Не сме в един и същи град
Хора, здравейте!
На кратко ще изложа положението си и се надявам на коментари от ваша страна. :)) Преди почти месец се запознах с мъж, по-голям с 9 г. от мен. Разведен е, с дете. Работата не е само в разликата в годините и детето, а и това, че не живеем в едно и също населено място. До момента имаме едва 3 срещи, които са неописуемо прекрасни. Чуваме се по няколко пъти на ден. Твърди, че ужасно ме обича и иска да сме заедно. Според него не можем да сме разделени и очаква след известно време аз да отида при него, а аз не искам да се местя. Има вероятност в такъв случай да дойде той, но там работата е по-сложна тъй като детето остава надалеч от него. Много е убедителен и наистина всичко е прекрасно. Чудя се само доколко работата е сериозна, ще сме заедно ли наистина и мога ли да му вярвам.

Коментари

1.   От 3 срещи няма как да го опознаеш човек. Според мен не трябва да избързваш.

2.   Ако не кажеш нещо повече няма как да те съветваме. Всичко е 50 на 50

3.   Здравей! Моят съвет е забрави го докато е време! В твоята история виждам себе си точно по същият начин само че ние се виждахме няколко месеца абсолютно същтата ситуация разведен с дете чувахме се по няколко пъти сутрн ме будеше с кафе всичкобеше прекрасно живеех като в прказка-запозна ме с родителите си с приятелите си мислехме да живеем заедно правихме планове ходихме да гледами мебели тапети и разни др.неща но.......в един момент когато нещата станаха сериозни той се отдръпна дори нямаше смелоста да ми го каже в очите!Тъй че спасявай се докато можеш в момента който хлатнеш като мен ще дойде следващата ти вече няма да съществуваш-помисли добре дал си струва в крайна сметка ти си решаваш! Тоз г-н да не е случайно от Габрово? Ако искаш да м пишеш пиши тук аз ще ти отговоря! Желая ти успех

И не се надявай да се премести пр тебе не би оставил детето повярвай ми!

4.   За месец имате 3 срещи, а от това реално погледнато излиза че се виждате на 10 дни веднъж. Това не е никак малко. От друга страна много от скоро се познавате. Моят съвет е, изчакай още поне 3, 4 месеца и тогава предприемай нещо по-сериозно. А и още нещо - едва когато заживееш с един човек виждаш истинската му същност.

5.   Здравей,
според мен е нужно доста диапазон от време за да се опознаете. Едва тогава можеш да решиш дали това е човека за теб. Няма как от три срещи да разбереш същността на човека. Трябва да мините през определени ситуации, за да видите кой как реагира, когато има проблем. А това, че се държи така с теб, това е нормално. От начало винаги така се държи човек и то под влияние на хормони. А когато участват хормоните, едва ли можеш да вземаш трезва оценка или решение. Бих ти препоръчала да си направиш сметка до колко ти го желаеш и до колко той има интерес да бъде с теб. Успех! :)