Харесвам го
Дами, искам да ви помоля за съвет! От известно време имам връзка с женен мъж. Има си и дете. Не искам да развалям семейството му, но не мога да контролирам чувствата си. Аз съм на 20, а той на 36. Работи в известен нощен клуб. Въпреки че е женен не се притеснява да ме целува, прегръща и закача пред хората. Казва, че има чувства към мен, но не знам дали да му вярвам. Знам, че е изключително грозно да се занимавам с женен мъж затова се опитвам да стоя далеч. Знам, че връзката ни няма бъдеще, но пък това, че е за кратко и че е забранено ме кара да го желая още повече!

Коментари

3.   А, той сам ти се нахвърля, ти какво си виновна.

4.   Е ми хайде...няма да живееш два живота.Впускай се в тая тръпка и без това на края пак ще боли...

5.   Не си единствена забежка. Жена му най-вероятно е наясно или ще разбере.
Да, не е морално, да, не те оправдава това, че ако не си ти, ще е друга (което си е самата истина), но ти не дължиш нищо на съпругата му. Той е семейният. Ако обвързан човек не може да се спре сам, няма кой да го спре.
Изживей си емоциите и не го мисли, но не се задълбавай, за да не страдаш и помни, че той не е стойностен човек. А след това нека тази история ти бъде за урок, за да не стигаш повече до подобни положения.
Не прави на другите това, което не искаш да правят на теб!
С пожелания за прекрасен живот.
Ж29

6.   Отвращават ме хора като теб! Ами утре ако жена му разбере и дойде да ти хвърли един бой какво правиш? Не се ли засрами поне от детето? Не си ли даваш сметка, че един ден и ти може да бъдеш на мястото същата тази измамена съпруга? Спри да вилнееш по дискотеките и да тичкаш по женени чичкови ами хвани си чети за изпитите предполагам имаш такива! ж. 23

7.   Чукай го, за да ти мине. Кой знае колко такива чудещи се пеперудки, като теб, е търкалял.

9.   Съгласна съм, много е лошо, че е женен, ама сърцето не пита ,за съжаление!

10.   Не, това е абсолютно грешно от твоя страна имаш детенце, което е най- важно за теб!! Също така и не разваляй семейството на човека и не му се връзвай, той просто си търси секс партньор

11.   Една истинска жена не би развалила чуждо щастие. И двата случая ще си на второ място за него

12.   Авторке, бъди честна пред себе си, ти не търсиш съвет тук. Ти искаш да си кажеш каквото ти е на сърцето и да се намери някой, който да ти каже: "Давай, веднъж се живее, не можеш да заповядваш на чувствата си.. " или нещо от сорта. Еми да, най-вероятно ще има и такива коментари, както ще има и хора, които ще те упрекнат и ще те оплюят за това, което правиш. Истината, според мен, е че ти вече си взела решение за себе си и няма да се откажеш от този човек, защото си твърде привлечена от него. Не си дала никакви подробности относно отношенията ви, държанието му към теб, как протича връзката ви, или за самия него, затова не бих могла да направя какъвто и да е анализ на ситуацията. Единствено мога да ти кажа, че по мое наблюдение, тези истории никога не завършват с щастлив край за "любовницата". Неморално е, нередно е, грозно е.. да оставим това на страна за секунда. Помисли си какво искаш от този мъж? Забавление, игрички, закачки.. ок, но ти имаш силни чувства, това ще започне да ти пречи. Представи си, че поискаш нещо по-сериозно, че се влюбиш съвсем в него, а той предпочете да бъде със семейството си? Или пък се окаже, че освен с теб, се "заиграва" и с още някоя млада госпожица, на която говори за чувства. Казваш, че не му вярваш, ами човек, който ти говори сладки приказки, а после се прибира при семейството си да си спинка спокойно, заслужава ли доверие? Факт е, има и изключения, в които той оставя жена си и преоткрива любовта в лицето на едно младо момиче, но.. хайде да не сме толкова слепи. Както и да е, може би коментарът ми не ти е от полза, ти избираш как да действаш, а и човек се учи от грешките си, но се опитай да погледнеш нещата отстрани и тогава действай.

14.   Скъпа, заместничката те безпокои! Може би един ден и ти ще се омъжиш...

16.   Вие си мислите, че проблемът е само в момичето, а то не е така. Този мъж ако му пукаше за семейството си и най-вече за детето, нямаше да прегръща и да целува младите момичета, докато жена му и детето му го чакат в къщи.
Според мен няма никакво сериозно намерение, явно е кръшкач, който си ходи по жените и то ако не е авторката ще е друга жена. Ако толкова много го харесваш го изчукай и бягай.