С приятеля ми имаме доста странни и не обясними проблеми.
Здравейте хора много съм объркана с приятеля ми имаме доста странни и не обясними проблеми.
Ходим от скоро от два месеца, проблема е, че той се държи супер странно и тъпо.
Преди да тръгнем той твърдеше, че ме харесва от няколко години, но не си е признавал, защото е знаел, че няма да му вържа, само да кажа не е важно, но когато той ме е харесвал ние бяхме доста близки приятели и аз го виждах, но не чувствах същото. Проблеми е, че от както сме заедно първите 20 дена той се държеше добре беше мил, грижовен, заинтересуван а сега просто все едно не му пука. Нито се сеща да ми пише, нито да ми звънне да ме пита как съм, нито иска да излизаме. Попитах го защо го прави и той ми отговори с отговорите
-Не обичам да пиша
-Нямам телефон (което беше така)
-Скучно ми е само двамата
Казах ние, защо тогава сме заедно и той ми каза, че ще излизаме но вече 2 седмици няма никаква променя. Пак е същия и се държи така.
Всичките му приятели ми казват, че иска да ме зареже, ама не иска да ме нарани и когато стигне до него, че аз знам завързваме разговор дали е така и той ми казва, че не е така и да вярвам на него, и че ако той не иска да е с мен е ме остави и аз съответно вярвам на него, защото е редно да вярвам на него, защото една връзка без доверие какво е? Така и просто не знам, защо го прави иска да се направи на тарикат пред хората около нас или пък съм му омръзнала или има друга не знам моля ви хора кажете ми какво да правя много съм объркана и съсипана. Обичам го. Не знам защо се държи така..
Благодаря за вниманието
Моля ви качете ми историята, защото наистина съм отчаяна.
Очаквам в най скоро време отговори
Чаоо

Коментари

1.   Много си му на врата, отдръпни се малко. Малко, не му давай още една причина да те зареже.

2.   Зарежи го. Явно няма чувства към теб. Намери някой, който ще се отнася с теб както заслужаваш.

3.   Щом го зарежеш, и се държиш с него все е едно не е имало нищо помежду ви, юе се сети милият, от де изгрява слънцето. :)

4.   Извинявай, ама на колко години си?

5.   Няма смисъл.

6.   Щом му е скучно като сте само вие, значи си хващай чукалата!
На мен ми изглежда, че те ползва само за секс, докато си намери някоя друга. Щом му е скучно с теб, не виждам какво друго го задържа при теб освен това. Разкарай го без угризения, иначе разкараната ще бъдеш ти

7.   Иска да те остави или има друга

10.   Щом му е скучно с теб, то нямате бъдеще. Може да те е харесвал, но сега, като сте заедно може би не си подхождате по характер. Не му се натискай. Остави го и си търси друг. Насила хубост не става, е казал народът.

11.   Ходите от 2 месеца и се държи "странно", какво ти е странното? Сигурно си нямала други връзки, за да направиш сравнение. Един човек държи ли се безразлично, значи има друга и не си му интересна, не е намерил в теб това което е търсил!

12.   На този етап отношенията ви трябва да ти носят само радост. Явно по някаква причина той не те харесва достатъчно. Щом след два месеца се държи така, представи си след две години...
Най-добре го остави и потърси по-подходящо момче, с което ще бъдеш по-щастлива. Направи го сега, преди отношенията ви да са се задълбочили, за да не страдаш повече по-късно.
И още нещо: един мъж на място трябва да може да се изправи очи в очи с жената и да и каже, когато няма нужните чувства. Неговото поведение е доста грозно. Въобще да не те е яд. Продължавай смело напред!
Ж28

13.   Харесвал те е от години и сега когато те е има е разочарован нещо. Или просто е искал да те има и толкоз...

15.   Може да е срамежлив? Аз бях така с моята приятелка отначало.

18.   Обичаш го при положение че той е безразличен към теб!? С мен подобно нещо никога не би могло да се случи. Предполагам че си много млада и нямаш достатъчно опит, за това ще разкажа за една история с едно момче, когато бях на около 20 г. Бях започнала да се влюбвам в него, очаквах с нетърпение да ми се обади, накрая го потърсих аз. Оказа се, че е извън България и се забавлява с приятели. Щом чух това, всичките ми трепетни чувства към него се изпариха за по-малко от тридесет секунди, после дълги години се виждахме, дори искаше да се женим, но аз му отказах. Вероятно разбих сърцето му. В последствие се оказа, че преди да замине идвал до в къщи, но не ме намерил, оставил ми бележка, но някой друг я взел. Така или иначе, моята обич към него беше изместена от силен гняв, а в последствие за да не бъда наранявана станах господарка на сърцето си - обичам, само когато и мен ме обичат. Естествено, не мога да отговоря на чувствата на всеки мъж появил се в живота ми. Така че, моят съвет е: Зарежи го и си потърси друг, с когото да бъдеш щастлива! Успех!

19.   Приятелят ти може би има финансови проблеми и поради тази причина не иска да излизате. Щом казва, че му е скучно с теб, изненадай го с нова визия - грим, прическа, дрешки, купи няколко комедии за DVD - продават се на много места за 2-3лв., отиди му на гости или го покани у вас и се посмейте двамата докато ги гледате заедно, почерпи го пица или нещо друго - можеш да поръчаш по телефона, в леглото му приложи нещо ново или изпълни някоя негова фантазия. Кажи му че го обичаш и начинът по който се държи с теб, те наранява. Ако след това няма промяна в държанието му, причината за поведението му не са финансови проблеми и продължава да не се интересува от теб, го зарязвай - всяка жена притежава скрита сила и е способна да скъса с мъж с който нещата не вървят. Успех!

20.   Чекиятa не е кaто с истинскaтa женa!! Преди сaмо си е мечтaл коплексaрчето и се е.чувствaл "влюбен" сегa кaто те имa, не знaе кaкво дa прaви с теб. Извaдилa си го от зонaтa нa комфорг тип "aх, невъзможнa любов" превод: зa нищо не стaвaм, aми по- добре нa чекии и домa, че и с добро извинение зa невъзможнaтa любов.
БЯГAЙ!!! С комплексaри рaботa дa нямaш!

21.   Момиченце, вместо да въртиш гаджета седни да преговориш правиписа, необясними се пише слято не отделно! Колкото до това момче според мен го остави приятелите му са прави не иска вече да е с теб, но се чуди по какъв начин да ти го каже, че да не те заболи много.