Неопитен с момичетата
Здравейте, аз съм момче на 22 и искам да споделя с вас, че нямам никакъв опит със момичетата.Никога съм нямал приятелка и това много ми тежи, но осъзнавам, че за това съм си виновен изцяло аз!Та понеже работя и на работа имам доста колеги и колежки.Преди няколко месеца дойде едно момиче да работи при нас.В началото не я възприемах, като нещо повече от колежка, защото тя е много красива и си казах, че просто никога няма да имам шанс със такова момиче, даже ме беше срам като я видя.Но заедно с колеги като започнахме да излизаме насам натам я опознах започнах много да я харесвам.Даже тя първа понякога започваше да ми пише във ФБ, и сега си общуваме съвсем нормално и ни е готино, но не знам дали тя изпитва същото като мен.Искам по опитните да ми дадете някакъв съвет къде мога да я изведа евентуално като за първа среща, как да се държа, като имате в предвид , че съм кръгла нула от към връзки, приятелки и нищо не разбирам от тези неща, а така ми се иска да имам човек до себе си...Благодаря!

Коментари

1.   Еми тя като нова на работата ви много ясно, че ще се държи приятелски с всички вас. Може и по - принцип да е дружелюбен и общителен човек. Това ти го казвам, защото с този фейсбук наблюдавам, че доста хора, като им пише някой от противоположния пол и си мислят, че вече кой знае какво там нали.
Нооо, пък може и да те е харесала. Точно това е проблема - след като не можем да я видим какво изльчва като е край теб - просто няма как да преценим дали си пада по теб или не.
Ако искаш можеш да я поканиш да се помотаете някой път след работа, ей така уж приятелски, но трябва сам да прецениш къде би ѝ харесало, защото след като не я познаваме не виждам ние как ще ти дадем добър съвет. Също трябва да се настроеш психически и за двата варианта: единия, че и тя те харесва и другия, че просто се държи дружелюбно.

2.   Знаеш ли, звучи много смешно това "Опит с момичетата". Говорим за човешко същество, което няма опит с друго човешко същество. Това за опита са абсолщтни глупости, а също така измислени от жени, които подбират партньорите си по джоба, и просто по този начин отсвирват по-скромните.

3.   Като за начало я покани на по кафе, поговорете си, попитай я за неща извън работата като например какво харесва, дали има някакво хоби и т. н. Няма от какво да се притесняваш, ако не направиш първата крачка сега ще загубиш всичко.. Действай!

4.   Попитай я дали и се хапва нещо.
Така след 2/3 пъти катоя попиташ и излезете я покани у вас.
Развихри се.
Няма нищо лошо в това.
Пиши и .
Копувай и цветя.
После на дискотека ,секс и е твоя.
Няма от какво да се страхуваш.
И не забравяй брато,винаги ама винаги и прави комплименти.
Айде успех .

5.   До номер 2, направо си уцелил десятката с това мнение. Толкова точно си го казал

6.   С жените важи правилото, че трябва да правиш това, което ти се струва нелогично. Пич, на достатъчно години съм, опит с жените имам за да ти кажа някои неща. Ако искаш се вслушай

