Прави се на интересна!?
Темата не е точно за този раздел, но не намирам по подходящ.

Имам една колежка (от университета), дето нещо ми се "прави". Тя има интерес убеден съм, не че съм самоуверен, просто й личи. Та на въпросната дама й пращах покана в Фейсбук, но не я прие. От цялата група само мен няма в приятели. С нея не си говорим, понякога нещо ако се закачаме и то тя ако каже нещо. Иначе ще ме изяде с поглед бе, аз не действам 'щото не ме приема, просто искам да знам причината. Щом само мен не ме е приела, има причина, а аз на женя не се моля. Телец съм. Преди имаше някакъв приятел и да не би да й знае паролата затова да не ме приема, ама не е сериозно това.
Интересно ми е това момиче, не съм тайно влюбен. Просто не обичам да ми се дърпат, а и като харесам нещо трябва да го имам. "Чакам светофара да светне и потеглям към... нея"
Слушам вашите мнения.

Коментари

2.   Според мен, майната и. Или само се закача с който върже, а не започва връзка, защото ще е заета и няма да може да курволясва, или се мисли за кралица и мисли, че трябва да и вървиш по гъза.

3.   Убеждaвaм се колко глупaви сте някои мъже, че и филмa си нaпрaвил, тa дaже повярвaл хaхaх.
Зaбaвлявa се с "мъжкaря" който трябвaло дa имa кaквото поискa.

4.   Поухажвай я. Покани я на кафе, говорете си за ученето, поискай й учебник... Подари й цвете. Поухажвай я и то си покаже харесва ли те или не, изобщо какво й е отношението.

7.   Нищо не е даденост. Постарай се. Или е надувка, или държи на друг човек.

9.   Абе я сига с тоя Фейсбук!

10.   Мен пък ме дразнят такива „ мачовци ” смятащи, че трябва да притежават нещо или някого на всяка цена! „Просто не обичам да ми се дърпат, а и като харесам нещо трябва да го имам. "Чакай малко бе, момичето да не ти е играчка, с която да се наиграеш и щом ти писне да я захвърлиш? Разбери насила хубост не става! Не може да я накараш да е с теб, ако не желае! Според мен ситуацията е друга тя не те отразява, защото ти непрекъснато и се натягаш и по този начин я отблъскваш! Може да се мислиш за великия плейбой, но всъщност си жалък! Един съвет остави момичето на мира, промени отношението си към жените като цяло и намали самочувствието до небесата, защото с този начин на мислене не виждам коя нормална жена ще те търпи! Ж. 23

11.   Ми нещо ѝ се струваш досаден, сори.
Също така подкрепям номер9.

12.   Първо-че си телец няма никакво значение. Второ-ти може да не обичаш да ти се дърпат, но така стоят нещата и какво обичаш явно на момичето не му пука. Трето-щом като харесаш нещо, трябва да го имаш, трябва да се потрудиш, за да го имаш. Или по-точно искаше да кажеш "като поискам нещо, трябва да ми падне в краката на готово"? Те само простачките идват на готово. Един мъж трябва да покаже интереса си към една жена и не само с покана в измисления фейсбук, ами и на живо!
Много ти е високо самочувствието, но някой ден ще паднеш от високото и ще те заболи!

13.   От кой град си авторе?

14.   Също подкрепям горните мнения, че искаш ли нещо тгрябвало да го имаш. Пълни глупости, наистина изглеждаш смешно. Та ти след като единствен не си ѝ приятел, прави си сметка. Сигурно много по -балъци от теб са ѝ приятели. От друга страна, не бил си влюбен в нея, пък те дразни що само ти си аут от кръга :-) Ами не я кефиш сигурно, знам ли. Както и да е.
Хахаха, абе това с гледането, погледите и т. н. се оказва голяма заблуда. Колко съм го ял и аз едно време. И то, не да кажеш, че съм бил нахален, неучтив, играл съм го плейбой и т. н. Гледате така, ама толкова влюбено и какво ли не още, обаче при първия опит за контакт и греда. Или пък се запознавате, ала бала това онова и след време дори, правиш някаква крачка и отново греда... а не е спирала да те гледа по същия начин през цялото това време.