Изневяра или не?
Здравейте,за пръв път разглеждам в нета подобни страници, но съм притеснена и не зная дали случващото се с мен е нормално.

Имам сериозен приятел от близо 3 години, винаги сме били на ръба в смисъл такъв когато пожелаем нещо го правиим без значение какво и къде, но това се отнася само когато сме заедно. Незная дали съм влюбена в него, но определено много го ценя и обичам. Винаги е давал повече отколкото съм желала и мечтала, никога не съм имала поводи за съмнения, макар че той е първият мъж когото ревнувам.

Работеше като диджей получаваше прегръдки и целувки от различни момичета, дори когато бях с него (а това беше рядко), за това бях спокойна все пак ставаше пред очите ми. Имахме тежък в период в който след скандал се обади на бивша и излезе с нея, но ми каза за това. Каза ми и когато имаше увлечение по една "кака". Мисля че знам за всичките му помисли за др жени, но въпреки всичко преди 4 дена когато се върна от море, ми сподели че вечерта в която се скарахме седял при 2 момичета, платил сметката,з авел ги на дискотека, целел се в едната имал е подбуди към нея, отишли на плажа, изкъпали се в морето в 4 часа сутринта и защото било студено "само се погушкали".

Тя била наясно че тои има приятелка, той също и за това след като разбрал за нейното обвързване се отказал да прави каквото и да било, макар че той не отрече предположението ми да е направил нещо ако е имал възможност. Заболя ме от факта че иска друга, не искам да се разделям с него защото олицетворява търсенията ми повече от всеки друг, но въпреки всичко мисля че дори и там на плажа под звездите да не е направил нищо, то вече или е станало или тепърва ще се случи. За мен изневярата е духовна, ако ми каже "спах с една", ще ме боли, но ще го преживея, но да има желания към друга и то с някакви чувства, това нещо ме кара да се чувствам лъгана и мамена, а не ми харесва.

Може би глупава история, но колко голям е процентът в 3 год открита връзка (всичко се споделя, той знае за моя изневяра и флиртове), той да не е пропуснал "навити" момичета?

Благодаря предварително на отговорилите!

Коментари

1.   Рискувай! Остани с него и виж той как ще се отнася с теб. Ако усетиш промяна в поведението му към теб, поговори с него. Дори и да има някакви чувстава към момичето, те може да са незначителни..временни. Щом смяташ, че той е Човекът направи всичко възможно да го задържиш, но бъди силна и недей да търпиш унижения.

2.   Ами .... според мен процента е 50 на 50 ... никога не се знае какво може да направи един мъж със тъпия си мозък !!!

3.   мн ясно че изневерява

4.   Мисля, че ако вече не ти е изневерил, не само с тази, ще започне и няма да е една. А и ти си му изневерила...

6.   Само са се "гушкали" хяах, тва беше най абсурдното нещо което съм чувал...постави се на нейно място, дали ще го "гушкаш" или ще го изядеш :)

7.   от авторката:

благодаря за сегашните коментари

номер 1 промяна в поведението му досега не съм намира винаги е бил със същата страст секса е велик прави много жестове жертва много неща за мен сиг съм че ме обича и за това не вярвам да е изневерил

номер 2 3 и 6 и аз съм на това мнение въпреки че по много начини съм се убедила че няма кога и как но все пак ако има желание ще намери и начин

номер 4 в интерес на истината моята изневеря щеше да протече в изнасилване за това мисля че е някак неизневяра стечение на обстяотелствата иначе флиртувете мисля са нормални :)

благодаря отново за коментарите бих се радвала на още

8.   свършен факт е вече...изневери ми с 1 негова приятелка....няколко пъти спал с нея.....най-лошото е че я обича....това сложи края.