му намеренията - щом баща ти се е намесил, веднага се е покрил - сама можеш да си направиш изводите как би постъпил при първата спънка, ако вземете да "тръгнете".
Иначе такъв тип връзки винаги са силно вълнуващи и за двете страни - той се чувства отново млад и желан, ти - специална и различна. Напрежението и еротизма са зареждащи и супер възбуждащи и те карат да действаш ирационално. Сексът ще е хубав, ама май само това ще е. По-добре не се занимавай. (Макар че аз ако бях на твое място, нямаше да устоя :)

11.   Миличка, не се радвай, че не са те оплюли хората, хубаво виж как вървят номерата на коментарите, просто модераторите ти спестяват възмущението и отвращението на хората от цялата тази педофилско-инфантилна история. Този нерез е за затвора, а ти разсъждаваш и се държиш като дванайсетгодишна. А родителите ти в безсъзнание ли са? Ах, да баща ти вдигнал скандал, ама щото бил арабин, ти сещаш ли се, ако това е истина, че щеше да си под ключ и щеше да видиш дискотеки, дърти пръчове, интернет и телефон на куково лято. Моля модераторите да пуснат коментара ми, да приземим малко авторката и да не подхранваме опасните ѝ илюзии. Тя милата или е много заблудена, или е с прекалено развинтено въображение. Strinka71

12.   Моля те, мило дете, прочети това, което сама си написала и кажи ми колко смисъл намираш. И смяташ ли сериозно, че чувствата на този нещастен циркаджия произлизат от горната част на тялото? Не бъди балък - на 18 си, не си на 8. А приятелката на въпросният шмекер очевидно не е много адекватна, за да позволява такива коментари в свое присъствие.
Модератори, оставете наистина да се коментира, защото след месец може да четем сълзлива история със заглавие "Обичах го, но той ме използва и захвърли като мръсен парцал".

13.   Към номер 11:
Първо, "миличка", това няма как да е "педофилска" история по простата причина, че аз съм на 18 и мога да бъда и с 80 годишен ако искам, и ще бъде легално. Второ, баща ми не е вдигнал скандал заради мен и онзи мъж, а по съвсем други причини, които няма нужда да казвам. Трето, баща ми НАИСТИНА е арабин, който живее в България от 30 години и е свикнал с българския начин на живот. Ограничава ме, но не чак толкова колкото в твоите болни представи. Споделих проблема си и очаквам СЪВЕТИ, а не УПРЕЦИ. Моля модераторите да не публикуват коментари подобни на този на номер 11, тъй като са напълно безпочвени, а и все пак на този сайт "хейтъри не се толерират" и "обидните квалификации не са аргумент". :)

14.   Ама си и вярваш... 11 е права, че простите модератори не публикуват коментарите, а заради такива кирливи селянки като теб, всичките гнусни дъртаци са се взели на сериозно, че им връзват и досаждат само на млади момичета. И благоволете да го публикувате да се светне малко простакешата!!
ж20

17.   Освен юридическите закони, съществуват и общочовешки и морални такива. В този ред на мисли историята ти напълно заслужава епитетите, с които съм я описала. Толкоз. Strinka71