Писах на приятелката ми от фалшив профил
Здравейте... с приятелката ми сме заедно от 10 месеца, тези 10 месеца ми бяха най-щастливите дни в живота ми, аз съм на 20, тя на 30.. направих фалшив профил и исках да видя дали ще си даде номера на непознат или изобщо дали ще му пише.. писах и 2 дена усмивки и на 3тия ден ми писа, обаче е разбрала че съм аз защото все пак фалшив профил се разбира и почна и тя да пише и си писахме да се срещнем дадох и някакъв измислен номер и така.. написах и че може да и е безплатно морето тази година и да дойде да се разберем.. и е разбрала че съм аз разбира се и започва да играе мойта игра и накрая загубих, много сгреших имах богиня в ръцете си, много съжалявам това ми е най-голямата грешка в живота ми сега не иска повече да я търся и да и се обаждам обаче не мога да го преглътна това имахме най-щастливите моменти бяхме най-щастливата двойка през тези 10 месеца кажете ми какво да правя мамка му тя не е като другите не знам защо го направих доверието в нея ми е сигурно няма нищо от което да се съмнявам не знам защо го направих да му се невиди обаче аз мразя тоя фейсбук много и почти всеки ден го храня пред нея и като си влиза във него до като си говориме и не ми е приятно казвал съм и го, тя няма някакви селяндури във фб със селфита и такива селски работи има 100 приятеля и интересни странички където можеш да научиш нещо.. кажете защо го направих за да обичаш не трябва много време трябва точния човек не мислех така преди да се срещна с нея..

Коментари

1.   Разбрала е че си ти и как? 30 години е зряла възраст, само че не ти се държиш, като лапе, а тя. Ако беше толкова сериозна, нямаше да отговаря на съмнителни съобщения. След като си писал от фалшиви профил, тя казала ли ти е че е отговорила на "конкретният"? Като си толкова ревнив поговори с нея, да и предложиш един и същи профил, да ползвате двамата. С име например: "Ива и Стоян", нещо такова. Като четох историята, много подробности си изпуснал, така съвет конкретен към теб, не може да се даде. Най-добре, ще си е да намериш, някоя твой набор, а не да се занимаваш с каки и лели. Разликата в годините ви, ще си проличи след 1-вата, 2-рата година. (Ж 18)

2.   Ако те е зарязала така безпричинно според мен си и омръзнал и си е търсила причина. Лигла.

3.   На 20 години си, а се държиш, като 10 годишно дете. Един съвет остави я да си намери някой на възраст по - близка до нейната и с по - зряло мислене, защото ти миличък, не я заслужаваш! На теб ти трябва някоя на възраст по - близка до твоята и акъл по - близък до твоя! ж. 23

4.   Който играе глупави игрички, печели глупави награди

5.   Надцакала те е в собствената ти игра. Ти си си виновен. Другият път да знаеш да не дърпаш дявола за опашката ей така, от скука.

6.   Ей тоя фейсбук колко семеиства разтури... Има едни тъпи селяндури дето си правят фалщиви профили пък после реват че са ги спипали...
Иначе ако ще ти стане по добре - и без това не сте имали особено бъдеще. Тя е на 30 и се нуждае от мъж на който да разчита а не на момченце дето не се е наиграло и прави интриги за забавление.

7.   Въпросът е.... докато тя е разбрала, че си пише УЖ с него.... защо изобщо е продължавала да си пише, явно не е толкова невинна, колкото ти казва. Да беше си изиграл картите по-добре поне да я хванеш в крачка и да и биеш шута на тази.

8.   Разпознала те е по неграмотното писане. Такъв екземпляр се намира трудно. Купи си буквар.

9.   Направил си го, защото си още на 20г и се чудиш как да си докараш проблеми. Един човек като няма проблеми и няма за какво да мисли, се чуди подсъзнателно как да си докара такива, че да не му е празно ежедневието :D

10.   И защо си й писал? Нямаш й доверие? Или имаш комплекси? Имаш още да растеш. Остави я да си намери някой на нейната възраст. А ти -на твоята.

11.   Виж, ти си на 20, обаче тя е на 30. Т. е. има опит и преценка и след "изцепката ти" за нея вече всичко е ясно. А на 30 тя вече е свикнала да "губи" и едва ли драматизира, както ти на 20. Просто тази ситуация е прекратила и без това крехката ви връзка.
Жена също на 30

12.   Номер 1, като станеш на 30, ще разбереш тя как е разбрала. А общият профил за мен е глупост. Ние сме отделни личности.
Ж30

13.   До № 12 Като си на 30 за голяма "личност" ли се мислиш? Няма значение,кой на каква възраст е! Мозъка възраст няма,ама като гледам,ти колко мозък имаш,ще да си на 1 и половина. Като сме отделни личности,не можем,да си правим едни и същ профил с половинката ли?! Аз имам профил с моята жена,не защото някой от двамата е вманиачен,а защото така си преценихме сами. № 1 Е много по-напред с разсъжденията от пред.Най-добре вземи научи нещо и от по-малките от теб,а не да се правиш на много зряла.Колкото до автора,тя е зряла за теб на години и не сте подходящи,за двойка.Начина ти на изразяване придобива още детското в теб,а ти накъдето тръгваш,тя от там се връща.

М 28

14.   Подкрепям 11-12.

ж29

15.   Хахах човек сам да се подкрепя, ще падна. Възрастната 30 годишна леля иска, да си вдигне рейтинга, като пише по 100 коментара в тема. :D За теб май сайта е твоята работа и нямаш друго, за запълване на времето.

16.   АВТОРА - Не не ми трябва друга жена знам че тя е родена за мен, имаме еднакви интереси и много добре се разбирахме, и не не търся интриги или проблеми мразя ги тези неща.. няма ли как да я накарам да повярва че повече никога не бих направил такова нещо след като съм тотално съсипан от тази детска безумна постъпка от моя страна.. също така има и дете и съм привързан към него... ако мине време и не я търся за да си почине от тази случка мислите ли че частите от счупената чаша могат да се съберат?

17.   Дете стига вече с твоите детски питания и разпитвания!

Остави жената намира, не сте родени един за друг, а просто си лапе вманиачено по каки.

Остави да си търси щастието другаде, ти си още много млад, за да осъзнаеш сегашната ти грешка, а именно да спреш, да бъдеш вманиачен "психопат", а кой знае в скоро време може и психопат, да станеш.

Части от счупена чаша никога, не могат да се съберат време е да пораснеш!

(М 40)

18.   Счупените парчета дори да бъдат залепени счупеното и пукнатините пак си личат! Веднъж като си и подкопал доверието дори да реши да ти прости нещата няма да са както преди, винаги ще има причина да се съмнява в теб! Да не говорим, че ти не си пораснал още, да на години си, но не и на акъл! Остави жената да си търси щастието другаде, не сте един за друг с твойто детско мислене! И се научи да пишеш! Срамота на 20 г. си!