С колко жени сте били?
Здравейте момичета и момчета. Видях, че има тема озаглавена "С колко мъже сте били" публикувана от преди близо 6 год. От прочетените коментари разбирам, че много момичета и жени искрено си признават с колко мъже са били преди женитбата им или тези които още не са се омъжили с колко мъже са били до сега. Хубаво е, че има откровенност и най-важното е, че тук имаме абсолютна анонимност и можем да си признаем всичко, което ни се е случвало с другия пол. Затова се обръщам към мъжете да си признаем с колко жени сме били всеки един от нас. Нека не се срамуват и тези мъже-младежи, които още не са имали секс с жена независимо на каква възраст са. Аз съм мъж на средна възраст и от доста години не живея в България. Бих споделил най-откровено любовните си приключения с нежния пол, но първо искам да видя как ще потръгне историята. Щом могат жени да споделят защо и ние мъжете да не споделим. Хайде младежи, не се притеснявайте, кой ще бъде първия.
Модератори, публикувайте историята, мисля, че ще бъде интересна за коментиране.

Коментари

1-50 от 69

1.   За 35 годни(мъж) са над 50(след като направих тази бройка, спрях да ги броя), но има няма още към 20-на са!

4.   За първи път чукнах на 16 г. Аз не съм ги броил, но са някъде около 50-плюс минус 5 примерно. Като се има предвид, че определени от тази бройка съм си ги държал за секс, т. е. правил съм го с тях доста пъти. И това за период до 31-та ми година, т. е. за 15 г. опит. След като се ожених, друга жена за мен не е имало... колкото и да не им се вярва на някои и въпреки, че секса не е както беше-искам повече от това което получавам. Но се сдържам все някак си да не кръшна.

Мъж на почти 44 г.

5.   Само с една. На 28 съм и това ми пречи. Вече съм във възрастта за брак, но мисля че ще съм полигамен и ще спя и с други, защото се чувствам неопитен в секса. Направих го наскоро за първи път.

6.   Идеята на темата е добра, но на практика не знам дали ще се получи. Ето примера с темите за заплатите. Да речем според статистиката българина взима средно по около 700-800 лв чисто, а в по-малките населени места често и толкова не взима. Обаче в темите всички "вземат" кой 3, кой 4 бона, а някои 7 до 20 бона. Ако съдим по темите тук, излиза, че ние взимаме повече западноевропейците. Та дано не се случи същото и в тази тема, т. е. да излезе, че няма мъж с под 50 бройки.

Иначе за себе си ще говоря откровено. Аз съм на 31 и съм спал само с 2 жени. Малко са, но така се случи, тъй като имах 2 дълги връзки и не съм изневерявал. На 17 си хванах първото гадже, с което бяхме заедно почти година. После 1 г. бях на сухо и накрая си хванах второ гадже, с което сме заедно до ден днешен.

Може би не е много добре, че нямам бройки, но съдба.

7.   Със стотици, или даже по правилно със хиляди!!!
Между другото нали знаеш за "тройното праволо" - ако една жена ти каже че е била с един мъж, това значи да умножиш по три, ако един мъж ти каже че е бил с 3 жени - празлели на три :)
Има само едно изключение и това е Митьо Пищова който всяка седмица прави конкурс за красота, а победителката получава една нощ с питона и кило луканки.

8.   Мъж на 37години. Около 30 тина, никога не съм ги броял а и бройката според мен няма значение. Жените с които съм имал наистина качествен секс и взаимоотношения са по-малко от пръстите на едната ми ръка, другите не съм ги запомнил с нищо.
Водя полов живот от 15 годишен, а от както съм семеен съм само с една жена.

9.   Тия с 50-те яко се изхвърлят. Факт е че жените намаляват, а мъжете увеличават. Едните се правят на много почтени, другите на големите свалячи.

10.   Аз съм на 33г. За пръв път бях с момиче на 15г. Ако това се брои са 5. Ако не броим първия път, то са 4, въпреки че всички са били по-любов.

16.   Ами вече не ми стигат пръстите на двете ръце и за да съм точна трябва да се замисля.Ако се замисля обаче с тях(пръстите) съм била повече и от всички.

