Жените ми разказаха играта....моля за съвет...
Здравейте,весели празници,
та ще бъда кратък ,за да не ви губя времето, през целияи с живот слушам как не съм ничии тип и как всички ме режат,последната ми връзка беше трагична,беше с една жена доста по голяма от мене наближаваше 50г
тя направо ми разказа играта подиграваше ми се обиждаше унижаваше ме какво ли не направо ме направи на 2 стотинки накрая ме изрита като куче от дома си и в момента съм в много окаяно състояние в смисъл аз се преместих при нея и почнах да си търся работа тя е в голям град аз се преместих от малък при нея като преди това говорихме всичко тя изглеждаше добра и т.н.
сега тая вечер почна да ми пише мейли как щяла да ми изхвърли всичко през прозорците или в тоалетната,според мен не блъфира щото я знам на какво е способна,
ясно е ще ходя да си прибера нещата само че ще трябва да бия близо 1000км и другия проблем,какво ще стане с работата ми аз имам активни кандидатури интервюта и изчаквам да ме одобрят на места и т.н.. направо нз какво да правя, нямам работа от доста време няколко месеца та,
Другия ми вариянт, да остана в същия град понеже аз там не знам никого, познавам една прекрасна жена познавам е силно да се нарече писали сме си с нея и тя ми беше обещала и ще се видим, тя е също като мен с разведено семейство може би ще ме разбере повече,само че нз какво да направя тя ми каза,че трябвало да и трепне сърчицето за да е с даден човек и т.н. Не знам дали си струва и дали изобщо ще имам време и възможност да изляза с нея ще направя всичко възможно но тя е изключително заета и бих се радвал да ми дадете съвет как да я изненадам, ще се видим евентуално в мол понеже тя работи в мол,
Направо не знам живота ми е някакъв кошмарен стадии, решил съм ако не се получи с нея и т.н. най-вероятно да емигрирам извън бг.
Надявам се да получа полезни,отговори.

Коментари

1.   Честно да ти кажа историята ти е много тъжна. А колкото до онзи "парцал" дори не смея да я нарека жена е постъпила с тебе зверски! Тя се държи с тебе така защото знае, че няма къде да идеш и ще и се молиш пак и пак и нейното самочувствие расте на гърба на мъката ти, много жалко. Ако се върнеш богат и успял определено ще смени бързо палачинката. А какво да направиш.. ами виж се с момичето, сподели и проблемите си мислите си. Защото нали знаеш две глави мислят по -добре от една.
Моля те не напускай България, знам, че самата държава принуждава хората да я напускат но недей някой ден България ще бъде пуста... и всичко ще бъде турци-араби и тук там, българчета. ( Не съм расистка )
Горе главата но ако положението ти наистина е, гадно напусни държавата и опитай другаде.

2.   Кое му е тъжното, бе номер1, че е станал държанка на богатата леля ли и сега си търси нова? ! Този ли мъж ще оправя България, та му се молиш да не емигрира? ! Историята на този паразит, решил да живее на гърба на застаряващи, сексуалнонезадоволени жени не е тъжна, а противна.

3.   Кофти работа, човек. Но поне се научи да пишеш, може да ти е от полза.

4.   А защо не си хвана някоя по млада..?

5.   Ами не знам какво да те посъветвам подходящо честно казано, но съм забелязала че хората около 50 годиншна възраст (и мъже и жени) са наистина няк'ви супер озлобени и гадни... е не всички, но доста. По - добре не се забърквай с такива повече.

6.   Абе какво се занимаваш с жени много по-големи от теб... там нещата почти никога не заработват. Още повече и си без работа...

7.   Нали щеше да си кратък?

9.   Aa, ти искaш мaминкa дa си те гледкa и се грижи зa теб.
Дори рaботa нямaш, бе човеко! Стигa си се чудил нa коя дa се нaтресеш, че дa те гледa, aми се стягaй и се грижи СAМ зa себе си. От тaкивa "мъже" ужaс, че и реве по форумите, кaк не е срaм от теб сaмият? !

10.   От това което прочетох извода е такъв:
Момче си на 23-25 години, който разчита на лели и баби, да го издържат!
Не мога, да разбера тези жени, с нещо задължени ли са ти?
Направо си е професия жиголо, без да се обиждаш.
Ти им даваш младо тяло и здраво... а те ти дават дом, храна и грижовност!
За мен си пропаднал човек, ти не си виновен, а родителите ти!
За дето не са те подготвили, за живота и как да се справяш, без помощ от който и да било.
Нима не можеш, да си хванеш квартира, да си намериш работа и да живееш, като много хора у нас?
Всеки успех, се изкарва, с много труд и пот на челото авторе!
Моят съвет е:
Не бъди продажник, не разчитай на лелите, да ти оправят живота!
А води нормален начин на живот. Някой ден, ще поискаш да създадеш и семейство.

--> МаЛкАтА ФеЯ

11.   Чакай, какво? Ти на колко години си, така и не разбрах.