Губене на доверие
Онзи ден разбрах, че приятеля ми разглежда профилите на други момичета. Както видях за последните 2 седмици е разгледал над 20 профила и им е разгледал всички снимки. С него сме си говорили за доверие аз пред него съм отворена книга, но защо той е постъпил така. Ходим от 1 година и 7 месеца. Много ме нарани с тази негова постъпка спрямо мен и това е само една част за останалото време е гледал още много профили. Кажете ми какво да си мисля след това.

Коментари

1.   Еми кажи му че си жидяла случайно във историята за това и седни да поговориш с него. Питай го дали по някакъв начин дали му омръзваш.

2.   Тва ли е за теб липса на доверие, гледане на някакви снимки? Много си зле.

3.   А, бе ти нормална ли си, бе?
Какво като разглежда профили? Хората им е интересно. Разглеждат си все едно ти не го правиш. Ако кажеш, че не си го правила и един път си изключителен лъжец. Каква е тая обсебваща мания? Вие жените на всичко искате да сложите ръка. Хайде малко по-сериозно.

5.   Година и половина си си губила времето, живяла си в илюзия, че си във връзка. Той само си е запълвал времето с тебе, както го запълва и в интернет. Но с тебе е стигнал до жив контакт, това цели да направи и с другите момичета. Ловец на бройки е, ти си една от жертвите му. Ако ти харесва да си само бройка в списъка му, продължавай така, но за доверие не говори, такова няма между вас!

6.   А какви са тези момичета? Негови познати, непознати...? Пише ли си с тях? Целенасочено ли крие от теб, че разглежда или просто не ти го е споделил? На приятели мъже разглежда ли?
И аз разглеждам профили на приятели, колеги, познати. И какво от това? Ти по улицата отчиташ ли, че вървят хубави мъже (не значи да искаш да изневериш), жени, деца, кучета...?
Чак загуба на доверие....
И какво значи "отворена книга"? Казваш ли му (с извинение) кога с*реш? Човек практически не може да сподели всичко. А и не е нужно!
Ж29

7.   Е ти му гледаш профила тайно пък говориш за доверие? Кореспонденцията все още е неприкосновенна до колкото знам...
Както и да е, щом сте стигнали до това положение явно връзката ви вече е изчерпана и само навика ви държи заедно.

9.   Просто сте от скоро заедно /на фона на 10 г. - 15 г. брак примерно/ и не знам какъв му е интереса, но ще ти кажа за мен. Аз също скоро се регнах в един сайт за запознанства. Нямам никаква цел за свалки и т. н., а просто ми е приятно да разглеждам профили и обяви. Пиша си даже, ако мога. Обичам да си говоря с жени и им го казвам, че затова съм там. Преди много години /15 примерно/, когато вършеех по такива сайтове си нямате представа какви неща са ми доверявали жени, с които никога така и не се запознах на живо, а и не съм имал нужда. Е, излизал съм и с някои дори чисто приятелски. Даже и сега сме си приятели, всеки със семействата си. Самата емоция обаче да си говорите за неща от живота-секс, как го прави, кое обича, теми за изневери, както и много други сериозни теми, да се искат съвети за това или онова, ме кефи. В нета хората се отпускат.
М/у другото точно на три момичета помогнах да влезнат във връзка с момчетата, които харесват. Казвах им какво обичат мъжете, как да постъпят и т. н.

Та едва ли твоят човек, т. е. този на авторката на темата задължително има някакъв по-задълбочен интерес към тези профили, които гледа. Може и да има, ама може и просто да е любопитен като мен.

10.   Спри да се вторачваш в приятеля си, това само те наранява явно. Гледай и ти профили на мъже и хич да не ти пука.

И един съвет: пред никой човек/било мъж или жена/ не бъди като отворена книга, не се доверявай напълно на НИКОЙ мъж.

11.   Е голяма работа. Да не би да им е писал!? Фейсбук е клюкарник и се използва предимно с тази цел. Не виждам причина да се засягаш. Ако от това си загубила доверие към човека, явно имаш сериозен проблем.

12.   Ей на това му се казва "да търсиш под вола теле". Гледал бил снимки... ужасссс.. не звучиш като човек, който има връзка от 1 година и 7 месеца, честно. За това време, ти е трябвало да се довериш на този човек и да се научиш да му вярваш, това е основата на всичко. Ако тръгнеш да се ровиш, винаги можеш да намериш нещо, което да породи съмнение. И? Ако ще се впрягаш за такива дреболии, какъв е смисълът да сте заедно? Така сама ще се изнервяш безкрайно много и накрая всичко това ще се отрази върху отношенията ви. Фейсбук, профили, снимки.. ала-бала, много детинско ми изглежда всичко това. Бъди малко по-зряла, по-спокойна. Концентрирай се върху това, да имате добра комуникация помежду си и да се чувствате добре един с друг, другото е въздух под налягане.

14.   Първо защо трябва да сте толкова груби в коментарите? Всеки има право да мисли и разсъждава по свой начин!
Колкото до авторката, с ревност до никъде няма да стигнеш, това е най- коварното нещо което може да развали една връзка! Това че гледа други профили не значи че ти изневерява... Сигурна съм на 110% че и ти го правиш! Това е все едно да му се сърдиш че гледа телевизия или порно :Д (със сигурност гледа! ) Не се впрягай толкова, поговорете си и това е! Комуникацията решава много проблеми!

15.   Много си зле. Честно. Едва ли е тръгнал да ти изневерява ако за теб това е проблем какво да правиш раздели се с него аз ли да те уча.
Вярно,че мъжете не ставаме за нищо ама аз поне казвам кое е правилно.
Казва ти го млад мъж на 24

16.   Според мен пък тя нарочно влиза в профила на момчето и си търси поводи за да може да го зарежи, че и омръзнал, много лесно може прилисти 20 профила и уж, че той е го е правил, защото щом ти е дал профила си, явно няма от какво да се притеснява човека, а това показва, ще ти говориш за доверие, а също му нарушаваш пространството.

А случайно, ако е вярно... ако това те е наранило, че гледал профили.... не ми се мисли, ако беше лъскал докато ги гледа! ХА, несериозно, сигурно си и пубер!

Относно до коментар 5, просто си смешен или смешна... да го зарязва, че гледал 20 профила... всеки го прави това!