Той се отказа от нас.
Здравейте, заглавието казва всичко.
Много ми е болно, вече 10 дни го мисля. Затрупвам се с работа, гледам да не мисля, но сетя ли се... започва плач. Осъзнавам, че е загубена кауза и нямаме бъдеще, почти никакви пресечни точки в характер и принципи. Но ме боли... Не ме е търсил, аз него също. Последното, което разменихме бяха две изречения. Той ми каза, сърдита си и имаш право. Честит празник. Аз му отвърнах, че не празнувам и не съм сърдита, а примирена.
Нямахме статут на двойка, аз не исках. Имах нужда да го опозная, но съм била моногамна. Често отказвах срещи от типа на вечери, гостувания, кино, но просто съм изморена след работа. Преди две седмици правихме секс за първи и последен път. Не ни се получи хубаво, аз не дадох да ми прави френска, той свърши прекалено бързо. Под прекалено имам предвид наистина 20 секунди. Не повторихме опита. Той каза, че съм властна и това може да е проблем. Не съм властна, просто не исках това в този момент от него.
Както и да е. Вече е минало, няма какво да се случва, поправя и прочие. Аз няма да го потърся, не искам, а и не мога. Не е за мен, както и аз за него, но имаше химия и тръпка от пръв поглед. Имахме служебни отношения в началото, аз се дърпах много той беше настоятелния и постоянно ме молеше поне да излезем. Аз поддадох и нагълтах плувката.
Поздрави от мен и си пожелавам бързо да ми мине.

Коментари

1.   Е, първият път обикновено е така в секса. Той се притеснява, ти не си свикнала с него... Ако само това е причината да не сте заедно, то дай му друг шанс. Но ако има и други проблеми, ти си знаеш.

2.   Както описваш нещата, не той се е отказал, ти си го отказала. Не ти го казвам с цел да те нападам, казвам ти го от мъжка гледна точка.
Няма как постоянно да му отказваш да се виждате и той в същото време да продължава да те търси. Сексът също от първият понякога не се получава и на всеки може да се случи. Не чакай принца от приказките, защото те са само в приказките. Никой няма да те чака, да тропнеш с крак, за да се втурне, да ти изпълни желанието.

3.   Често си му отказвала срещи, кино, вечери..
Проявил е търпение и после чао.
А може и да е решил, че ако се съберете сериозно, пак ще му отказваш така и си е казал, че няма за какво да си трови живота.

4.   Дайте си шанс. Всичко, което казваш ме връща 20 години назад във времето. Абсолютно същата ситуация, година по-късно станахме семейство и до ден днешен животът ни е приказка

5.   Проблема е, че явно не си била от дълго време с мъж. кога за последно си имала връзка? Просто трябва да се отпуснеш повече и да изчистиш всичко негативно от главата си...

6.   И искaш още от 20 секундният шaмпион? Я, не се зaнaсяй!

7.   Всеки стига до такъв момент в живота си.

8.   Аз не разбрах какъв е точно проблема на авторката. Кой от кого се е отказал също е малко съмнително, както вече изтъкнаха коментиращите.

Единственото нещо което ме учудва е защо па той е свършил за 20 сек. Явно и той не е пипал жена, иначе като чета авторката, съмнявам се да тя пък да се е представила толкова добре, по скоро обратното.

И за кво плаче точно? за нещо което даже не се е и развило в нещо значимо. какво толкова сте имали помежду си, че сте загубили?

Банална, сива, безсмислена история.

9.   Аз бих рискувала и бих го потърсила, отколкото да съжалявам след време.

10.   Здравейте на всички,
Аз съм авторката. След объркването, в което сама се поставих и самонавиванията , които си втълпявах събрах смелост и го потърсих. Ситуацията от неговата камбанария изглеждаше съвсем различно. Изяснихме се и сега сме заедно. Всичко върви нормално, разбираме се и се надявам нещата да потръгнат в дългосрочен план. Подходих истерично и незряло, сега я давам по— спокойно и привеждам в диалог проблема, а не гатанки и удари самара да се сети магарето.
Поздрави!