Приятелят ми се държи гадно с мен
Здравейте, имам си приятел от 1 год. и 7 месеца обаче живее на 150км от мен. Нещата вървяха много добре, грижеше се за мен, не се хранеше преди да съм яла, излизаше когато исках аз, обръщаше ми внимание по цял ден бяхме на телефоните и т. н. Сега се държи ужасно с мен звъня му по 100 пъти и не ми вдига отговаря ми с по 30-40 мин закъснение някой път не е така, излиза вечер и се прибира по сред нощ, през деня е навън от сутринта до към 18:00 след това пак излиза. Някой път не е така, но много рядко. Всеки ден в продължение на 1 месец съм плакала даже и на Бъдни вечер и Коледа. Той казва, че ме обича понеже ме чака 1 година и 7 месеца и не бил докосвал друго момиче и всички го казват, а аз съм объркана и не знам какво да правя. Сега въпросът ми е да бъда ли с него или да се разделим?

Коментари

1.   Абе момиче, ти добре ли си бе, като описваш връзката ви имам чувството, че говориш за някакво кученце, а не за приятеля си. Всеки човек си има ежедневие, работи, върши любимите си занимания, има право на социален живот. Това, че имаш връзка не значи, че цялото ти време трябва да минава да висиш на телефона, напротив нездравословно е. Как така не се храни преди ти да си яла? Чака те да станеш и да закусвате заедно докато висите на телефона? Това е абсурдно. Не мисля, че има нещо нередно във връзката ти, а по-скоро твоите разбирания и очакванията ти към партньора ти са погрешни. Ако има начин и в клетка ще го затвориш. Остави момчето да диша, започни да се занимаваш с нещо пълноценно и спри да му звъниш по 100 пъти, най-много повече да го отблъснеш. Абстрахирай се, а той ако държи на теб, сам ще започне да те търси.

Ж20

2.   Спри да му звъниш и да му обръщаш внимание, дори и той да ти звъни не му вдигай и ще видиш как ще почне да се чуди и да те търси постоянно!

3.   Миличка, това вашето не е нормална връзка. Свършиха ли се момчетата в твоя град та изпускаш питомното за да гониш дивото? Най- добре го зарежи щом се държи с теб така и това е! И без това тези връзки от разстояние нямат бъдеще!

4.   Значи под лошо държание имаш предвид, че не ти прави евала. Кога ще разберете, че целта на мъжа не е да ви занимава.

5.   Той се бил държал гадно с теб, ами ти с него? ! Какво е това звънене, следене...? ! Порастни! Постой сама, трябва да ти е добре и сама, преди да ти стане добре и с друг човек!

6.   Да сте се виждали някога? Ако не сте се виждали, никога не ти е приятел и нямаш право, да се държиш с него все едно ти е кученце! Дори и да имате реална връзка, това твоето е обсебващо и ограничено мислене, никой не ти е длъжен, да се съобразява с теб, всеки си има задължения или иска да разпуска, нямаш право, да му се бъркаш.
В най-скоро време, ще ти бие шута, това и заслужаваш!