17.   Към номер7 - ами моята констатация е, че повечето хора, които взимат 700-800, а особено пък и по - малко от това, не си падат толкова по това да се скитат из интернет. (макар че като цяло възрастовата група 20-30 често прави изключение, защото все пак си е интернет дженерейшън)
Да, прекарват време във фб и може би някоя и друга новина или клипче. Те не си падат чак толкова по философиите и анализите за добро или лошо. Пак повтарям - повечето, не всичките.

Иначе идеята на тази тема лично аз я виждам като безсмислена, а идеята на темите за заплатата категорично изобщо не е добра по мое мнение поне. Това за заплатите си е определено тъпо, меко и общо казано.

Жена на 29

18.   Номер 4 съм.
Защо да се изхвърляме бре номер 9. 50 жени за 15 години са кажи речи средно 3 жени на година. Но е имало случаи и 10 на година, както и с една 2 г. например да си имате някакви отношения. Също така не броя и проститутки.
Никакво изхвърляне няма тук, а и не говорим, че всичките са били някакви супер елитни и готини мадами. Имало е всякакви.
Ами вие знаете ли, че има хора на седмица сигурно минават по 3 различни. Просто въобще не сте наясно със ситуацията. Има си мадами, на които само това им е целта-да си прекарват добре, да им се плащат сметките и да се чукат. Както и има мъже, които пък само за това живеят-всеки ден и се намират с такива жени. Нищо сложно няма.

19.   На 28 съм, бил съм с две. Програмист съм, така че и това си е постижение. ;)

20.   #6 казва, че идеята е добра, но на практика не знае дали ще се получи.
№17 /от жена на 29/ казва, че тази тема и се струва безсмислена.
Защо така говорите? Проверете темата "С колко мъже сте били" в отдел "Секс и интимност" и вижте дали ще се получи или дали е безсмислена. Темата е написана от жена преди 6 г. и просто пита жените с КОЛКО МЪЖЕ сте били. Вижте как отговарят жените без да се срамуват. Темата е още активна. Бихте ли имали търпение да прочетете всички коментари-над 500 са. Но вижте, когато има пълна анонимност жените не се срамуват да си признаят бройките. А ония жени, които ви казват, че вие сте втория или най-много третия те са лъжкините-правят се на скромни. Аз съм като Христо Смирненски, който в едно стихотворение за една жена, която му е казала, че той и е втория, а той я пита: "Втория, но от коя дузина".
№ 17 на 29 г. защо ти не кажеш с колко мъже си била до сега.

22.   На 33 съм. Бил съм с около 15 "доброволки" и още около 10 платени. От 4 години съм сериозно обвързан и бройката не е мърдала, а преди това имах една 3 годишна връзка в която не съм изневерявал. "Дебютирах" на 17

23.   Честно казано не разбирам защо мъжете с малко бройки трябва да се срамуват от това. Аз съм жена да подчертая и никога не съм харесвала мъже с много бройки. Може между мъжете да е някакъв признак на похвала, но за мен просто се отвращавам примерно да знам, че някой е бил с 50 преди мен. И го казвам от гледна точка на човек, който също не е имал много бройки. За мен хората с много бройки са повърхностни консуматори на секс и не знам защо е за хвалба това да си спал с почти всеки срещнат. Примерно и аз ако бях спала с всеки мъж с който съм се запознавала щях да имам 50-60 бройки, но това според мен не е за хвалба, а признак че лягаш с всеки. Затова все пак се радвам, че има мъже дето не са спали с всяка, което е признак, че не всички са някакви бройкаджии. И не мисля, че трябва да ви е срам, а да се гордеете. Надявам се да попадам на повече мъже, които се опитват да опознаят човека и да подбират с кой спят, а не консуматори на жени.

24.   Еднократните залитания по клубове и дискотеки броят ли се?

25.   На 36 години съм, бройката е над 100, водя активен полов живот от 18 годишен. Изглежда много, но всъщност не е така, има няма -6 - 7 жени на година, но имам и близо 6 годишен стаж в връзки, в които Не съм изневерявал.

26.   На 36 години съм, бройката е над 100, водя активен полов живот от 18 годишен. Изглежда много, но всъщност не е така, има няма -6 - 7 жени на година, но имам и близо 6 годишен стаж в връзки, в които Не съм изневерявал.

