Всичко и нищо
Здравейте!! И двамата сме семейни, той има две момчета на 18 и на 13 аз едно на 10. Става въпрос за любов. И двамата сме се оженили за неподходящите хора, и двамата не обичаме половинките си, просто ги уважаваме за това защото са родители на децата ни, няма любов, няма близост, а напоследък дори и интимност, от месеци и дамата не сме правили секс с половинките си.
Влюбени сме, безумно много сме влюбени, връзката ни е изградена изцяло на доверие, 5 години бяхме приятели, близки приятели който споделяха всичко един с друг, и в един случаен ден просто се случи, и вече две години сме всичко приятели, любовници, брат и сестра, всичко. Нямаме тайни един от друг, всеки може да сподели абсолютно всичко пред другия, дори и да сподели желание за изневяра или каквото и да било, другият ще го изслуша и двамата заедно решаваме какво ще се случи, няма тайни няма лъжи няма преструвки, по характер сме еднакви, ние сме просто едно цяло разделено в две тела. И расте, любовта расте с всеки изминал ден, виждаме се всеки ден, а когато се разделим мъката и липсата по другия става неописуемо болезнена.
Единственото за което мечтаем и двамата е да заживеем заедно, но ни спират единствено децата, а да живееш с някой който не обичаш, а копнееш и мечтаеш за друг погубваш себе си.
дайте мнение и съвет моля!!!

Коментари

1.   Абе, хора вие луди ли сте? !

2.   Много знаеш дали прави или не прави секс... вярваш, защото ти се иска ;)

4.   Какво значи спират ви децата? Глупости! Уж се обичате пък има прегради. Развеждате се цивилизовано. Явно на вас госпожо съдът ще присъди родителските права. Предварително запознавате вашите деца с новия им татко, тъй както и вашия съпруг и това е! По същия начин и той да запознае неговите деца с вас. Още повече, че той има пълнолетен син на 18 г. Не виждам никаква пречка. Ако настоящия ви съпруг е интелигентен ще продължи да се грижи за детето. Усилие ще трябва да положи и любовникът ви, за да приеме детето ви понеже ще живее с него.
Запомнете едно нещо обаче: нямате право на грешка. Вие хубаво обичате любовника си и той вас, но как сте с финансите? Тежеста върху гледането на тези деца ще падне върху вас двамата! Каква е жена му? Ако се озлоби и му иска само пари и му мрънка? Въобще цялото ви съжителство за в бъдеще е изпитание за вашата любов. А истинската любов проличава в трудни моменти. И един съвет - не бързайте да му раждате веднага дете. Вижте как ще потръгнат нещата.
Пише ви жена с два развода и три деца. Първият ми съпруг ме обичаше много, а аз с времето престанах. Влюбих се в друг и се разведох. Той също се разведе. Събрахме се, но той не устоя на напрежението и след четири години ме напусна. Бившата му тържествуваше. И така!
Успех!
Ж49

5.   Моят съвет е да изчакате децата ви да станат пълнолетни и тогава да се съберете. Ако още се искате. И не му вярвай, че той не е интимен с жена си. Всички кръшкащи мъже така казват.

6.   Като не сте щастливи с половинките си, разведете се с тях. но не заживявайте заедно веднага след това, особено мъкнейки децата със себе си... Представи си какъв стрес е за едно дете да го хванат и да го отведат да живее при някакъв си "чичко" или "леля"... Забелязвам това като масова практика, а след това започва чудене откъде идват проблемите с децата. ;)
По-скоро е необходимо бавно и плавно въвеждане на човека в живота на децата, за да могат да свикнат.
Но за тях не е здравословен и другият вариант - да живеят с родители, които не се обичат един друг.
Така че това е моят съвет - търсене на щастието, но с акцент върху запазване психиката на децата...
Успех

7.   Вие сте един за друг. Бъдете заедно! И двамата ще решите това как да виждате дечицата си
Успех!

8.   Ами, защо не запознаете половинките си. Може да се влюбят и ще си живеете, като едно голямо семейство.

9.   Подобна любов небива да се подминава, просто се развеждате и заживявате заедно, изживявате пълноценно вдеки миг защото веднъж живеем и не сме длъжни никому, децата растът и отлитат, те са длъжни на нас защото сме им дали живот а не ние на тях, нашето задължение е да не ги изоставяме и да се отзоваваме винаги когато имат нужда от нас, от опит казвам че моето дете и детето на вторият ми съпруг се уважават и радбират чудесно а дори и първият ми мъж общува с настоящият ми съпруг. Не се чудете ако любовта ви е истинска ще устой на всички препятствия.

10.   Какво чакате, хващайте се за ръка и вървете напред заедно, децата ви ще свикнат, ще продължат да ви обичат и уважават, много е важно обаче и двамата да приемете децата на другия като свои което ако се обичате толкова няма да ви е трудно.

11.   Рано или късно, всичко се връща....