Имаме ли бъдеще заедно..
Здравейте! Преди три дни на 6. 01 човекът с който мислех че ще остареем заедно просто ми каза "късаме", по телефона.. след което го помолих да се видим, но не беше много успешен разговор, защото не спрях да плача и виждах болката в очите му..
Така да започна отначало ние сме на 20години и двамата, преди година и половина се събрахме и малко след запознанството ни, просто знаехме че трябва да сме заедно. Сигурна съм че ме обича, защото не само ми го е казвал, но и показвал. Това момче има големи планове и мечти за бъдещето, но допреди седмица в тях включваше и мен. Хиляди пъти сме говорили за деца, за общият ни дом, шегували сме се как ще имаме хиляди кучета и т. н....
Причината поради която той взе това решение или поне тази която изтъкна, бе че връзката ни пречи на бъдещето което иска. Защото по този начин той мисли как до прекара времето си с мен, и пропуска лекции, а сега сме и в сесия, а той ходи и на работа. Знаехме че с университета ще бъде трудно да се виждаме и по рядко, но раздялата за мен не е начинът...

Хиляди пъти ъм му казвала че с нищо не бих застрашила мечтите му. Каквото и съдбата да изправи през нас бих се борила със зъби и нокти за него, както и той за мен.. Бих дала живота си за този човек...
Просто в момента съм прекалено объркана, животът и мечтите ми. за бъдеще се сринаха за отрицатилно време. До преди 5 дни щастливи заедно, гушкайки си.. "Обичам те" "И аз теб".. и без нищо ей така се случи това....

Надявам се нещичщо да се разбира няма как най подробно да обесня всичко, но исках да споделя, защото сърцето ме боли и страдам, сигурна съм че и той страда но не разбирам причината му...
P. s моля ви без злобни коментари, разберете болката ми...
И не няма друго момиче, просто го знам! Той е най общителният човек на света попринцип, но почти няма истински приятели..
Пс.... ;д още нещо след около месец му предстои операция, след която към 2 седмици ще бъде неподвижен, една от причината която си мисля че може да е фактор, е това да го видя в такова състояние, но хората са казали "В здраве и болест"....

Коментари

1.   Все едно чета за себе си. 1:1, дори това за „децата, да живеем заедно... “ Миналата година (на 7 януари) момчето, с което и аз мислех, че ще остарея, ме заряза. Но на другата вечер поиска да сме заедно и аз приех (колко глупаво от моя страна). И точно 10 дни по-късно каза окончателно „Край! “. А час преди това ми беше писал колко ме обича и много сърца и тн. Писах му защо, но той се оправдаваше с разстоянието. После реших да му се обадя, за да се уверя. На третия път ми призна, че има друга. Беше трудна раздяла, но след нея си дадох сметка да не правя никога планове за бъдещето си с някой, който мисли да влезе в него, да остане няколко месеца и да ме напусне.
Дано съм ти помогнала. И да - аз също си мислех, че няма друга и той отричаше, ама просто... идва момент, когато се осъзнаваш и продължаваш. Успех!

2.   Съветът ми е и ти да се обездвижиш тия две седмици, за да сте заедно. Какво губиш? Ти си само на 20. Имаш време. Виж, друго беше, ако си на 40...

3.   И аз със бившата ми викахме така, но се видя, че не всичко, което лети се яде.

4.   Мисля, че проблемите ти са тийнейджърски терзания.
Не се впрягай, на тези години това няма да ти е последната връзка. Нещата в живота са много сериозни, проблемите на възрастните също. Имаш много време, вместо да мислиш за глупости се концентрирай върху, обучението си, работа или евентуално придобиването на професия. Това с вечната любов и врели некипели, няма да те храни.
P. s. Яде се три пъти на ден....

5.   От авторката:
N4 Никога не си срещал/срещала истинската любов нали? За любовта няма граници, няма години, няма килограми или определено време! Тя идва и не пита!

Колкото до моя проблем, осъзнах как всъщност се случи всичко това и колко грешна представа съм имала, грешка беше да обвинявам него, вината е моя. Но след края на сесията ни смятам да говорим и да решим проблемите си!
Не забравяйте ключът към всичко е разговор, комуникация и доверие!
P. s Храня се предостатъчно здравословно и тренирам по 2х на ден N4 ;) така че спокойно, не съм поредната тийнейджърка с нарязани вени, няма и да бъда!