Приятелката ми не ми обръща внимание
Здравейте пиша тук за втори път, първи път останах доволен от отговорите, които много ми помогнаха. Та да започвам, на 17 години съм и имам приятелка (11клас сме в един клас). Така бяхме 4месеца заедно но скъсахме и сега пак сме заедно от 2 седмици, бяхме скъсали, защото се карахме, но аз и казах, че съм се променил което наистина е така преди се карахме постоянно, но минаха тези две седмици перфектно, но тя всеки ден си излизаше с един човек от класа ми и ходеха заедно, просто така се разхождаха като имаше да прави някаква работа или да излиза някъде викаше по-често него от колкото мен и аз разбирасе ревнувам, но не исках да и го казвам, защото и преди сме се карали за това, но тя започна да ми обръща все по-малко внимание, спря да ми пише, оставаха с него след часовете както и с още едно момиче, аз много я обичам наистина много и накрая и казах, че тя обръща повече внимание на него от колкото на мен и се скарахме и сега ми е сърдита, притеснява ме това, че вече не ми пише нищо и точно заради това миналия път скъсахме, защото се карахме често, да сега мисля просто да оставя нещата да се пооправят или не знам това искам да ви питам какво да направя за да започне да ми обръща повече внимание, ако започна аз да не и обръщам тя започва да ми се сърди, опитах, не стана. Ще се радвам да ми помогнете ако сте били в същата ситуация или ако не ста били, мерси пак

Коментари

1.   Не е нормално тя да обръща повече внимание на друго момче, отколкото на теб. Дори да имат някаква работа заедно. Ти попита ли я какво правят като са заедно? Ти си прав да се сърдиш. Според мен, спри да я търсиш известно време и ако тя не се усетии не промени поведението си просто я остави. Или си играе някакви игрички с теб, или флиртува с другия.

3.   Вероятно скоро ще те зареже. Знам, че звучи зле и ти е неприятно да го чуеш, но го очаквай. По-добре да знаеш, вместо да останеш изненадан.

4.   Номер 1 ,благодаря за отделеното време ,като я попитах тя каза ,че просто се разхождат и винаги овърта темата,но и майка и баща и не я пускат много да ходи някъде ,но в училище винаги е с него