27.   На 22 съм и все още не съм бил жена. Тези с многото бройки слезте малко от облаците, то е много лесно да ходиш да плямпаш наляво-надясно колко си минал. Що за гордост е това?

28.   с нито една, въпреки че имам голяма заплата и ходя редовно на фитнес, а скоро навършвам 24 - задръстенякът си е задръстеняк :))

29.   На 29 съм. Ако броим проститутките(плстния секс)бройката Драва много сериозна. Общо с тях около 80. Просто съм от тоя тип. Не обичам обвързваниците

30.   Не съм сигурен дали това трябва да се счита за подходящ отговор, но не съм спал с николко. По-лошо и шокиращо е възраста ми, която вече минава тридесет. Все по-често се опитвам да мисля и анализирам, защо не се случи при мен на нормални години. Факторите май са много - падам си интровертен тип, не съм бил отворен, алфа индивид. Никога не съм бил заможен, а може би нещо в най-ранните ми детски години ме промени и формира психиката ми. Ще ми се да се променя, но ми е трудно сам, а вече съм "изостанал" от моето поколение. Може би, в крайна сметка, няма нормативи и едни хора чукат по много, други пък - почти нищо.

Обаче разните мъже, а в "другата тема" и жени, които се хвалят с десетки бройки не ми звучат реално. Предполагам, че все някои са реални, но е невъзможно да се установи кои точно. Лично аз написах един-два коментара от позицията на жена с много бройки.

32.   30, защо не пробваш с компаньонка? На 30 е крайно време.

33.   Номер 30, годините са ти 30 и си мъж. Айде да си на 20-25 дори. Ама на 30, да не си бил с момиче е много кофти за самият ти организъм, състояние и поведение. Това си е природна нужда, та ние от това с станали. Евала ти, че не си почнал да се... от рано ама и това пак на 30 и ги минаваш, да не си правил секс. И доколкото разбирам здрав прав човек. Вече ако имаш някъкав проблем е друго. Или комплекси някакви имаш.

34.   Жена, на 34 съм. Била съм интимна с около 20 различни мъже. Най- горещото усещане е било с двама от тях, на които им беше за първи път да са с жена.

35.   Много социални проблеми има младият Българин... Затова и изчезва много жалко но така е във природата. Оцелява най- силният индивид. Времето, средата, парите също са важни но много хора и пари нямат и средата им е гнила а и времето е такова... шантаво. Ромският етнос доста по- добре се справя със тукашното положение и освен, че стават се повече някой дори забогатяват. Българите са индивидуалисти и кариеристи и това им изиграе лоша шега. Другото което съм забелязал е че българите не могат да създават големи общности в чужбина. В повечето случай Българките се женят за чужденци а ако е българин почти винаги остава ерген.... Чудна работа. Мога още да пиша но не искам... Прочетох коментарите на самотните вълци и мога едно да ви кажа Не се предавайте но ако виждате че няма смисъл просто свикнете със тоя начин на живот

36.   До номер 9 !
Аз съм номер едно, та наистина както написах са над 50 броя, защото просто работата ми е свързана с жени и понякога ей така от нищото сме почвали.........

38.   До 22 !
Това че ти не си *бал, не ни слагай в общ знаменател с теб...сам си си виновен явно, че не можеш да свалиш нищо...вземи прочети нещо та явно ти влезе в главата как става..........

39.   Ако броим, ако не броим, винаги са две, първата и последната, другото е пълнеж, все пак говорим за Жени:)

40.   И все повече ще ставаме българките отишли при чужденци.. Все по-комплексирани, злобни и нагли ставате българите, нищо не могат да предложат, а знаят да плюят, че сме били златотърсачки, че сме били кръшкали, все манекенки търсят, а те се не виждат какви са грозни прошляци. Вие ще си затриете държавата, слезте на земята и не си вярвайте толкова.
ж20

41.   30 мъж, не съм правил секс до сега. Кофти външен вид, един тон комплекси и крайна срамежливост плюс затвореност доведоха до тая ситуация. Доста е гежко и гадно, но аз съм си виновен и сега си бера последствията. Тоя живот ще е сингъл плейър май.