Никога, ама никога, когато искаш да сваляш жени не питай други жени какво да правиш!!! Винаги наблюдавай опитните мъже, които са успешни с жените, вглеждай се в детайлите, в начина по който такива мъже комуникират с жените, как дръзко им говорят, как често ги дразнят, шегуват се на техен гръб и как в крайна сметка жените тичат след тях... Отпусни се! Жените не колят, те са хора като нас, дори са много по-притеснителни. Ако покажеш поведение на пич, тоест ако не се срамуваш, те сами започват да ти се умилкват и да се стараят да ти се харесат. Не се старай да им се харесаш, нито да ги впечатлиш! Никога не започвай с цветя на първа среща, освен ако не си сигурен, че тя е влюбена в теб! Подаръците, цветята, стиховете, романтичните вечери са прекрасно нещо, но не започвай с това от самото начало! Вероятността да свалиш така гадже е нищожна. Тези неща си имат своето време и място, но на първа среща да подариш цвете е лузърско, защото навява момичето на мисълта, че сякаш искаш да и се харесаш или да си купиш любовта и. Поне младичките жени са така! Вярно, по-зрелите обичат внимание и им е особено приятно ако покажеш галантно поведение от самото начало с комплиментите, цветята и т. н., но младите не са точно така. Младите търсят повече сила, смелост, първичност у мъжа, по-зрелите търсят повече нежност, емоционална опора, събеседник. Поне такъв е моя опит. Да, всяко правило си има изключение, дори и аз съм подарявал цвете на първа среща на момиче, но е имало повод. Жените пичага, харесват мъже, които имат самочувствие. Принципно, ако се харесваш сам себе си, ще излъчваш самоувереност, а самоувереността е магнит за жените. Повярвай ми това е ключа! Сещам се за един психиатър, който за да помогне на един младеж да преодолее срама си пред момичетата и страха от отхвърляне, го накарал да отиде в един търговски център да започне да заговаря момичета с цел да събира откази от момичета. Да, почти всички му се изсмивали, някои го гледали презрително, други директно го режели без и дума да продумат, но в края на денят едно момиче откликнало на поканата!!! Идеята е, че когато те реже жена никога не бива да приемаш това лично, никога не бива да ти се смачква самочувствието. Трябва да не ти пука от техните откази! Спре ли да ти пука, жените ще го усетят, ще разберат, че не си поредния досадник, който едва ли не им се моли да го удостоят с внимание. Винаги има следваща, винаги!!! Всички мъже сме били рязани от жени. И най-опитните свалячи са получвали откази, получават ги дори когато станат успешни със свалките. Няма как да имаш всички жени. То не е и нужно, с някои просто няма да си подхождаш. Това е и проблемът на много млади мъже, че щом някоя им хареса или им даде номера на телефона си, или пък о, чудо приеме покана за среща и те вече се държат с нея като удавник за сламка, започват да се престарават да и се харесат, да я впечатлят, да търсят одобрението и, да имат подмазваческо поведение с цел да се харесат. Жените мразят всичко това, отблъсква ги. Всяка жена иска мъжа да бъде по-силен от нея, в мъжа търси опора, така е програмирана женската природа. Никога не позволявай на жена да се държи менторски с теб, като майка или по-голяма сестра, ти не си и дете, а си мъж който трябва да я подмокря със силата, смелостта, решителността си!!! В отношенията с жените е важно да умееш да изразяваш своята сексуалност, тоест да не се червиш пред нея от някой мръсен виц или сексуални теми. Жените дори сами подхвърлят тези теми за да те тестуват, искат да знаят с кого си имат работа, дали с женчо, който се срамува от това, че има сексуални намерения или си истински мъжкар, от който лъха на тестостерон, мъж, който не се страхува да бъде мъж, нито се срамува, че има патка с ташаци и има нужда да се празни. Това е важно за жените, защото в крайна сметка на подсъзнателно ниво те търсят и мъжкар, който да ги оплоди! Когато излезеш с жена се постарай да я заведеш за 1 среща в някое по тихо местенце за да си поговорите, ако е хубаво времето може и на разходка. Поемай инициативата, бъди леко загадачен, остави я да се вълнува. Например и кажи: „ще те заведа на едно много яко местенце, но нека бъде изненада“. С това изречение хем се показваш като водач ( а жените обичат да бъдат водени), хем има изненада ( а жените си умират за изненади). Важно за жените е да не си прекалено сериозен, усмихвай се, шегувай се, разсмивай я. Разсмиваш ли една жена, вероятността да и свалиш гащичките е доста голяма! Жените са емоционални и емоциите ги карат да се чувстват живи. Ако си скучен на една жена, не важиш. С мъжа, особено младите жени търсят приключения, искат вълнуващи преживявания!

