Как да си върна момичето
Здравейте, аз съм момче на 23години от малък град. Имам сериозен проблем, преди 7години се запознах с момичето, което ми показа какво означава думата любов! Ходихме 4 години сериозно даже живеехме заедно, но се разделихме защото аз се целувах с най добрата си приятелка а тя разбра. Тя много ме обичаше, звънеше ми, пишеше но аз не и отговарях, беше ми омръзнало от нея, но чуствах че си е моя, защото тя ме търсеше постоянно, знаех че когато поискам ще се съберем. Нейния характер е много труден, сърди се за всичко, лигави се много, няма нищо по важно от косата, дрехите и маникюра и. Случвало се е малко да и се развали косата, тя започва да плаче и да разваля всичко. Преди около две години тя спря да ме търси и аз се сетих че я обичам и искам повече от всичко.... Сега вече тя си има салон за красота станала е още по надута и още по красива, перфекна е просто. Реших че трябва да си я върна, преди месец тя имаше рожден ден, събрах смелост и отидох в салона с един букет от 21рози защото на толкова години ставаше. Казах и че искам да се видим и да поговорим, тя каза че няма какво да си кажем, хвърли ми цветята и ме изгони... ледена като камък, чуствам че не съм и безразличен.. какво да правя искам я много немога да се примиря че тя няма да е мен.. липсва ми постоянно не искам друга искам само нея... влюбен съм до пплуда.

Коментари

1.   В една връзка освен любов трябва да има и уважение между партньорите. За да целунеш най-добрата й приятелка означава, че не си уважавал гаджето си. Защото естествено най-добрата й приятелка ще й кажа за твоето предателство. Не си уважавал гаджето си, откровено си наранявал достойнството й. Естествено е, че няма да ти прости всичко това. Нямаш шансове. Но за следващите си връзки си знай, че не уважаваш ли партньорката си, както и тя- теб, връзката ви е обречена.

2.   Това не е любов:)това е егото ти:)

4.   Твърде нагъл си и не заслужаваш която и да е - съжалявам, но това е истината поне докато не се промениш.

6.   От тогава мина доста време,поразнах и осъзнах че тя е правилния човек за мен.Не съм имал друга връзка ,а мислите ми за нея седят в сърцето ми и ще се боря каквото и да стане.

7.   Самоунижение в замяна на подигравка с чувствата ти, гавра, предателство. Това описание не събужда ли някакви мисли в главата ти? В един момент мазохизмът се счупва, човек се е смалил до най-малкото което може да бъде и изведнъж като пружина се разтяга отново с възвърнато достойнство и гняв. Ти наистина не си и безразличен, няма и как да си. Само че любовта се е превърнала в гняв, сдържан зад леденото изражение. Няма как да върнеш предишното. Ти дори не се и разкайваш истински, а просто не можеш да се примириш, че играчката ти вече не е твоя. Или се откажи или се готви за големи самоунижения без никакви гаранции за успех.

8.   Щом я смяташ за лигава, мислеща само за коса, дрехи и маникюр и изтъкваш това като недостатък защо вие младите момченца се зарибявате по такива с покрити лица от грим. И сега била още по - красива и надута, защото имала салон. Още ли си е издължила маникюра или си е сложила и ботокс?

9.   И как така се сети след толкова години, че още я искаш? След като разбра, че има салон за красота ли, или? Остави момичето на мира! Тя ти е дала много шансове, а ти си ги пропилял - твоя си е грешката!

М23