42.   От автора.
Следих и прочетох всички коментари. Направи ми впечатление, както и очаквах, че мъжете са искрени. Както и тези мъже, въпреки напредналата им въраст, които още не са правили секс. Виждам, че на някои коментирали не им се вярва когато мъж каже, че е имал голям брой жени. Но. 26 казва, че е имал над 100, Но 28 около 80 и още двама младежи с около 50. Трябва да се броят само тези с които сте имали секс дори да е било само един път. Не разбирам мъжете, които още не са имали секс, какви са тези трудности, че още не сте го направили. Момичетата, жените не са недостъпни, просто трябва да разбереш начина им на мислене и как да ги подхванеш. И на-важното, поне според мен, да не бързаш, а правилно да четеш настроението им и да усетиш кога тя е готова. С това само споделям моя подход.
Както вече казах аз съм мъж на средна възраст, само на 56 г. Загубих девствеността си на 18 г. Същата есен влезнах в казармата. Всеки мъж знае какво е 2 години без секс, след като веднъж вече си опитал. Но след като се уволних така се увлякох по секса, че вече спиране нямаше, защото либидото и тестостерона ме подлудяваха. Пък и живеех в град край морето където през лятото жените направо те изкушават. Не ми беше трудно до 29 г да направя 76 бройки. Точно на тази възраст напуснах страната и се установих в западна Европа. Съвзех се бързо и преследването на жени продължи със същия хъс както беше и в България. До сега в чужбина съм бил точно с 50 жени, като 12 от тези жени са били проститутки. С останалите 38 съм имал продължителни връзки от 1 ден до 3 години. Реших да не се женя, защото със сигурност щях да изневерявам на жена си. Не съжалявам, че си останах стар ерген. Общо бройките ми са 126. Мисля, че за 56 г мъж това е достатъчно добър опит. Пътувал съм до много страни, но ако бях се оженил такова пътуване нямаше да имам. Ако искате ме смятайте за егоист, но аз реших такъв живот да живея и не съжалявам.

43.   До 40 - Колкото мъжете са виновни за състоянието на тази държава, толкова са и жените. С други думи, мъжете у нас може и да са сбъркани, но и жените не сте по-различни. Леко с хейта!

44.   На 20г. съм и още не съм бил с момиче но това си е мой проблем щото съм комплексиран от размера ми. И все още не мога да се справя с него ако някой се е притеснявал приемам съвети щото вече не се издържа...

45.   40, защо слагаш всички под общ знаменател? Григор Димитров също ли е грозен прошляк? Тази година имаше българин номиниран за Оскар. И той ли е грозен прошляк?
Звучиш също като онези дето плюят, че сте били златотърсачки и кръшкачки. В опита си да ги обидиш падна на тяхното ниво. Браво!
Знаеш ли, че в Европа най-много проститутки има българки? И че имам познати които са ходили в Германия и като ги разберат, че са българки веднага ги питат "и ти ли си проститутка"? Но никога няма да кажа, че всички българки са такива. Защото не са. За разлика от теб не поставям хората под общ знаменател.

46.   Аз сьм на 45г. бил сьм с около 15-16 жени досега, но отделно и с над 70-80 различни проститутки, с някои от които за по ведньж, но с други за по няколко пьти, вкл. с 5-6 от проститутките контакта ми е преминавал вьв врьзка с влагане на чувства и от двете страни, даже и с планове за нещо повече...

47.   Мъж съм на почти 29 години, и жените, с които досега съм бил интимен за съжаление са само две, а първият ми път беше преди няма и 2 години.

49.   Общо с 22 като с 4 от тях съм имал сериозна връзка.
Не мога да се оплача.

Мъж на 26.