Освен всичко дотук, знай, че жените обичат чисти мъже с хигиена, щото напоследък много хора ходят като клошари. Винаги чист и спретнат, обръснат и лъснат. Ако ходиш с брада, я поддържай!

Друго, което се сещам да ти обърна внимание е езика на тялото. Не ходи прегърбен! Не стой с ръце в джобовете! Никога кръстосани ръцете, или пък скриващи оная ти работа! Ръцете винаги на колана с пръсти сочещи към оная ти работа. Когато жена те погледне, не си отмествай погледа, докато тя сама не си отмести погледа!

Мога да ти пиша до утре, но ако има нещо питай! И разбира се, търси онази единствената, истинската, която ще те обича такъв какъвто си и скоято ще бъдете истинско смеейство, майка за твоите деца! не ставай поредният компллексиран курвар, който знаейки нуждите на жените, ще им ги дава и ще ги ползва само за секс. Все пак утре може да имаш дъщеря...

8.   Автора съм. Коментар 6 благодаря ти много пич, няма какво просто да добавя, по-добро описване как да потръгнат нещата между момче и момиче или мъж и жена не съм чел. Благодаря много за съветите и ще работя над себе си да преодолявам срама си :)

9.   Страхотен коментар номер 6! Хареса ми. Много полезно, аз лично се старая да следвам този пример, но успявам за няколко дена, седмица и после като се успокоят нещата с жената и.. пак я карам по старият начин, подмолно, търсещ внимание и всякакви такива жалки неща и то става скучно след това... :) То или си такъв или не.
До АВТОРА.
Послушай номер 6. Най-важното е наистина да си вярваш и да се харесваш ти самият!!! Много е важно, защото го предаваш и на другите.
Знаеш поговорката, обичай се, за да те обичат и другите и наистина е така. Колкото по-малко ти пука, толкова другите го виждат и искат да станат част от вниманието ти, но не за всичко естествено е така :) Трябва да се знае къде е границата на всяко нещо. Всичко с мярка!

10.   Дишането пред жени позволено ли е, номер 6? Щото тия неща за джобовете и стойката звучат повече от дебилно. Това ли е да бъдеш себе си?

11.   До дебилно чуващия номер 10
Виж сега приятелю/приятелко, дали на теб ти харесва мнението ми 5 пари не давам. Фактите говорят друго. Може би преди 15 години прочетох една книга за езика на тялото и посланията, които излъчват хората без думи. Мога само да ти кажа, че хора, които отивайки на интервю за работа са на едно ниво с другите, но умеят да използват правилно езика на тялото, винаги биват назначавани... Същото е и с жените. И съвсем нямам предвид да се стягат хората пред жени, но просто наблюдавай се държат уверените и неуверените мъже в женска компания. Как жестикулират едните и другите, как си държат ръцете едните и другите...

Пичове радвам се, че схващате. И не слушайте тия смешници, дето пишат по разни форуми как да свалят гаджета и са превърнали това в своя едва ли не професия. Съветвам ви и вас да не им четете глупости от сорта: "жените си падат само по лоши момчета, които се държат гадно с тях". Преди време един такъв дето го раздаваше големия сваляч и ебач, една моя позната го направи за смях. Жените не режат добрите момчета, щото са добри и не тичат по гадняри, щото са гадни, а защото добряците често са мекушави, колебливи и неуверени. Жените търсят у мъжа силен характер, смелост решителност, целеустременост, но и топлина, нежност, доброта.

12.   Номер 6 е казал каквото може да се каже по въпроса и как се случват нещата. Единственото изключение от дадените съвети е в случай, че момичето е яко влюбено в момчето. Тогава както и да се държи, опита ли да осъществи контакт с нея-дали по-наперено или по-скромно, тя ще се отзове.

