Любов
Здравейте, на първо време искам да се извиня ако има подобна тема.
Историята ми е такава - Имам връзка от 2 години, аз съм момиче на 19 а той е на 23. Проблема е следния
В началото първата една година всичко беше супер. Втората нещата се по разклатиха, претърпяхме раздяла около 2/3 месеца но по негово желание се събрахме. Той ужасно много се промени заради мен, твърди че иска да бъде с мен. Да обаче от както ден събрахме, той изобщо не се интересува от мен, когато се видим всичко е идеално, но когато не сме заедно нито ми звъни нито ми пише. Обичам го и за това му казах че ако няма желание да бъде с мен да се раздели с мен. Той твърди че иска да е с мен, но се си измисля оправдания защо не ми е звънял... ( натоварен изнервен изморен ) говорих няколко пъти с него и му обясних че това не е нормално и че той дори не се интересува как съм. Казах му че ако иска да е с мен трябва да даде нещо от себе си и да се постарае. Уж разбира и чува но пак прави същото... не знам защо... не ми изневерява защото знам във всеки един момент той къде е. Обаче това със звъненето и търсенето си остава. Казах му че ще ми писне и няма да съм с него още дълго време и че имам нужда от човек който се интересува от мен. Той не е от хората които ще седят насила с някой, винаги си казва ако не иска връзка и тн. Той казва че не иска да се разделяме и ме обича. Но това не го показва. постоянно му говоря за това. Искам съвети как да го предразположа да започне да го прави... как да постъпя. Да спра ли да говоря? Да се отдръпна ли? Моля ви дайте ми съвети....? БЛАГОДАРЯ ВИ!

Коментари

1.   Отдръпни се, не го търси за нищо и ще видиш как ще почне да те търси!!!

2.   Само да питам: той интересува ли се и знае ли всеки един момент ти къде си? Мисля, че отговорът ти казва всичко. Истината боли, но е за предпочитане.

4.   Ами и ти спри да му се обаждаш -изобщо. Не се интересувай как е той... И ако той не се стресне и не промени поведението си, значи тази връзка не си струва.