50.   До номер 46.
Сигурен ли си, че не си търсиш половинка от компаньонките? Щом си имал толкова захласвания ( 5-6 ) към проститутки с чувства... едва ли става случайно плюс общият им брой - 80? . Просто се зачудих :)

А сега по темата.
Аз лично около 30 жени. Във връзки не съм изневерявал.
Мисля, че на 15-16 направих сефтето с една жена, която... по-добре да не си я спомням, точно защото исках вече да правя секс. Като малък повечко ми вървеше с жените. Поддържах се, напред, назад. Всичко беше по-ленсо. До към 20 г. , бройката ми беше почти 30, и сега за 9 години, около 3 жени. Просто защото бях от връзка във връзка, а да и една проститутка наскоро, която пак по-добре да не си спомням, защото и тогава просто трябваше да е веднага и нямаше кой знае какъв избор :)

51.   За мен хора,които са се пъхали в много други хора,не са хора които уважават сами себе си.Аз съм момиче.Уважавам себе си и се обичам.Една достойна жена,която не е давала на всеки който и иска и всеки който я хареса.И смело мога да кажа,че съм истинска жена,колкото и похвално да ви звучи.Казвам го,не съм като многото курви и боклуци и държа на себе си.Не съм даденост на никой.И никой не може да ме приема за даденост.
Аз съм усмихната,успешна и удивителна-Ти кой беше?

54.   Момче на 20, с 5 проститутки.

55.   Излагате се с малко бройки. Я вижте Криско (известен и като Дриско) - човекът ошибал 7000 жени. Казвам го с ирония естествено, той ако го твърди сериозно означава, че е или глупав или смята останалите за много глупави. Трябва да ходи по градовете, да го чакат на опашка и оня да си записва в лаптопа някакъв списък с ЕГН-та и да гледа лични карти. В останалите случаи няма как да различава коя е за първи път или вече е минавала през него и не я помни.

56.   Хора, разберете, че 100 жени не са Толкова много за мъж, който е на 40 години! Особено, ако е почнал сексуалния си живот на 15.
Та това са цели 25 години! Освен това, това не е постижение, че да Завиждате, а по-скоро смятам, че е достойно за съжаление. Аз ги сменях една след друга, бройката със сигурност мина 100, а сега съм Сам, гоня 40 - те. Търся връзка, но няма. Ирония, нали ;)

57.   Млад мъж на 21 години съм, бил съм с 13 жени, като 12 от тях са били проститутки.

58.   100 може да не е голямо число за 40-годишен мъж, но е ненормално число от тази гледна точка, че този човек нищо не си е избрал, на никоя не се е спрял, съответно и нищо не е изградил.
Животът не е сладкарничка - само да консумираш и да плюскаш пастички. Необходимо е човек да поеме някаква отговорност, да съгради нещо.
Според мен, след не повече от 5-6 опита (хайде 10-ина да са) и мъничко късмет, един мъж може да си намери доста добра жена и подходящ партньор в живота. Същевременно да опознае достатъчно добре женския пол, да знае какво търси, какво предлага, и да няма изненади.

57, смятай, че не си бил с нито една жена...

59.   Мъж на 26 години, на 23 си направих сефтето, от тогава до сега с 2 жени :)

60.   Съпругът ми е фантастичен любовник. Когато се запознахме, беше спал само с гаджето си от ученическите години и с бившата си съпруга. Т.е. аз му бях третата жена, а беше на 34 години. Скри ми шапката просто! След това имаше още 15 жени (ние така живеем, не се шокирайте!), и на тях им скри шапката! Обаче той има едно много важно качество, а именно - прави любов с личността на жената; как да се изразя - чука я отвътре навън. Т.е. опитът му е психологически, а не "отметнати бройки". Той познава не само физиката, но и душевността на партньорката. Плюс иделна хигиена, добри социални умения и абсолютна толерантност. Няма жена, с която да е бил, и която да не е готова да пътува цяла нощ от Варна до София, примерно, за да прекара още една нощ с него. Ами фукам се, то така излиза, обаче пък е истина!

61.   Пред престола на Всевишния бройките ви няма да представляват преимущество, а западналите ви души които са ви подвели да ги гоните, още по-малко. Надявам се различната гледна точка не е против законите на сайта. M18

62.   100 жени за 45 годишен ЕРГЕН... и пак ми се вижда противно. Ако един мъж се е оженил на около 30 г. - каквото било дотогава - било. Но тези бройки са за женкарите, които са гнусни, толкова-колкото и проститутките, и курвите.

63.   Много зависи дали бройм проститутките.

М29- Около 50 Жени- Цивилни
Около 30 - Проститутки
( Както казва Чарли Шийн, Аз не им плащам за да са с мен, Плащам им за да си тръгнат )

1-50 от 69