Абе номер 6, ти ли си онзи от една друга тема, дето даваше съвети да я хване през кръстчето, да и говори на ушенцр катто леко го докосва с устни и т. н. По стилът ти на свалки, явно си ти ;-)

14.   Номер 2 е напълно прав, по-добре не се занимавай. Опит и практика се трупат при спорта и работата, не при момичетата. Аз в Сърбия си хванах приятелка и не съм правил нищо от това, което е написал номер 6. Знам и други момчета с чужденки, тук просто се живее по някакви безумни стереотипи.

15.   Само за едно подкрепям номер 6, че притеснението и липсата на увереност са отблъскващи за повечето жени, останалото е трагично. Особено това за мъжкарите и оплождането.. какви мъжкари търсят, гледай ги с какви ходят. Мога само да ти кажа, че това в България е пълна пародия на взаимотношения. Скоро и учебници по свалки ще има в книжарниците. Ако си хубав на средно ниво, отиди в Чехия и седни в някое кафене, ще се запознаеш с някоя местна или също туристка, още на първия ден ще те заведе в хотел или у тях да правите секс, а у нас сме някакви много ръждясали консерви в това отношение, щото жената искала да прави секс, ама трябвало да знаеш как да си го поискаш. Да не говорим, че при този пример, ако си някой красавец, даже и час няма да мине и вече ще си се изчукал с мацката, тук красавците се отсротират поради комплекси и предразсъдъци, а в другите стани жените се избиват за тях. Тука те избягват и си казват "Някоя ще ми го отнеме, защото е хубавец" или "Ми, той сигурно е обвързан, защото е много готин и едва ли е сам" За последното, ами проверете! Може и да не е обвързан. Пак ти казвам, на други места по света се избиват и нахвърлят на един хубав мъж. Ако една жена иска да прави секс с теб и ти е хвърлила око, няма да си играе с теб, а директно ще ти се хвърли на врата. Проблемът е, че на тукашните и да им се прави, гледат първо къв си и колко имаш в джоба. Също и характера ти гледат много, ако си някакъв дето здраво си държи на своето и проявява категорична твърдост в отказите си, веднага ще те сменят с някой по-послушен. Надушат ли те, че леко се открояваш от комерсиалната обвивка, деликатно или явно ще те резнат. Другият основен проблем е, че нашите жени не умеят да четат между редовете, искат да се откриеш сам и така е по-лесно за тях. Ето ти един пример - Случвало ли ти се е да си някъде в компания, и някой да ръкомаха и да разказва разни истории и смешки? Да, това са онези типове, които гледат да привличат мацките с поведение и стойки, а най-лошото е, че на тях наистина им се получава. Примерно един веселяк и страшно добър оратор в компания, ако не дудне непрекъснато и през повечето време си седи кротко, няма да го намерят за забавен, не е активен. Като не си център в компанията, не си забавен. Има много забавни хора и по-интелигентните ще ги надушат.

16.   Слушайте още гурута-свалячи и се чудете защо седите сами. "Гуруто" изказало се тук е от същия тип, макар да критикува подобни.
Единственото което има значение е самочувствието. Жените са си по-чувствителни създания и усещат отдалече дали го имаш или го нямаш. Няма никакво значение какво говориш, а как. Не се опитвай да спазваш някакви глупости писани по книжки или които ти е казал някой си. Дръж си се естествено и отпуснато - жените не хапят. Ако ти си мислиш че не си достоен за въпросната жена, и тя ще го усети. Няма филми от рода кой какво заслужава. Всеки заслужава това което може да си вземе. Това че има разни глупави девойки които ще го играят принцеси и ще те гледат от високо не би трябвало да те притеснява. Идиоти има навсякъде - без значение пол, цвят на кожата и т. н.
И освен самочувствието, добре е да си избиеш от главата че можеш да свалиш която жена си избереш. Тия глупости ги има само по филмите и по семинарите на "гурутата". Ако нямате нещо общо или каквото и да е физическо привличане, няма да станат нещата ако щеш си действай по най-заучения сценарии. Отделно че действайки по сценарий, на края пак ще трябва да покажеш същността си.
И последно - научи се да приемаш "провала" при свалките вместо да се отказваш преди да са започнали от страх да не те изрежат. Както беше казал един "мислител" - "Който нИ играй, нИ пИчели". Дори и да си мислиш че шанса да не успееш в нещо е голям, ако не се опиташ въобще - вече си се провалил. Та заговаряй момичета които ти харесват без много да му мислиш. И да те режат по-често, рано или късно ще намериш момиче с което да ви се получи.

