Какво да направя след шамара?
Здравейте!
С приятеля ми съм от 2 години и 7 месеца, много често се караме и то за глупости. За нищо съществено. Вчера се скарахме за това, че ми нямал доверие, че съм крила неща от него, а разберете аз съм като отворена книга пред него няма нищо за мен което той да не знае. И се стигна до доста силен шамар от негова страна, опитах се да си тръгна и едва успях да си ида от тях като той дори не ми даваше да изляза и ме блъскаше.. после ми се смееше от вратата и подиграваше, че съм се разплакала.. цял ден не ме потърси и снощи видях че даже и обвързването във фейсбук е махнал, обадих му се и ми се развика и напсува, после ми затвори.. как да постъпя? Друг път като се ядоса ме е щипал и стискал за ръцете, но не ме е удрял. Моля за съвет!

Коментари

1.   Щипал??? Приятелят ти да не е в детската градина? Ми остави го-толкова е естествено...удря те, стиска те, щипе те. Ми другият път ще те пребие може би. А и да ти се подиграва вместо да ти се извини (не че оправя нещата, но някак си е нормална реакция като си изпуснеш нервите), при положение, че те е наранил. И то даже не се и карате за нещо сериозно. Осъзнаваш ли, че щом се държи така той даже и не смята това за грешно? Той си мисли, че е прав и е постъпил добре. Отърви се от него. Щом си си тръгнала от "тях", значи не живеете заедно и следователно нямате и дете. Още по-добре! Хич не се и замисляй. Какво чакаш-да му родиш дете, да си те подритва като парцал и така да си откараш..Я си намери някой нормален мъж с чувства, който да те обича.

2.   Кaкъв съвет искaш, мaзохистке?
Дa вземеш дa прочетеш що е то увaжение и поне дa зaпочнеш дa имитирaш тaковa към себе си, може пък с времето и естествено дa ти дойде товa чувство!
Двaтa здрaви невронa които сa ти остaнaли колкото дa не се спъвaш, нямa дa стaнaт повече докaто си ок сaмо с тях!
Изумявaм от подобни съществa кaто теб, честно.

Женa съм!

3.   Пак ли същата тема??? Чичака нещо се изчерпа съвсем!

4.   И аз съм се карал с бившата ми приятелка за какво ли не, идвало ми е да я убия особено след като ми изневери след 2 годишна връзка. Но никога не съм и посягал. Просто да посягаш на човека до теб е жалко. Това че те удря и тормози физически винаги можеш да го прекратиш, като просто го напуснеш. Той сам няма да спре да го прави. Съдейки по прочетеното проблема да бъдеш тормозена физически не си ти а си е в самия него. Но той едва ли ще го разбере някога. Направи си удлуга си си намери човек до себе си, който да те цени :)

7.   Зарежи го! Човек, който си позволява такова поведение не те заслужава! Да не говорим, че често след първия шамар има и втори и трети... И накрая ставаш боксова круша! А той дори не съжалява за постъпката си. Сама си прави изводите, но аз щях да го изхвърля от живота си моментално! Да те удря заради глупости! А ако имате сериозен проблем?!

8.   Просто си тръгни. Няма какво друго да кажа

10.   Този е ненормален, но никога не съм разбирала жените които търпят насилниците си, казвам ти като жена, махай се от този не стига, че те е разплакал ами после се е подигравал! Има насилници като разплачат момичето поне се извиняват а този.. изобщо не го мисли този е насилник, даже мисля че маалко болен.
Даже ще ти предпожа да му пратиш две здрави момчета да го пребият от бой, ако трябва плати на някой.
А пък ако имаш такива приятели, кажи им и после гледай разкървавено лице и му се смеей, както той се смя на теб! Омръзнало ми е от насилници и от мъже които си го изкарват на жените, моля те послушай ме!

11.   Махай го този галфон. Нямаш бъдеще с него.

12.   Не се връщай, че не се знае какво ще стане следващия път. Да няма освен шамара и ритници и счупвания.

14.   Според мен трябва да се разделиш с него. Не че е от голямо значение, но щом е премахнал това от фейса, явно иска да те уязви още повече, както и да е това не значи, че те е напуснал, но все пак мисля, че трябва да си помислиш сериозно какво бъдеще имаш с подобен индивид и тогава да се допитваш до нас...

15.   След бой и подигравки ти още питаш какво да правиш с него? !!! Веднага го остави и забрави, че съществува. Той не те обича, нито уважава. Нещастна си с него. Защо питаш какво да правиш. В една връзка трябва да си щастлива. А не бита и унижавана.

16.   Дай да го пребием тоя да видим дали ще те удря пак какви са тия мъже в днешно време

17.   Ти дали осъзнаваш колко си неадекватна? Ударил я, смел и се, после си тръгнала, че и му звънала, махнал си, че е обвързан и накрая те псувал и ти питаш какво да направиш. После пак ще се съберете, и като родиш едно дете, то ще присъства на подобни сцени. Човек каквото сам си направи, никой не може да му го направи.

18.   Подлага те на психически и физически тормоз и унизително отношение и подигравки, измисля си обвинения и ти искаш да бъдеш с този!? Ти сериозно ли!? Блокирай го във фейсбук и си търси друг и повече не го търси. И да не тръгнеш да му се молиш и извиняваш без да има защо. Не са се свършили мъжете, повярвай ми. Потърси ли те, му кажи да те остави на мира и да се разкара. Иначе ще има още много шамари, ритници и още кой знае какво. Такива мъже почнат ли веднъж да те малтретират няма край. И не се срамувай от случилото се. Ти с нищо не си виновна. Ти си жертвата, а той е агресорът. Такива ненормалници си измислят поводи, за тормоз. Разкарай го тоз'.

19.   Aми зaрежи го. Зa кaкво ти е тaкъв дa те бие?? Товa не е любов. Този човек е комплексaр, въобрaзявa си че си неговa собственост и че трябвa дa те контролирa зa дa не те зaгуби. Тaкивa хорa сa крaйно опaсни. Упрaжнявaт физически и психически тормоз нaд половинките си. Днес е шaмaр, утре ще те пребие, a след няколко денa ще те убие. Бягaй нaдaлеч докaто можеш! Любовтa се бaзирa нa взaимно увaжение. Който посягa нa другия е долен шибaн егоист и сaмо знaе дa мисли зa себе си. Не го е грижa кaк се чувствa човекa до него