Болна и без любов - не ми се живее. Трябва да спечеля този мъж, за да се върна към живота, но как?
Напълно съм се предала и съм се отказала от живота си... Не съм добре със здравето - имам диабет вече 10 години... На пръв поглед всеки ще каже, че това не е кой знае колко сериозно, но аз спрях да спазвам всякакъв режим на диета, ям каквото и когато си поискам - сякаш ми е все едно какво ще се случи утре с мене, нямам настроение за нищо. От 2 месеца излизам с един мъж, който имам чуството, че ме взима за някакво развлечение. Влюбена съм в него или може просто да се лъжа, но не спирам да мисля за него, а той просто ми казва, че не иска връзки за момента, а да се виждаме само сексуално. Разказала съм му за проблема си, че ми е много трудно в момента, че не се чуствам добре, но и това не взема на сериозно. Това ме срива тотално. Може би, ако отношенията ни се променят и видя че съм желана и уважавана, може би това ще ми даде малко сили да продължа напред. Дайте ми някакъв съвет, как да направя така, че отношенията ни да станат по - сериозни... не искам да му казвам какво ми е, да не ме съжелява, просто искам да съм с него и да съм щастлива!

Коментари

1.   Значи, ако се саберете живота ще ти се оправи и ще си щаслива, но за тази връзка трябват двама. Ти неможеш да решаваш вместо него и щом ти е казал, че неиска връзка значи неиска в момента да се обвъзвате сериозно, неможеш да го притискаш и да му казваш какво да прави с живота си, ако не те устройва сегашното ви положение си намери някой които иска сериозна връзка. Ти трябва сама да си имаш уважение и самочувствие, а не да разчиташна мъж за да се почувстваш така. Стегни се малко и не падай толкова ниско. Mary Jane

2.   Кажи му в прав текст ако те иска-да те взима, ако не-да не ти губи времето!

3.   Не можеш да направиш нищо, той нма да те поиска за повече от секс. Просто потърси любов другаде.

4.   от автора: не искам друг... а има много момчета които ме ухажват и ми свалят звездите дори и неговия няи-добър приятел които е уникален чоевек... но проблема е че искам да съм с него и само с него...

5.   не чакай самочувствието, себеуважението и любовта към самата теб. първо ти трябва да си ги намериш вътре в теб

6.   Не те разбирам, честно! И аз съм жена, и аз знам какво е да ти се искат сериозни отношения, но никога не бих си позволила да се опитам да изнудя някой, който още не е готов за връзка, като се опитвам да събудя съжалението му към мен било със здравословни проблеми или нещо друго. Всеки човек трябва да решава за себе си. Това ли искаш - да знаеш, че с разни номера си го накарала да се обвърже и че във всеки един момент можеш да го загубиш, защото е с теб от съжаление? ? Сигурна съм, че и това с неспазването на диетата го правиш по същата причина, да се влоши състоянието ти и той да излезе виновния, така че да го манипулираш с това... Не бива така. Стегни се, излез от тази зависимост да искаш някой да те прави щастлива с цената на всичко и започни да си си самодостатъчна. Факт е, че никога няма да можеш да се почувстваш истински щастлива, ако чакаш на някой друг да те кара да се чувстваш така, трябва сама да си способна да предизвикаш това чувство у себе си, това е разковничето. Надявам се думите ми да не са прозвучали прекалено рязко, защото имам най-добри намерения и искам да ти помогна, но не си ли помогнеш сама, никой не може! Късмет и всичко добро, този човек след време може и да стане готов за връзка, стига ти да не си го прогонила със зависимостта си от него и опитите си да му въздействаш, затова по-добре се грижи за себе си и се радвай на малките неща в живота, докато се приближаваш бавно към голямото. Остави нещата сами да се случат, защото истински хубавите неща идват, когато най-малко ги очакваме и не се опитваме да упражняваме какъвто и да е контрол!

7.   Имам абсолютно същия проблем... (е нямам диабет и др подобни) Аз съм на 14 и обичам момче на 18 с него се чувствам прекрасно, а като ме гушне направо умирам. Той знае че го харесвам не сигурно му е трудно има много момичета които го харесват... Искам да знам как да го спечеля...

8.   и аз съм така на 12, 5 съм Искам да знам как да го спечеля...

глупавата тийнейка

9.   Ако не спазваш диета с този диабет - най вероятно доста си се влошила като визия. Има да чакаш да те хареса този мъж. Съжалявам.
Всъщност темата е писана преди 11 месеца. Дано да си жива още... чукам на дърво.