17.   Сега... , нормално е да се влюбваш на тия години, както и да изпитваш неувереност при контакти с момичета или жени. Доста от коментарите по-горе, казват много верни неща.
Липсата на самочувствие, определено ще ти пречи. Жените винаги го усещат... Трябва и ти самия да се харесваш, за да те хареса истински и момиче.
Правиш голяма грешка, както и повечето млади хора, да заменяте реалното общуване с Фейсбук или други подобни виртуални имитации. Недей смесва начина на комуникация, като технически възможности, с реалността. Остави, кой и какво си казал през Фейсбук. Ако държиш на момичето търси компанията и нейното внимание на живо.
Какво, като нямаш опит с жените? Ами ще се научиш, какво толкова? Не се стягай много от първа среща... Първо разбери, дали има интерес към тебе и дали иска да ти отделя време. Много лесно ще го усетиш, като я питаш, какво ще прави след работа или някоя събота примерно... Идете на кино, на някое място с общи познати, но ти я покани... Недей се притеснява. Гледай да си открит и спокоен. Интересувай се от нея, без да и досаждаш или натрапваш.
Другото, недей да бъркаш доброто колегиално отношение с нещо друго, от някои колежки, с които работиш или ще работиш за в бъдеще. Трябва правилно да разбираш поведението на дамите, за да не попадаш в неудобни ситуации. Както ти казах, това винаги си проличава, когато я поканиш някъде. Ако започне да ти обяснява, че е заета или има друга работа, може да се пробваш след седмица примерно. Ако и втори път ти откажат... , ами нищо страшно или фатално не се е случило. Момичета на твоята възраст, колкото искаш... Гледай да се срещаш с повече хора, имай широк кръг познати, търси общи интереси и с други хора, било то колеги, колежки или приятели.
И, като отидеш на първата среща, не си гледай телефона, ами си говори с момичето...! Успех!

18.   Бяхме три години в Испания с дъртите, за пръв път на 34 г. се клатих с жена именно там. В България си бях просто един аутсайдер, макар и да спортувам и да изглеждам нормално и забавен, не. И там го правих два пъти и сега сме тука и пак суша. Злеташка работа. Явно не съм аз лузър, а тука сме тъпо население.

20.   Гледай ги в очите, шегувай се и спортувай много, това е. Даже и първата ти няма да осъзнае, че ти е първа. Бъди стегнат и не се запалвай по фитнес глупостите, това са неща за комплексари. Тичай, ходи, набирай се, прави лицеви и после се смей на тия, дето се чудят защо като са си взели кола гаджето им е предпочело теб. Доказано вярно.

21.   "Друго, което се сещам да ти обърна внимание е езика на тялото. Не ходи прегърбен! Не стой с ръце в джобовете! Никога кръстосани ръцете, или пък скриващи оная ти работа! Ръцете винаги на колана с пръсти сочещи към оная ти работа. Когато жена те погледне, не си отмествай погледа, докато тя сама не си отмести погледа"

Брато, тия неща не важат извън България. :) Тука много се ограничаване и дишате според обществените норми, мигате според тях. Ти сигурно в момента нямаш и приятелка, ама както и да е...
Ходя както си искам и си имам успех с жените, особено като турист в чужбина.